Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 3 | 5 | 2 | 9 | 12 774 € |
| 2025 | 37 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 610 € |
| 2024 | 56 | 4 | 3 | 5 | 7 | 15 570 € |
| 2023 | 36 | 7 | 4 | 5 | 19 | 28 671 € |
| 2022 | 53 | 15 | 7 | 4 | 28 | 32 527 € |
| 2021 | 40 | 12 | 5 | 2 | 30 | 20 473 € |
| 2020 | 18 | 2 | 3 | 2 | 11 | 4 320 € |
| 2019 | 35 | 5 | 4 | 2 | 14 | 7 480 € |
| 2018 | 52 | 2 | 5 | 9 | 4 | 7 106 € |
| 2017 | 18 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 421 € |
| 2016 | 27 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 940 € |
| 2015 | 35 | 1 | 2 | 4 | 3 | 5 075 € |
| 2014 | 15 | 2 | 5 | 1 | 13 | 2 770 € |
| 2013 | 9 | 2 | 1 | 1 | 22 | 726 € |
| 2012 | 13 | 1 | 1 | 0 | 8 | 445 € |
| 2011 | 14 | 1 | 1 | 2 | 7 | 1 110 € |
| 2010 | 24 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 490 € |
| 2009 | 15 | 3 | 2 | 0 | 20 | 2 180 € |
| Yhteensä | 530 | 62 | 55 | 47 | 12 | 150 688 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 585 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JO | 30.8.2026 | 4 | 1 | 2140 | Ryhmä | Flaming Lips | 1.14.1a | 1 | 16,1 | 800 € | Tuomo Määttänen | |
| KU | 28.8.2026 | 7 | 5 | 2100 | Ryhmä | Flaming Lips | 1.19.0a | 4 | 22,8 | 200 € | Tuomo Määttänen | |
| KU | 28.8.2026 | 5 | 3 | 2120 | Tasoitus | Infinette | m | hva | 32,2 | 0 € | Niina Laitinen | |
| RO | 19.8.2026 | 2 | 1 | 2120 | Tasoitus | Brandon Orden | m1.18.2 | 9 | 13,2 | 0 € | Mertsi Salminen | |
| R | 16.8.2026 | 3 | 3 | 2140 | Tasoitus | Ben Livin | m1.19.6 | 5 | 19,9 | 80 € | Natalia Abdalla | |
| PT | 8.8.2026 | 4 | 4 | 2160 | Tasoitus | General Job | P | 0 € | Sari Orreveteläinen | |||
| T | 1.8.2026 | 1 | 6 | 2120 | Tasoitus | Even Ekstaasi | m1.27.4 | 3 | 20,8 | 3 000 € | Aimo Vuorisalo | |
| P | 30.7.2026 | 2 | 4 | 2120 | Tasoitus | Allure d'Ulan | P | 0 € | Annika Räisänen | |||
| LA | 23.7.2026 | 3 | 7 | 1609 | Ryhmä | Staro Playmate | m1.16.2a | 10 | 58,7 | 0 € | Jani Laitinen | |
| S | 21.7.2026 | 11 | 4 | 2120 | Tasoitus | Even Ekstaasi | m1.29.1 | 2 | 10,9 | 750 € | Aimo Vuorisalo | |
| JM | 11.7.2026 | 7 | 1 | 2120 | Tasoitus | Even Ekstaasi | m | k | 7,9 | 0 € | Aimo Vuorisalo | |
| JM | 11.7.2026 | 3 | 1 | 2100 | Tasoitus | Martha Nordique | P | 0 € | Eetu Salmi | |||
| F | 9.7.2026 | 10 | 5 | 2160 | Tasoitus | Franz Jäger | m1.19.4 | 10 | x | 11,7 | 0 € | Siru Juutinen |
| TK | 1.7.2026 | 3 | 2 | 2100 | Ryhmä | Siirin Farssi | m1.27.4a | 5 | 13,7 | 0 € | Kenneth Danielsen | |
| T | 30.6.2026 | 3 | 6 | 1600 | Ryhmä | Franz Jäger | m1.15.8a | 1 | 15,3 | 1 000 € | Siru Juutinen | |
| KU | 22.6.2026 | 5 | 4 | 2100 | Ryhmä | Infinette | m | hpl | 95,7 | 0 € | Niina Laitinen | |
| H | 17.6.2026 | 10 | 2 | 2160 | Tasoitus | Soketti | m1.28.3 | 5 | x | 2,9 | 200 € | Hannu Isotalo |
| BO | 13.6.2026 | 3 | 6 | 1640 | Ryhmä | Brandon Orden | m1.14.7a | 4 | 1 191 € | Mertsi Salminen | ||
| LA | 8.6.2026 | 10 | 2 | 2140 | Tasoitus | Strawinski | m1.21.5 | 9 | 14,9 | 0 € | Olli Timonen | |
| S | 5.6.2026 | 10 | 5 | 2140 | Tasoitus | Justpaymybills | m1.18.2 | 7 | 7,0 | 0 € | Heidi E Hiltunen |
