Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 22 | 1 | 1 | 0 | 5 | 630 € |
| 2025 | 34 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 184 € |
| 2024 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 690 € |
| 2023 | 40 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 296 € |
| 2022 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 454 € |
| 2021 | 21 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 130 € |
| 2020 | 40 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 280 € |
| 2019 | 49 | 4 | 4 | 2 | 8 | 10 210 € |
| 2018 | 72 | 2 | 7 | 6 | 3 | 9 700 € |
| 2017 | 67 | 2 | 1 | 3 | 3 | 4 122 € |
| 2016 | 85 | 3 | 2 | 8 | 4 | 9 000 € |
| 2015 | 106 | 4 | 8 | 6 | 4 | 9 682 € |
| 2014 | 104 | 4 | 9 | 7 | 4 | 12 373 € |
| 2013 | 104 | 6 | 8 | 10 | 6 | 16 106 € |
| 2012 | 69 | 4 | 3 | 7 | 6 | 8 780 € |
| 2011 | 66 | 6 | 2 | 3 | 9 | 11 110 € |
| 2010 | 48 | 3 | 4 | 4 | 6 | 8 580 € |
| 2009 | 43 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 330 € |
| 2008 | 52 | 0 | 3 | 1 | 0 | 4 274 € |
| 2007 | 39 | 3 | 1 | 4 | 8 | 6 650 € |
| 2006 | 7 | 2 | 1 | 0 | 29 | 2 650 € |
| 2005 | 9 | 1 | 0 | 2 | 11 | 1 440 € |
| 2004 | 20 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 440 € |
| 2003 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 205 € |
| 2000 | 10 | 1 | 2 | 1 | 10 | 1 488 € |
| 1999 | 23 | 0 | 0 | 1 | 0 | 336 € |
| 1998 | 56 | 4 | 7 | 5 | 7 | 4 763 € |
| 1997 | 88 | 6 | 4 | 8 | 7 | 4 978 € |
| 1996 | 106 | 6 | 7 | 6 | 6 | 8 602 € |
| 1995 | 144 | 6 | 8 | 9 | 4 | 8 654 € |
| 1994 | 69 | 1 | 4 | 4 | 1 | 1 984 € |
| 1993 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1992 | 52 | 0 | 6 | 5 | 0 | 3 716 € |
| 1991 | 61 | 4 | 2 | 3 | 7 | 4 179 € |
| 1990 | 79 | 6 | 7 | 5 | 8 | 8 210 € |
| 1989 | 14 | 0 | 0 | 1 | 0 | 269 € |
| 1988 | 15 | 1 | 1 | 2 | 7 | 1 168 € |
| 1987 | 50 | 3 | 1 | 2 | 6 | 2 236 € |
| 1986 | 146 | 1 | 0 | 6 | 1 | 3 459 € |
| 1985 | 151 | 5 | 9 | 15 | 3 | 8 241 € |
| 1984 | 26 | 2 | 2 | 3 | 8 | 4 078 € |
| 1983 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 420 € |
| 1982 | 11 | 1 | 2 | 2 | 9 | 1 261 € |
| 1981 | 25 | 1 | 0 | 1 | 4 | 529 € |
| 1980 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 67 € |
| 1979 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1978 | 32 | 2 | 2 | 1 | 6 | 874 € |
| 1977 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 2355 | 99 | 122 | 157 | 4 | 201 828 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 2469 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L | 28.8.2026 | 2 | 8 | 2140 | Ryhmä | Electrified | 1.22.2a | 12 | 97,8 | 0 € | Jarmo Savolainen | |
| H | 26.8.2026 | 1 | 2 | 2140 | Tasoitus | Paddock's Arrivee | 1.18.6 | 9 | 61,7 | 0 € | Jarmo Savolainen | |
| F | 14.8.2026 | 1 | 11 | 2140 | Tasoitus | Electrified | 1.20.2 | 10 | x | 43,2 | 0 € | Jarmo Savolainen |
| R | 9.8.2026 | 3 | 9 | 2100 | Ryhmä | Paddock's Arrivee | 1.18.8a | 5 | 26,7 | 80 € | Jarmo Savolainen | |
| TK | 7.8.2026 | 1 | 1 | 2100 | Tasoitus | Paddock's New Sky | hll | 27,0 | 0 € | Jarmo Savolainen | ||
| R | 26.7.2026 | 9 | 8 | 2100 | Ryhmä | Electrified | 1.20.7a | 7 | 14,5 | 0 € | Jarmo Savolainen | |
| F | 9.7.2026 | 2 | 3 | 2140 | Tasoitus | Paddock's Arrivee | 1.20.8 | 9 | 24,9 | 0 € | Jarmo Savolainen | |
| H | 8.7.2026 | 1 | 4 | 2140 | Tasoitus | Paddock's New Sky | 1.17.4 | 8 | 38,6 | 0 € | Jarmo Savolainen | |
| R | 28.6.2026 | 8 | 1 | 2100 | Ryhmä | Paddock's Arrivee | 1.21.0a | 11 | 9,9 | 0 € | Jarmo Savolainen | |
| R | 28.6.2026 | 5 | 9 | 2100 | Ryhmä | Amazing Ironman | 1.16.8a | 8 | 48,7 | 0 € | Jarmo Savolainen | |
| LO | 22.6.2026 | 9 | 3 | 2120 | Ryhmä | Amazing Ironman | 1.16.9a | 5 | x | 16,5 | 0 € | Jarmo Savolainen |
| LO | 22.6.2026 | 1 | 3 | 2140 | Tasoitus | Paddock's New Sky | 1.18.0 | 5 | 52,2 | 80 € | Jarmo Savolainen | |
| R | 14.6.2026 | 3 | 4 | 2120 | Tasoitus | Paddock's Arrivee | 1.19.7 | 2 | 27,1 | 350 € | Jarmo Savolainen | |
| PE | 23.5.2026 | 3 | 1 | 2120 | Tasoitus | Electrified | 1.22.2 | 1 | kl hyv | 120 € | Jarmo Savolainen | |
| T | 19.5.2026 | 10 | 2 | 2100 | Ryhmä | Paddock's Arrivee | hpl | 126,4 | 0 € | Jarmo Savolainen | ||
| T | 19.5.2026 | 1 | 3 | 2100 | Tasoitus | Paddock's New Sky | 1.19.3 | 11 | 114,6 | 0 € | Jarmo Savolainen | |
| F | 6.5.2026 | 10 | 2 | 2140 | Ryhmä | Amazing Ironman | 1.17.0a | 7 | 21,2 | 0 € | Jarmo Savolainen | |
| K | 24.4.2026 | 1 | 5 | 2100 | Tasoitus | Paddock's Arrivee | 1.23.3 | 13 | x | 86,1 | 0 € | Jarmo Savolainen |
| F | 12.4.2026 | 12 | 2 | 2140 | Ryhmä | Amazing Ironman | 1.16.8a | 9 | x | 28,1 | 0 € | Jarmo Savolainen |
| H | 18.3.2026 | 11 | 2 | 2120 | Ryhmä | Paddock's Arrivee | 1.18.8a | 7 | 57,5 | 0 € | Jarmo Savolainen |
