Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 38 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 377 € |
| 2025 | 59 | 1 | 2 | 6 | 2 | 4 173 € |
| 2024 | 44 | 2 | 1 | 4 | 5 | 5 440 € |
| 2023 | 56 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6 555 € |
| 2022 | 44 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 740 € |
| 2021 | 66 | 4 | 3 | 7 | 6 | 11 900 € |
| 2020 | 25 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 688 € |
| 2019 | 29 | 3 | 1 | 4 | 10 | 3 556 € |
| 2018 | 60 | 2 | 7 | 6 | 3 | 2 220 € |
| 2017 | 94 | 3 | 15 | 9 | 3 | 4 348 € |
| 2016 | 48 | 0 | 6 | 10 | 0 | 2 524 € |
| 2015 | 33 | 4 | 3 | 1 | 12 | 2 260 € |
| 2014 | 36 | 7 | 2 | 4 | 19 | 1 943 € |
| 2013 | 48 | 8 | 5 | 7 | 17 | 2 108 € |
| 2012 | 38 | 2 | 2 | 5 | 5 | 878 € |
| 2011 | 47 | 0 | 6 | 8 | 0 | 640 € |
| 2010 | 18 | 0 | 1 | 2 | 0 | 87 € |
| 2009 | 12 | 1 | 3 | 1 | 8 | 490 € |
| 2008 | 39 | 7 | 5 | 3 | 18 | 1 572 € |
| 2007 | 44 | 5 | 8 | 4 | 11 | 17 178 € |
| 2006 | 47 | 6 | 4 | 5 | 13 | 5 406 € |
| 2005 | 27 | 2 | 1 | 4 | 7 | 1 645 € |
| 2004 | 30 | 6 | 8 | 3 | 20 | 13 144 € |
| 2003 | 6 | 1 | 3 | 0 | 17 | 585 € |
| 2002 | 14 | 1 | 2 | 3 | 7 | 944 € |
| 2001 | 61 | 7 | 17 | 10 | 11 | 1 982 € |
| 2000 | 63 | 24 | 13 | 9 | 38 | 4 488 € |
| 1999 | 85 | 10 | 12 | 14 | 12 | 1 967 € |
| 1998 | 64 | 9 | 10 | 13 | 14 | 1 927 € |
| 1997 | 97 | 19 | 20 | 10 | 20 | 3 145 € |
| 1996 | 40 | 4 | 7 | 9 | 10 | 844 € |
| 1995 | 68 | 5 | 19 | 17 | 7 | 894 € |
| 1994 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 186 € |
| 1909 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 37 € |
| Yhteensä | 1483 | 145 | 192 | 192 | 10 | 113 871 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 1617 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TA | 5.9.2026 | 2 | 2 | 2140 | Ryhmä | Major Boost | 0 € | Jelena Tsezaks | ||||
| TA | 22.8.2026 | 1 | 3 | 2140 | Ryhmä | Major Boost | 1.26.0a | 4 | x | 100 € | Jelena Tsezaks | |
| TA | 8.8.2026 | 2 | 7 | 2140 | Ryhmä | Agayash | 1.16.8a | 4 | 60 € | Jelena Tsezaks | ||
| TA | 25.7.2026 | 7 | 3 | 2140 | Ryhmä | Raffina | 1.23.5a | 4 | 40 € | Jelena Tsezaks | ||
| TA | 25.7.2026 | 4 | 7 | 2140 | Ryhmä | Barconny | 1.17.8a | 5 | 20 € | Jelena Tsezaks | ||
| M | 19.7.2026 | 2 | 2 | 2100 | Ryhmä | Agayash | 1.17.1a | 5 | 44,3 | 200 € | Jelena Tsezaks | |
| TA | 11.7.2026 | 6 | 10 | 2140 | Ryhmä | Barconny | 1.17.0a | 9 | 40 € | Jelena Tsezaks | ||
| TA | 11.7.2026 | 5 | 3 | 2140 | Ryhmä | Agayash | 1.17.1a | 2 | 150 € | Jelena Tsezaks | ||
| TA | 11.7.2026 | 2 | 2 | 2140 | Ryhmä | Major Boost | 1.23.9a | 4 | 100 € | Jelena Tsezaks | ||
| TA | 20.6.2026 | 22 | 4 | 2140 | Tasoitus | Raffina | 1.23.1 | 3 | kl hyv | 0 € | Jelena Tsezaks | |
| TA | 20.6.2026 | 6 | 2 | 1640 | Ryhmä | Agayash | 1.15.4a | 7 | 40 € | Jelena Tsezaks | ||
| TA | 20.6.2026 | 5 | 7 | 1640 | Ryhmä | Barconny | 1.15.1a | 3 | 90 € | Jelena Tsezaks | ||
| TA | 6.6.2026 | 6 | 6 | 2140 | Ryhmä | Agayash | 1.18.0a | 5 | 40 € | Jelena Tsezaks | ||
| TA | 6.6.2026 | 3 | 5 | 2140 | Ryhmä | Barconny | 1.22.0a | 0 | hlo | 20 € | Jelena Tsezaks | |
| H | 27.5.2026 | 10 | 6 | 1620 | Ryhmä | Agayash | 1.15.4a | 10 | 118,5 | 0 € | Jelena Tsezaks | |
| H | 27.5.2026 | 7 | 12 | 2120 | Ryhmä | Barconny | hpl | 156,1 | 0 € | Jelena Tsezaks | ||
| PE | 23.5.2026 | 3 | 2 | 2140 | Tasoitus | Major Boost | 1.23.4 | 6 | 0 € | Jelena Tsezaks | ||
| PE | 23.5.2026 | 1 | 3 | 2140 | Tasoitus | Raffina | 1.24.6 | 6 | 0 € | Jelena Tsezaks | ||
| ES | 18.5.2026 | 8 | 4 | 2140 | Ryhmä | Barconny | 1.16.9a | 6 | x | 229 € | Jelena Tsezaks | |
| ES | 18.5.2026 | 2 | 9 | 2160 | Tasoitus | Agayash | 1.18.2 | 6 | 229 € | Jelena Tsezaks |
