Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2022 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 104 € |
| 2021 | 2 | 1 | 0 | 0 | 50 | 400 € |
| 2020 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 € |
| 2018 | 43 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6 920 € |
| 2017 | 42 | 1 | 7 | 3 | 2 | 6 170 € |
| 2016 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | 625 € |
| 2015 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2014 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2013 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2012 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 160 € |
| 2011 | 16 | 2 | 1 | 2 | 13 | 3 140 € |
| 2010 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 250 € |
| 2009 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 670 € |
| 2008 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 € |
| 2007 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 € |
| 2006 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2005 | 29 | 0 | 1 | 1 | 0 | 845 € |
| 2004 | 39 | 3 | 2 | 1 | 8 | 2 770 € |
| 2003 | 56 | 1 | 4 | 5 | 2 | 4 065 € |
| 2002 | 63 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 405 € |
| 2001 | 59 | 3 | 5 | 3 | 5 | 4 347 € |
| 2000 | 137 | 11 | 5 | 16 | 8 | 13 502 € |
| 1999 | 143 | 6 | 10 | 12 | 4 | 11 238 € |
| 1998 | 117 | 4 | 10 | 10 | 3 | 6 196 € |
| 1997 | 60 | 8 | 4 | 3 | 13 | 6 113 € |
| 1996 | 29 | 0 | 3 | 1 | 0 | 790 € |
| 1995 | 39 | 0 | 1 | 1 | 0 | 933 € |
| 1994 | 24 | 1 | 2 | 1 | 4 | 487 € |
| 1993 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 € |
| Yhteensä | 954 | 44 | 63 | 68 | 5 | 76 405 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 1059 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LA | 3.5.2026 | 21 | 2 | 2160 | Tasoitus | Linnan Ulla | 1.40.4 | 7 | kl hyv | 0 € | Marjo Huuhilo | |
| H | 27.11.2024 | 3 | 2 | 2140 | Tasoitus | Sahara Talkabout | hll | 10,6 | 0 € | Jukka-Pekka Hukkanen | ||
| K | 1.8.2024 | 1 | 9 | 2100 | Tasoitus | Pequin | hll | 5,0 | 0 € | Jukka-Pekka Hukkanen | ||
| PE | 11.9.2022 | 5 | 3 | 2000 | Tasoitus | Vilkkeen Viiri | 1.50.1 | 4 | x | 24 € | Simo Posti-Ahokas | |
| LO | 13.6.2022 | 7 | 4 | 1600 | Linja | Raven | 1.14.8L | 5 | 18,6 | 80 € | Jukka-Pekka Hukkanen | |
| LA | 29.10.2021 | 21 | 2 | 2120 | Tasoitus | Stoneisle Ultimate | 1.22.6 | 4 | kl hyv | 0 € | Jukka-Pekka Hukkanen | |
| PE | 14.8.2021 | 3 | 2 | 2120 | Tasoitus | Moose On The Loose | 1.19.3 | 1 | 200 € | Jukka-Pekka Hukkanen | ||
| H | 24.3.2021 | 2 | 5 | 2120 | Ryhmä | Outlander | 1.19.8a | 4 | x | 4,0 | 200 € | Jukka-Pekka Hukkanen |
| LA | 2.7.2020 | 3 | 9 | 2100 | Ryhmä | Sahara Maldonado | 1.17.4a | 4 | 13,0 | 200 € | Jukka-Pekka Hukkanen | |
| L | 23.9.2018 | 7 | 6 | 2140 | Ryhmä | Frosty Vice | 1.15.6a | 6 | 4,6 | 80 € | Jukka-Pekka Hukkanen | |
| L | 23.9.2018 | 4 | 5 | 2640 | Ryhmä | Three Dee Nodo | 1.17.2a | 5 | 3,6 | 80 € | Kaisa Räsänen | |
| K | 21.9.2018 | 5 | 9 | 2100 | Ryhmä | Miss Jaybird | 1.18.0a | 9 | 40,0 | 0 € | Kaisa Räsänen | |
| TK | 15.9.2018 | 4 | 8 | 2100 | Ryhmä | Three Dee Nodo | 1.16.6a | 5 | 42,0 | 150 € | Kaisa Räsänen | |
| L | 6.9.2018 | 9 | 4 | 2640 | Ryhmä | Three Dee Nodo | 1.17.2a | 2 | 14,0 | 500 € | Kaisa Räsänen | |
| H | 29.8.2018 | 5 | 4 | 2100 | Ryhmä | Three Dee Nodo | 1.16.4a | 4 | 24,5 | 400 € | Kaisa Räsänen | |
| R | 19.8.2018 | 2 | 1 | 2100 | Ryhmä | Miss Jaybird | 1.18.3a | 4 | x | 31,6 | 400 € | Kaisa Räsänen |
| H | 15.8.2018 | 7 | 4 | 3100 | Tasoitus | Three Dee Nodo | 1.17.5 | 12 | 101,6 | 0 € | Kaisa Räsänen | |
| K | 10.8.2018 | 5 | 3 | 2100 | Ryhmä | Inglorious Jam | 1.17.0a | 8 | 12,1 | 0 € | Jukka-Pekka Hukkanen | |
| L | 9.8.2018 | 8 | 11 | 2140 | Ryhmä | Miss Jaybird | 1.16.4a | 5 | 56,4 | 100 € | Kaisa Räsänen | |
| K | 2.8.2018 | 21 | 2 | 2100 | Tasoitus | Withering Dawn | 1.22.6 | 2 | kl hyv | 0 € | Juha Niininen |
