Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 137 € |
| 2025 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 388 € |
| 2024 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 542 € |
| 2023 | 37 | 1 | 3 | 4 | 3 | 21 667 € |
| 2022 | 54 | 8 | 8 | 6 | 15 | 52 646 € |
| 2021 | 77 | 11 | 9 | 9 | 14 | 74 930 € |
| 2020 | 45 | 2 | 3 | 2 | 4 | 17 095 € |
| 2019 | 17 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 360 € |
| 2018 | 54 | 2 | 6 | 7 | 4 | 32 359 € |
| 2017 | 12 | 1 | 0 | 0 | 8 | 4 932 € |
| 2016 | 15 | 1 | 3 | 1 | 7 | 7 324 € |
| 2015 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 925 € |
| 2014 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 748 € |
| 2013 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 140 € |
| 2012 | 28 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 275 € |
| 2011 | 23 | 1 | 1 | 5 | 4 | 12 915 € |
| 2010 | 24 | 4 | 2 | 1 | 17 | 20 664 € |
| 2009 | 15 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6 330 € |
| 2008 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 971 € |
| Yhteensä | 439 | 32 | 39 | 42 | 7 | 272 348 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 603 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UM | 10.2.2026 | 6 | 1 | 1640 | Ryhmä | Stoneisle Vanessa | 1.16.7a | 6 | 137 € | - | ||
| UM | 9.4.2025 | 4 | 12 | 1640 | Ryhmä | Warrior Princess | 1.15.9a | 6 | 471 € | Kari Lehtonen | ||
| UM | 9.4.2025 | 3 | 10 | 2140 | Ryhmä | Jackie Tie | 1.15.0a | 4 | 655 € | Kari Lehtonen | ||
| UM | 9.4.2025 | 1 | 5 | 2140 | Ryhmä | Capriccio d'Amore | hll | 131 € | Kari Lehtonen | |||
| SF | 14.2.2025 | 2 | 10 | 2140 | Ryhmä | Asterisque | 10 | 131 € | Ari Aatsinki | |||
| UM | 15.11.2024 | 1 | 1 | 2140 | Tasoitus | Mozart Match | 1.17.9 | 4 | 401 € | Tiina Rintala | ||
| UM | 27.9.2024 | 8 | 3 | 2160 | Tasoitus | Tangen Svenn | 1.25.1 | 3 | 1 516 € | Tiina Rintala | ||
| UM | 19.1.2024 | 8 | 10 | 2140 | Ryhmä | Stoneisle Vega | k x | 134 € | Kari Lehtonen | |||
| UM | 19.1.2024 | 1 | 4 | 2140 | Tasoitus | First Chance | 1.20.0 | 5 | 491 € | Kari Lehtonen | ||
| UM | 1.12.2023 | 4 | 5 | 2140 | Ryhmä | Right Vibes | 1.20.5a | 6 | 15,2 | 401 € | Kyösti Långström | |
| UM | 23.11.2023 | 3 | 2 | 2140 | Tasoitus | Johnny Tie | 1.18.9 | 4 | 597 € | Kari Lehtonen | ||
| UM | 27.10.2023 | 3 | 11 | 2140 | Ryhmä | Missukan Reali | 1.18.6a | 6 | x | 413 € | Lauri Erkkilä | |
| BO | 20.10.2023 | 2 | 2 | 2140 | Tasoitus | Backwood's Diana | 1.16.9 | 3 | 1 377 € | Janne Isometsä | ||
| BO | 14.9.2023 | 10 | 8 | 2140 | Tasoitus | Artie B.Zet | 1.16.9 | 3 | 321 € | Sami Lokkinen | ||
| BO | 14.9.2023 | 1 | 3 | 1640 | Tasoitus | Flaming Spell | 1.19.0 | 4 | 597 € | Sami Lokkinen | ||
| UM | 11.9.2023 | 8 | 5 | 2140 | Ryhmä | Meadow De Lux | 1.16.6a | 7 | 275 € | Tiina Rintala | ||
| UM | 11.9.2023 | 2 | 4 | 2160 | Tasoitus | Järvsö Nilsingemar | 1.26.2 | 4 | 597 € | Tiina Rintala | ||
| UM | 29.8.2023 | 5 | 2 | 2160 | Tasoitus | Mozart Match | 1.18.2 | 6 | 413 € | Tiina Rintala | ||
| UM | 29.8.2023 | 2 | 3 | 2160 | Tasoitus | Uberg Amor | 1.28.9 | 5 | 30,3 | 571 € | Tiina Rintala | |
| UM | 11.8.2023 | 6 | 7 | 2140 | Ryhmä | Järvsö Nilsingemar | 1.28.1a | 6 | 505 € | Tiina Rintala |
