Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 64 | 4 | 5 | 4 | 6 | 11 595 € |
| 2025 | 163 | 9 | 9 | 17 | 6 | 37 409 € |
| 2024 | 135 | 8 | 11 | 15 | 6 | 39 496 € |
| 2023 | 179 | 16 | 18 | 12 | 9 | 55 150 € |
| 2022 | 270 | 11 | 23 | 13 | 4 | 47 426 € |
| 2021 | 355 | 17 | 23 | 24 | 5 | 57 576 € |
| 2020 | 292 | 22 | 26 | 19 | 8 | 73 123 € |
| 2019 | 353 | 9 | 20 | 29 | 3 | 54 380 € |
| 2018 | 270 | 17 | 26 | 22 | 6 | 50 980 € |
| 2017 | 348 | 19 | 17 | 30 | 5 | 76 665 € |
| 2016 | 330 | 24 | 20 | 28 | 7 | 74 127 € |
| 2015 | 198 | 11 | 15 | 21 | 6 | 31 325 € |
| 2014 | 47 | 5 | 5 | 3 | 11 | 8 579 € |
| 2013 | 51 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 610 € |
| 2012 | 30 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 650 € |
| 2011 | 5 | 2 | 0 | 0 | 40 | 1 300 € |
| 2010 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2009 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 270 € |
| 2008 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 3099 | 176 | 222 | 245 | 6 | 625 661 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 € |
| 2007 | 17 | 1 | 3 | 2 | 6 | 496 € |
| 2006 | 10 | 2 | 3 | 1 | 20 | 510 € |
| 2005 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 114 € |
| Yhteensä | 34 | 3 | 6 | 4 | 9 | 1 140 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 3528 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K | 7.9.2026 | 3 | 8 | 2100 | Ryhmä | Florenzo Rock | 0 € | Ismo Kallio | ||||
| KU | 6.9.2026 | 8 | 1 | 2140 | Tasoitus | Jullen Emil | 0 € | Juhani Harmoinen | ||||
| H | 2.9.2026 | 8 | 2 | 2120 | Ryhmä | Sanderson | 1.13.3a | 7 | 43,2 | 0 € | Teemu Keskitalo | |
| M | 31.8.2026 | 2 | 2 | 2120 | Tasoitus | Viirun Metka | 1.31.3 | 6 | 15,2 | 0 € | Anu Saalasti | |
| KN | 30.8.2026 | 7 | 2 | 2080 | Tasoitus | BWT Ivette | 1.19.1 | 11 | 17,0 | 0 € | Jani Myllymäki | |
| L | 28.8.2026 | 7 | 9 | 2160 | Tasoitus | Kukkarosuon Veijo | 1.27.0 | 7 | 44,5 | 150 € | Terhi Vanhala | |
| L | 28.8.2026 | 5 | 10 | 2140 | Ryhmä | Real Rising Hops | 1.18.2a | 9 | 118,9 | 0 € | Terhi Vanhala | |
| K | 21.8.2026 | 9 | 1 | 2140 | Tasoitus | Viirun Metka | 1.31.6 | 2 | 27,8 | 500 € | Anu Saalasti | |
| K | 21.8.2026 | 5 | 3 | 2100 | Ryhmä | Gloria Mint | 1.22.2a | 9 | 44,9 | 0 € | Meri Syrjäläinen | |
| K | 21.8.2026 | 4 | 6 | 2120 | Tasoitus | Sanderson | 1.13.3 | 4 | 39,3 | 300 € | Teemu Keskitalo | |
| K | 21.8.2026 | 1 | 1 | 2100 | Tasoitus | Critique | 1.17.5 | 1 | 13,0 | 1 000 € | Maija Pöllänen | |
| J | 20.8.2026 | 1 | 4 | 2140 | Tasoitus | Mississippi Diablo | 1.16.5 | 2 | 3,5 | 600 € | Henry M Bollström | |
| JO | 18.8.2026 | 9 | 9 | 2140 | Ryhmä | Florenzo Rock | 1.17.7a | 7 | 43,3 | 50 € | Ismo Kallio | |
| JO | 18.8.2026 | 8 | 12 | 2140 | Ryhmä | One Last Fire | 1.18.6a | 9 | 70,4 | 50 € | Miika Teräslahti | |
| LO | 3.8.2026 | 9 | 4 | 1600 | Ryhmä | Kesä-Kohu | 1.26.9a | 2 | 15,8 | 700 € | Mika Karppinen | |
| LO | 3.8.2026 | 6 | 9 | 1600 | Ryhmä | Gripen S | 1.30.7a | 7 | 18,5 | 120 € | Pertti Niveri | |
| LO | 3.8.2026 | 5 | 2 | 1600 | Ryhmä | Dame Lane | P | 0 € | Nina Pettersson-Perklén | |||
| LO | 3.8.2026 | 3 | 5 | 1600 | Ryhmä | Sarikan | 1.26.7a | 5 | 26,9 | 375 € | Pertti Niveri | |
| R | 26.7.2026 | 2 | 7 | 2100 | Ryhmä | Critique | 1.17.8a | 5 | 3,5 | 80 € | Maija Pöllänen | |
| M | 18.7.2026 | 4 | 7 | 1609 | Ryhmä | Isola L C | 1.17.1a | 10 | x | 9,1 | 100 € | Pasi Tikkala |
