Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100 | 7 000 € |
| 2025 | 6 | 2 | 1 | 0 | 33 | 3 940 € |
| 2024 | 2 | 2 | 0 | 0 | 100 | 3 568 € |
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 496 € |
| 2020 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 334 € |
| 2018 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49 € |
| 2016 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 840 € |
| 2015 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 270 € |
| 2014 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 660 € |
| Yhteensä | 19 | 5 | 2 | 2 | 26 | 17 157 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 20 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H | 10.5.2026 | 1 | 10 | 1620 | Ryhmä | Gamin Jaba | m1.12.3a | 1 | 2,2 | 7 000 € | Daniel Redén | |
| MA | 23.8.2025 | 6 | 7 | 2640 | Ryhmä | Lexington Yoda | 1.16.6a | 1 | 1,6 | 1 178 € | Jennifer Persson | |
| MA | 23.8.2025 | 5 | 6 | 2140 | Ryhmä | Blits Lane | 1.17.7a | 5 | 4,7 | 50 € | Jennifer Persson | |
| MA | 23.8.2025 | 3 | 4 | 2140 | Ryhmä | Baron Muscles | 1.16.9a | 4 | 7,0 | 436 € | Jennifer Persson | |
| MA | 23.8.2025 | 2 | 1 | 2160 | Tasoitus | Forzangelo | 1.17.8 | 2 | 3,3 | 655 € | Jennifer Persson | |
| MA | 5.7.2025 | 8 | 3 | 1640 | Ryhmä | Blits Lane | 1.16.3a | 1 | 3,2 | 1 571 € | Jennifer Persson | |
| MA | 5.7.2025 | 7 | 9 | 2140 | Ryhmä | Baron Muscles | P | 0 € | Jennifer Persson | |||
| MA | 5.7.2025 | 5 | 1 | 2140 | Tasoitus | Dirkschneider | 1.19.2 | 5 | x | 3,2 | 50 € | Jennifer Persson |
| MA | 3.8.2024 | 6 | 3 | 1640 | Ryhmä | Sign Me Up Too | 1.13.2a | 1 | 4,2 | 1 784 € | Jennifer Persson | |
| MA | 3.8.2024 | 2 | 4 | 1660 | Tasoitus | Without Reference | m1.16.4 | 1 | 1,9 | 1 784 € | Jennifer Persson | |
| BS | 16.12.2023 | 12 | 9 | 2160 | Tasoitus | Ingesson | m1.18.6 | 6 | 496 € | - | ||
| SV | 26.4.2020 | 3 | 3 | 2160 | Tasoitus | Poetry In Motion | m1.18.0 | 7 | 48 € | Juha Utala | ||
| ES | 20.4.2020 | 1 | 1 | 2140 | Tasoitus | Bullet Bill | 1.19.3 | 7 | 143 € | Roni Paldan | ||
| AX | 22.2.2020 | 2 | 1 | 2140 | Tasoitus | Leon | m1.18.5 | 8 | 143 € | Hannu Korpi | ||
| ES | 11.11.2018 | 1 | 10 | 2140 | Ryhmä | Crosby | m1.15.8a | 0 | 6,2 | 49 € | Sölve Högman | |
| SV | 21.6.2016 | 10 | 5 | 1640 | Ryhmä | Jeppas Hampus | m1.14.3a | 4 | x | 4,1 | 431 € | Jan Söderström |
| SV | 22.4.2016 | 3 | 2 | 1640 | Ryhmä | Zacarias Kemp | m1.14.0a | 5 | 7,6 | 409 € | - | |
| MA | 1.5.2015 | 5 | 2 | 1640 | Tasoitus | Hugo Palema | m1.18.1 | 3 | 4,2 | 270 € | Claes Sjöström | |
| MA | 28.6.2014 | 3 | 7 | 2140 | Ryhmä | Good for Victory | m1.19.0a | 2 | 2,9 | 300 € | Tobias Modig | |
| MA | 5.6.2014 | 3 | 1 | 2160 | Tasoitus | Good for Victory | m1.19.0 | 3 | 10,8 | 360 € | Tobias Modig |
