Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 190 € |
| 2022 | 11 | 2 | 0 | 0 | 18 | 600 € |
| 2021 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100 | 200 € |
| 2020 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2018 | 2 | 1 | 0 | 1 | 50 | 440 € |
| 2015 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2013 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 248 € |
| Yhteensä | 25 | 4 | 0 | 4 | 16 | 1 678 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 9 | 1 | 2 | 2 | 11 | 260 € |
| 2016 | 10 | 2 | 5 | 2 | 20 | 475 € |
| 2015 | 11 | 6 | 3 | 0 | 55 | 740 € |
| 2014 | 3 | 1 | 0 | 0 | 33 | 96 € |
| 2013 | 12 | 7 | 3 | 2 | 58 | 1 125 € |
| 2012 | 20 | 10 | 1 | 3 | 50 | 1 079 € |
| 2011 | 13 | 4 | 2 | 0 | 31 | 475 € |
| 2010 | 17 | 3 | 2 | 2 | 18 | 564 € |
| 2009 | 13 | 1 | 0 | 2 | 8 | 248 € |
| 2008 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2005 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 111 | 35 | 18 | 13 | 32 | 5 062 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 138 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JO | 10.9.2023 | 9 | 7 | 2140 | Ryhmä | Silica Man | 1.18.5a | 7 | 22,1 | 50 € | Hannu Sulku | |
| KU | 20.8.2023 | 8 | 1 | 2100 | Ryhmä | Silica Man | 1.18.0a | 6 | 15,8 | 80 € | Hannu Sulku | |
| SU | 15.6.2023 | 6 | 1 | 2120 | Tasoitus | Silica Man | 1.20.5 | 8 | 14,8 | 0 € | Hannu Sulku | |
| KU | 29.5.2023 | 8 | 4 | 2100 | Ryhmä | Silica Man | 1.18.0a | 8 | 48,7 | 0 € | Hannu Sulku | |
| PS | 19.5.2023 | 7 | 1 | 2160 | Tasoitus | Silica Man | 1.19.6 | 3 | 60 € | Hannu Sulku | ||
| PS | 24.9.2022 | 6 | 2 | 2180 | Tasoitus | Ängsbalder | 1.31.1 | 6 | x | 0 € | Raija Soini | |
| PK | 18.9.2022 | 8 | 3 | 2100 | Tasoitus | Ängsbalder | 1.29.4 | 1 | 200 € | Raija Soini | ||
| PS | 10.9.2022 | 5 | 5 | 2160 | Tasoitus | Ängsbalder | 1.30.6 | 5 | x | 20 € | Raija Soini | |
| PS | 28.8.2022 | 8 | 2 | 2160 | Tasoitus | Ängsbalder | 1.32.9 | 4 | x | 30 € | Raija Soini | |
| KU | 12.8.2022 | 8 | 2 | 2160 | Tasoitus | Ängsbalder | 1.33.0 | 12 | 59,1 | 0 € | Raija Soini | |
| PS | 5.8.2022 | 9 | 2 | 1760 | Tasoitus | Ängsbalder | 1.35.6 | 1 | 100 € | Raija Soini | ||
| LI | 2.8.2022 | 6 | 2 | 2660 | Tasoitus | Ängsbalder | 1.33.5 | 7 | 23,1 | 50 € | Raija Soini | |
| PS | 15.7.2022 | 6 | 3 | 2100 | Tasoitus | Ängsbalder | 1.33.0 | 4 | 100 € | Raija Soini | ||
| PX | 2.7.2022 | 6 | 2 | 2160 | Tasoitus | Ängsbalder | 1.30.2 | 5 | x | 0 € | Raija Soini | |
| J | 14.4.2022 | 6 | 3 | 2140 | Ryhmä | Silica One | 1.20.2a | 9 | 43,8 | 100 € | Hannu Sulku | |
| KU | 25.2.2022 | 4 | 3 | 2100 | Ryhmä | Riion Valentino | 1.19.7a | 9 | 56,4 | 0 € | Mirja Kärkkäinen | |
| PX | 10.7.2021 | 7 | 2 | 2140 | Ryhmä | Hvalstad Odin | 1.30.3a | 1 | 200 € | Raija Soini | ||
| KU | 21.8.2020 | 9 | 1 | 2100 | Ryhmä | Töyryn Poika | 1.33.4a | 9 | 10,4 | 0 € | Raija Soini | |
| KU | 21.8.2020 | 6 | 3 | 2100 | Ryhmä | Citation Winner | 1.18.0a | 7 | 17,3 | 0 € | Markku Kekäläinen | |
| KU | 18.11.2018 | 5 | 6 | 2100 | Ryhmä | Lorutyttö | 1.30.2a | 3 | x | 10,1 | 240 € | Harri Sulku |
