Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 5 | 1 | 2 | 1 | 20 | 1 638 € |
| 2010 | 57 | 16 | 14 | 5 | 28 | 9 299 € |
| 2009 | 25 | 6 | 2 | 5 | 24 | 2 497 € |
| 2008 | 13 | 1 | 2 | 3 | 8 | 442 € |
| 2007 | 12 | 6 | 0 | 1 | 50 | 3 757 € |
| 2006 | 31 | 2 | 8 | 5 | 6 | 5 890 € |
| 2005 | 37 | 5 | 9 | 7 | 14 | 2 293 € |
| 2004 | 42 | 8 | 7 | 7 | 19 | 2 353 € |
| 2003 | 82 | 20 | 13 | 17 | 24 | 4 927 € |
| 2002 | 161 | 14 | 18 | 17 | 9 | 21 746 € |
| 2001 | 170 | 19 | 16 | 14 | 11 | 35 490 € |
| 2000 | 136 | 5 | 17 | 11 | 4 | 16 164 € |
| 1999 | 144 | 10 | 15 | 10 | 7 | 22 752 € |
| 1998 | 164 | 11 | 11 | 10 | 7 | 15 335 € |
| 1997 | 235 | 15 | 15 | 23 | 6 | 19 869 € |
| 1996 | 273 | 11 | 24 | 20 | 4 | 28 134 € |
| 1995 | 234 | 17 | 20 | 23 | 7 | 30 077 € |
| 1994 | 291 | 15 | 23 | 32 | 5 | 39 204 € |
| 1993 | 228 | 18 | 22 | 23 | 8 | 33 154 € |
| 1992 | 238 | 14 | 29 | 24 | 6 | 31 700 € |
| 1991 | 214 | 21 | 23 | 17 | 10 | 40 768 € |
| 1990 | 147 | 12 | 15 | 9 | 8 | 27 380 € |
| 1989 | 102 | 3 | 7 | 7 | 3 | 9 171 € |
| 1988 | 81 | 2 | 3 | 7 | 2 | 6 525 € |
| 1987 | 75 | 3 | 3 | 3 | 4 | 7 366 € |
| 1986 | 46 | 0 | 7 | 4 | 0 | 5 508 € |
| 1985 | 54 | 1 | 3 | 4 | 2 | 4 885 € |
| 1984 | 41 | 3 | 4 | 5 | 7 | 6 063 € |
| 1983 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 134 € |
| 1982 | 11 | 1 | 2 | 1 | 9 | 1 177 € |
| 1981 | 18 | 4 | 0 | 4 | 22 | 3 632 € |
| 1980 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 555 € |
| 1979 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 € |
| 1978 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 176 € |
| 1977 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 42 € |
| Yhteensä | 3387 | 264 | 336 | 322 | 8 | 440 136 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 3540 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TA | 26.2.2011 | 5 | 1 | 2200 | Ryhmä | Spanker | 1.18.6a | 2 | 40 € | Mikko Kerola | ||
| TA | 26.2.2011 | 4 | 3 | 2200 | Ryhmä | Winning Amour | 1.21.7a | 1 | 250 € | Tatjana Zubenok | ||
| U | 5.2.2011 | 9 | 8 | 2400 | Ryhmä | Spanker | 1.22.3a | 3 | 448 € | Mikko Kerola | ||
| L | 20.1.2011 | 8 | 3 | 2140 | Tasoitus | Spanker | 1.19.8 | 9 | x | 3,6 | 0 € | Mikko Kerola |
| H | 8.1.2011 | 9 | 3 | 3100 | Tasoitus | Spanker | 1.18.9 | 2 | 18,9 | 900 € | Mikko Kerola | |
| TA | 18.12.2010 | 4 | 3 | 1600 | Ryhmä | Spanker | P | 0 € | Mikko Kerola | |||
| H | 8.12.2010 | 9 | 10 | 2600 | Ryhmä | Spanker | 1.18.6a | 8 | 12,9 | 0 € | Mikko Kerola | |
| TA | 20.11.2010 | 4 | 8 | 1600 | Ryhmä | Spanker | hpl | 0 € | Mikko Kerola | |||
| TA | 6.11.2010 | 5 | 2 | 2100 | Ryhmä | Spanker | 1.20.0a | 1 | 109 € | Mikko Kerola | ||
| TA | 23.10.2010 | 5 | 5 | 2100 | Ryhmä | Spanker | 1.18.2a | 1 | 64 € | Mikko Kerola | ||
| H | 16.10.2010 | 11 | 4 | 2100 | Ryhmä | Winning Amour | 1.18.3a | 6 | 61,7 | 0 € | Tatjana Zubenok | |
| H | 16.10.2010 | 9 | 3 | 3100 | Tasoitus | Spanker | 1.19.6 | 12 | 43,5 | 0 € | Mikko Kerola | |
| TA | 9.10.2010 | 5 | 4 | 1600 | Ryhmä | Grand Warrior | P | 0 € | - | |||
| TA | 9.10.2010 | 4 | 5 | 2100 | Ryhmä | Sara's First | 1.21.4a | 7 | 0 € | - | ||
| TA | 25.9.2010 | 4 | 2 | 2100 | Ryhmä | Spanker | 1.18.0a | 3 | 19 € | Mikko Kerola | ||
| TA | 11.9.2010 | 4 | 4 | 2100 | Ryhmä | Grand Warrior | 1.17.6a | 2 | 160 € | - | ||
| TA | 11.9.2010 | 3 | 8 | 2100 | Ryhmä | Winning Amour | 1.18.7a | 1 | 109 € | Tatjana Zubenok | ||
| H | 4.9.2010 | 4 | 7 | 3100 | Ryhmä | Spanker | hpl | 23,0 | 0 € | Mikko Kerola | ||
| TA | 28.8.2010 | 6 | 2 | 2640 | Ryhmä | Bags Berich | 1.18.2a | 1 | 2 281 € | Jussi Suominen | ||
| TA | 28.8.2010 | 4 | 6 | 1600 | Ryhmä | Grand Warrior | 1.16.0a | 2 | 160 € | - |
