Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 490 € |
| 2024 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2023 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 760 € |
| 2022 | 8 | 1 | 0 | 0 | 13 | 340 € |
| 2021 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2020 | 11 | 1 | 0 | 0 | 9 | 1 000 € |
| 2019 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| 2017 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 340 € |
| 2016 | 28 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 060 € |
| 2015 | 17 | 3 | 1 | 2 | 18 | 2 390 € |
| 2012 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| 2010 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 € |
| 2009 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2008 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 € |
| 2007 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2006 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 150 € |
| 2004 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 300 € |
| 2002 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2001 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| 2000 | 20 | 0 | 0 | 1 | 0 | 344 € |
| Yhteensä | 129 | 6 | 3 | 7 | 5 | 8 664 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 151 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| F | 24.8.2026 | 21 | 4 | 2140 | Tasoitus | Charmant Player | 1.22.0 | 1 | kl hyv | 0 € | Irina Sarin | |
| TK | 1.7.2026 | 10 | 8 | 2100 | Ryhmä | Lady Player | 1.19.4a | 11 | 115,5 | 0 € | Irina Sarin | |
| R | 28.6.2026 | 5 | 7 | 2100 | Ryhmä | Perfect Player | 1.16.7a | 7 | 31,9 | 0 € | Irina Sarin | |
| KM | 21.6.2026 | 8 | 6 | 1600 | Ryhmä | Lady Player | 1.14.9a | 4 | 17,9 | 140 € | Irina Sarin | |
| KM | 21.6.2026 | 4 | 3 | 1600 | Ryhmä | Perfect Player | 1.14.6a | 6 | 12,3 | 70 € | Irina Sarin | |
| F | 15.6.2026 | 10 | 3 | 2140 | Ryhmä | Lady Player | 1.19.3a | 7 | x | 49,0 | 0 € | Irina Sarin |
| R | 14.6.2026 | 8 | 9 | 2100 | Ryhmä | Lady Player | 1.18.2a | 5 | 66,1 | 80 € | Irina Sarin | |
| H | 20.5.2026 | 11 | 7 | 2120 | Ryhmä | Lady Player | 1.15.4a | 6 | 91,3 | 0 € | Irina Sarin | |
| H | 29.4.2026 | 1 | 6 | 2120 | Ryhmä | Lady Player | 1.16.8a | 7 | 60,8 | 0 € | Irina Sarin | |
| TK | 23.4.2026 | 2 | 4 | 2120 | Tasoitus | Lady Player | 1.18.1 | 6 | 137,0 | 100 € | Irina Sarin | |
| P | 17.4.2026 | 9 | 2 | 2100 | Ryhmä | Lady Player | hpl | 88,0 | 0 € | Irina Sarin | ||
| T | 30.3.2026 | 3 | 5 | 2100 | Ryhmä | Lady Player | 1.18.0a | 7 | 205,6 | 0 € | Irina Sarin | |
| L | 3.2.2026 | 2 | 4 | 2140 | Tasoitus | Lady Player | 1.19.2 | 6 | 32,6 | 100 € | Irina Sarin | |
| F | 29.9.2024 | 21 | 4 | 2140 | Tasoitus | BWT Hummingbird | 1.24.4 | 4 | hyl x | 0 € | Jenna Peltola | |
| F | 29.9.2024 | 5 | 4 | 2140 | Ryhmä | Benelli XO | 1.19.3a | 9 | 20,0 | 0 € | Jarmo Ihamäki | |
| KM | 22.6.2024 | 7 | 2 | 2120 | Tasoitus | Ilona Von Bentz | 1.18.8 | 11 | 19,7 | 0 € | Irina Sarin | |
| R | 16.6.2024 | 10 | 3 | 2100 | Ryhmä | Ilona Von Bentz | hpl | 19,9 | 0 € | Irina Sarin | ||
| F | 10.6.2024 | 21 | 8 | 2140 | Tasoitus | Lady Player | 1.25.0 | 4 | kl hyv | 0 € | Irina Sarin | |
| TK | 26.4.2024 | 9 | 8 | 2100 | Ryhmä | Zebe Von Bentz | P | 0 € | Irina Sarin | |||
| F | 18.4.2024 | 6 | 7 | 2140 | Ryhmä | Zebe Von Bentz | 1.17.2a | 8 | 81,6 | 0 € | Irina Sarin |
