Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 18 | 0 | 2 | 4 | 0 | 5 050 € |
| 2025 | 51 | 4 | 5 | 4 | 8 | 9 916 € |
| 2024 | 17 | 1 | 2 | 1 | 6 | 4 008 € |
| 2023 | 22 | 2 | 1 | 0 | 9 | 4 200 € |
| 2022 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 500 € |
| Yhteensä | 112 | 7 | 11 | 9 | 6 | 23 674 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2023 | 77 | 16 | 18 | 8 | 21 | 4 529 € |
| 2022 | 85 | 18 | 16 | 16 | 21 | 4 516 € |
| 2021 | 46 | 12 | 9 | 5 | 26 | 2 490 € |
| 2020 | 51 | 11 | 5 | 10 | 22 | 2 233 € |
| 2019 | 52 | 7 | 7 | 4 | 13 | 1 526 € |
| 2018 | 28 | 2 | 2 | 10 | 7 | 740 € |
| 2017 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 € |
| 2016 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 € |
| Yhteensä | 349 | 66 | 57 | 53 | 19 | 16 089 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 497 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| F | 24.8.2026 | 21 | 1 | 2160 | Tasoitus | Club Nord Nelly | 1.21.3 | 2 | kl hyv | 0 € | Jerry Rauos | |
| F | 14.8.2026 | 10 | 3 | 2140 | Ryhmä | Total Effect | 1.17.5a | 3 | 7,2 | 300 € | Jerry Rauos | |
| R | 26.7.2026 | 8 | 1 | 2120 | Tasoitus | Hall of Hearts | 1.15.5 | 3 | 3,3 | 240 € | Jerry Rauos | |
| H | 22.7.2026 | 11 | 3 | 2120 | Ryhmä | Club Nord Roi | 1.18.0a | 7 | x | 19,3 | 100 € | Jerry Rauos |
| H | 22.7.2026 | 4 | 7 | 2120 | Ryhmä | Princess Stahl | 1.14.1a | 2 | 35,5 | 1 000 € | Minna Rampa | |
| H | 22.7.2026 | 2 | 6 | 2120 | Ryhmä | Breezy Poke | 1.21.5a | 9 | 75,7 | 100 € | Aimo Viitanen | |
| LO | 13.7.2026 | 1 | 10 | 2120 | Ryhmä | Callela E-Class | 1.18.8a | 5 | 9,0 | 0 € | Jerry Rauos | |
| R | 28.6.2026 | 2 | 10 | 2100 | Ryhmä | Callela E-Class | 1.18.8a | 4 | 16,0 | 160 € | Jerry Rauos | |
| LO | 22.6.2026 | 3 | 5 | 2120 | Ryhmä | Club Nord Roi | 1.16.8a | 7 | 26,6 | 0 € | Jerry Rauos | |
| H | 10.6.2026 | 3 | 7 | 2120 | Ryhmä | Damon Hill Treb | 1.15.9a | 2 | 15,7 | 1 000 € | Jerry Rauos | |
| H | 20.5.2026 | 4 | 9 | 2120 | Ryhmä | Club Nord Roi | 1.16.2a | 8 | 18,4 | 100 € | Jerry Rauos | |
| K | 24.4.2026 | 8 | 8 | 1600 | Ryhmä | Zawar | k x | 125,5 | 0 € | Marjo Alatalo | ||
| H | 22.4.2026 | 10 | 10 | 2120 | Ryhmä | Club Nord Mass | 1.16.1a | 9 | 22,4 | 100 € | Jerry Rauos | |
| T | 30.3.2026 | 5 | 11 | 2100 | Ryhmä | Hall of Hearts | 1.17.7a | 3 | 11,3 | 600 € | Jerry Rauos | |
| L | 16.3.2026 | 2 | 3 | 2140 | Tasoitus | Callela E-Class | 1.21.1 | 5 | 7,2 | 200 € | Jerry Rauos | |
| K | 14.3.2026 | 9 | 8 | 2100 | Ryhmä | Saonoi | 1.15.2a | 6 | 32,9 | 400 € | Jerry Rauos | |
| H | 11.3.2026 | 21 | 1 | 2120 | Tasoitus | Total Effect | 1.21.9 | 1 | kl hyv | 0 € | Jerry Rauos | |
| H | 25.2.2026 | 4 | 5 | 1620 | Ryhmä | Club Nord Roi | 1.15.0a | 3 | 30,6 | 600 € | Jerry Rauos | |
| L | 9.2.2026 | 1 | 2 | 2140 | Ryhmä | Club Nord Roi | 1.16.8a | 6 | 16,9 | 150 € | Jerry Rauos | |
| H | 28.1.2026 | 6 | 7 | 2120 | Ryhmä | Club Nord Roi | 1.17.4a | 8 | x | 40,2 | 0 € | Jerry Rauos |
