Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 1 | 0 | 1 | 25 | 1 300 € |
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 300 € |
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 134 € |
| 2022 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 250 € |
| 2021 | 20 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 755 € |
| 2020 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| 2019 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 136 € |
| Yhteensä | 44 | 1 | 3 | 5 | 2 | 6 975 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 € |
| 2010 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 51 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| O | 1.8.2025 | 8 | 6 | 2120 | Ryhmä | All in Pellini | hpl | 14,4 | 0 € | Henri Mäkinen | ||
| TO | 17.7.2025 | 7 | 1 | 2100 | Ryhmä | All in Pellini | 1.15.0a | 3 | 6,0 | 300 € | Henri Mäkinen | |
| KE | 11.7.2025 | 7 | 1 | 2040 | Tasoitus | All in Pellini | 1.16.3 | 1 | 12,1 | 1 000 € | Henri Mäkinen | |
| RO | 1.6.2025 | 5 | 8 | 2100 | Ryhmä | Pommery | 1.19.0a | 8 | 21,1 | 0 € | Henri Mäkinen | |
| L | 7.6.2024 | 2 | 10 | 2140 | Ryhmä | All in Pellini | 1.16.3a | 3 | 18,3 | 300 € | Mika Pellinen | |
| BO | 3.9.2023 | 4 | 1 | 2140 | Ryhmä | Mimmi Model | hll | 14,3 | 134 € | Kimmo Nurmos | ||
| O | 12.9.2022 | 9 | 9 | 2120 | Ryhmä | Escapist | 1.16.9a | 4 | 47,6 | 200 € | Miia Nurmi | |
| O | 25.4.2022 | 4 | 8 | 2120 | Ryhmä | Manifican | 1.19.3a | 7 | 86,0 | 50 € | Tamara Väänänen | |
| BO | 13.1.2022 | 7 | 5 | 2160 | Tasoitus | Jervjenta | P | 0 € | Henri Mäkinen | |||
| RO | 23.12.2021 | 5 | 1 | 2160 | Tasoitus | Jervjenta | 1.37.6 | 7 | x | 33,8 | 100 € | Henri Mäkinen |
| J | 20.11.2021 | 2 | 12 | 2140 | Ryhmä | Shackhills Desiree | hpl | 7,3 | 100 € | Roger Järvivuori | ||
| H | 6.10.2021 | 3 | 8 | 2120 | Ryhmä | Donato Hyrdehöj | 1.15.0a | 7 | 24,9 | 100 € | Joni-Petteri Irri | |
| KT | 1.10.2021 | 5 | 7 | 2100 | Ryhmä | Irvin Star | 1.17.6a | 2 | 3,9 | 400 € | Marika Åstrand | |
| L | 23.9.2021 | 2 | 6 | 2140 | Ryhmä | Victor Hollow | 1.19.8a | 11 | 55,4 | 100 € | Hanna Olli | |
| Y | 14.8.2021 | 3 | 6 | 2100 | Ryhmä | Tesslove | 1.16.8a | 3 | 12,2 | 450 € | Satu Haaraoja | |
| KR | 18.7.2021 | 2 | 1 | 2080 | Tasoitus | Emptybrook | 1.21.7 | 4 | 9,2 | 200 € | Anna Rantamaula | |
| KE | 10.7.2021 | 9 | 2 | 3040 | Tasoitus | Emptybrook | 1.20.9 | 9 | 67,9 | 50 € | Anna Rantamaula | |
| SO | 3.7.2021 | 9 | 1 | 2040 | Tasoitus | Emptybrook | 1.22.9 | 8 | 13,7 | 0 € | Anna Rantamaula | |
| J | 29.6.2021 | 8 | 3 | 1640 | Ryhmä | Spunky Girl | 1.14.9a | 2 | 3,6 | 750 € | Minna Koistinen | |
| TO | 15.5.2021 | 11 | 4 | 2120 | Tasoitus | Emptybrook | 1.17.8 | 6 | 37,1 | 80 € | Anna Rantamaula |
