Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 28 | 2 | 3 | 3 | 7 | 10 900 € |
| 2025 | 16 | 0 | 4 | 2 | 0 | 9 750 € |
| 2024 | 16 | 2 | 1 | 0 | 13 | 3 850 € |
| 2023 | 24 | 4 | 2 | 3 | 17 | 17 480 € |
| 2022 | 13 | 3 | 3 | 1 | 23 | 11 550 € |
| 2021 | 24 | 1 | 5 | 1 | 4 | 6 590 € |
| 2020 | 49 | 9 | 5 | 6 | 18 | 42 420 € |
| 2019 | 62 | 9 | 5 | 6 | 15 | 28 710 € |
| 2018 | 48 | 4 | 7 | 8 | 8 | 21 310 € |
| 2017 | 126 | 14 | 19 | 11 | 11 | 71 000 € |
| 2016 | 142 | 23 | 16 | 13 | 16 | 76 320 € |
| 2015 | 14 | 1 | 3 | 1 | 7 | 3 300 € |
| 2014 | 10 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 360 € |
| 2013 | 21 | 1 | 2 | 1 | 5 | 3 420 € |
| 2012 | 5 | 1 | 0 | 0 | 20 | 11 122 € |
| 2011 | 9 | 2 | 1 | 1 | 22 | 1 840 € |
| 2010 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| 2008 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 € |
| 2007 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 614 | 76 | 78 | 59 | 12 | 321 172 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008 | 10 | 3 | 0 | 1 | 30 | 506 € |
| 2007 | 22 | 14 | 4 | 1 | 64 | 2 439 € |
| 2006 | 58 | 21 | 8 | 10 | 36 | 4 274 € |
| 2005 | 50 | 23 | 8 | 8 | 46 | 4 908 € |
| 2004 | 38 | 12 | 9 | 6 | 32 | 2 948 € |
| 2003 | 27 | 9 | 2 | 3 | 33 | 1 749 € |
| 2002 | 26 | 1 | 3 | 3 | 4 | 645 € |
| 2001 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 42 € |
| Yhteensä | 233 | 83 | 35 | 32 | 36 | 17 511 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 949 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TK | 3.9.2026 | 8 | 7 | 2100 | Ryhmä | Heartbeat Ahead | 0 € | Juho Ihamuotila | ||||
| TK | 3.9.2026 | 7 | 8 | 2100 | Ryhmä | Capital Games | 0 € | Juho Ihamuotila | ||||
| L | 28.8.2026 | 6 | 1 | 2140 | Ryhmä | Heartbeat Ahead | 1.15.9a | 3 | 8,7 | 600 € | Juho Ihamuotila | |
| T | 27.8.2026 | 4 | 3 | 2600 | Ryhmä | Capital Games | 1.16.2a | 2 | 49,6 | 2 000 € | Juho Ihamuotila | |
| J | 20.8.2026 | 6 | 9 | 2140 | Ryhmä | Reload Pellini | 1.15.7a | 7 | 21,9 | 0 € | Juho Ihamuotila | |
| L | 11.8.2026 | 1 | 4 | 2140 | Tasoitus | Heartbeat Ahead | 1.16.7 | 1 | 6,0 | 1 000 € | Juho Ihamuotila | |
| H | 5.8.2026 | 3 | 5 | 2620 | Ryhmä | Bad Habits | 1.14.8a | 8 | 48,9 | 0 € | Juho Ihamuotila | |
| T | 2.8.2026 | 9 | 8 | 2609 | Ryhmä | Capital Games | 1.17.5a | 7 | x | 80,3 | 0 € | Juho Ihamuotila |
| T | 1.8.2026 | 9 | 8 | 2100 | Ryhmä | Charma | 1.14.0a | 10 | 37,4 | 0 € | Juho Ihamuotila | |
| VI | 24.7.2026 | 9 | 9 | 1640 | Ryhmä | Nothing But Beat | 1.14.8a | 6 | 10,9 | 0 € | Juho Ihamuotila | |
| VI | 24.7.2026 | 6 | 4 | 2140 | Ryhmä | Arctic Fiona | 1.16.5a | 6 | 14,6 | 0 € | Juho Ihamuotila | |
| H | 15.7.2026 | 9 | 3 | 2620 | Ryhmä | Bad Habits | 1.14.8a | 5 | 48,5 | 500 € | Juho Ihamuotila | |
| H | 15.7.2026 | 7 | 11 | 2120 | Ryhmä | Tears In Rain | 1.15.9a | 7 | 39,0 | 0 € | Juho Ihamuotila | |
| T | 14.7.2026 | 4 | 3 | 2100 | Tasoitus | Capital Games | 1.16.2 | 4 | x | 23,3 | 800 € | Juho Ihamuotila |
| T | 14.7.2026 | 1 | 8 | 2100 | Tasoitus | Heartbeat Ahead | 1.16.7 | 2 | 30,5 | 500 € | Juho Ihamuotila | |
| L | 5.7.2026 | 8 | 9 | 2140 | Ryhmä | Bad Habits | 1.15.0a | 7 | 64,1 | 0 € | Juho Ihamuotila | |
| L | 4.7.2026 | 9 | 4 | 2140 | Ryhmä | Nothing But Beat | 1.14.9a | 10 | 17,3 | 0 € | Juho Ihamuotila | |
| L | 3.7.2026 | 3 | 7 | 2140 | Tasoitus | Capital Games | 1.17.9 | 2 | 9,6 | 750 € | Juho Ihamuotila | |
| L | 3.7.2026 | 1 | 11 | 2140 | Tasoitus | Heartbeat Ahead | 1.18.6 | 8 | 25,1 | 0 € | Juho Ihamuotila | |
| J | 25.6.2026 | 4 | 4 | 2140 | Ryhmä | Bad Habits | 1.15.2a | 5 | x | 35,6 | 400 € | Juho Ihamuotila |
