Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 € |
| 2023 | 33 | 0 | 3 | 7 | 0 | 3 870 € |
| 2022 | 23 | 2 | 0 | 1 | 9 | 3 640 € |
| 2021 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2020 | 18 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 390 € |
| 2019 | 48 | 3 | 4 | 1 | 6 | 6 940 € |
| 2018 | 19 | 1 | 2 | 2 | 5 | 2 870 € |
| 2017 | 33 | 4 | 2 | 5 | 12 | 11 240 € |
| 2016 | 30 | 4 | 1 | 5 | 13 | 4 085 € |
| 2015 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 240 € |
| 2014 | 12 | 0 | 1 | 1 | 0 | 915 € |
| 2013 | 50 | 0 | 2 | 4 | 0 | 2 490 € |
| 2012 | 56 | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 150 € |
| 2011 | 37 | 4 | 1 | 4 | 11 | 6 420 € |
| 2010 | 33 | 1 | 5 | 1 | 3 | 4 380 € |
| 2009 | 48 | 4 | 3 | 3 | 8 | 4 835 € |
| 2008 | 66 | 2 | 5 | 3 | 3 | 7 430 € |
| 2007 | 76 | 3 | 6 | 4 | 4 | 8 770 € |
| 2006 | 53 | 3 | 3 | 3 | 6 | 7 430 € |
| 2005 | 32 | 6 | 1 | 5 | 19 | 8 570 € |
| 2004 | 20 | 2 | 1 | 3 | 10 | 2 130 € |
| 2003 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 190 € |
| Yhteensä | 718 | 41 | 43 | 55 | 6 | 93 585 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 915 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K | 29.11.2024 | 3 | 6 | 2120 | Tasoitus | Hofer | 1.21.3 | 7 | x | 25,4 | 0 € | Marko Redsven |
| LA | 31.10.2024 | 2 | 1 | 2120 | Tasoitus | Hofer | 1.19.3 | 10 | 38,2 | 0 € | Marko Redsven | |
| K | 27.8.2024 | 8 | 9 | 2120 | Tasoitus | Magie Ouit | P | 0 € | Marko Redsven | |||
| LA | 25.7.2024 | 2 | 3 | 2120 | Tasoitus | Hofer | P | 0 € | Marko Redsven | |||
| LO | 1.7.2024 | 5 | 3 | 2120 | Tasoitus | Stoneisle Sam | 1.22.3 | 16 | x | 89,2 | 0 € | Marko Redsven |
| K | 19.4.2024 | 1 | 4 | 2100 | Ryhmä | Magie Ouit | 1.20.5a | 9 | x | 41,5 | 0 € | Marko Redsven |
| LA | 9.4.2024 | 2 | 5 | 2120 | Tasoitus | Magie Ouit | 1.22.0 | 10 | x | 80,4 | 0 € | Marko Redsven |
| LA | 15.3.2024 | 2 | 6 | 2120 | Tasoitus | Magie Ouit | P | 0 € | Marko Redsven | |||
| K | 14.3.2024 | 9 | 11 | 2100 | Ryhmä | Stoneisle Sam | P | 0 € | Marko Redsven | |||
| M | 27.2.2024 | 9 | 6 | 2100 | Ryhmä | Stoneisle Sam | 1.18.3a | 6 | 18,4 | 0 € | Marko Redsven | |
| K | 24.2.2024 | 3 | 9 | 2100 | Ryhmä | Stoneisle Sam | 1.19.5a | 5 | 37,2 | 200 € | Marko Redsven | |
| LA | 11.2.2024 | 8 | 1 | 2100 | Ryhmä | Stoneisle Sam | 1.17.9a | 4 | 23,1 | 200 € | Marko Redsven | |
| LA | 11.2.2024 | 4 | 1 | 2100 | Ryhmä | Enge Jas | 1.17.4a | hlo 8 | 71,9 | 0 € | Marko Redsven | |
| LA | 11.2.2024 | 3 | 8 | 2120 | Tasoitus | Magie Ouit | 1.20.0 | 4 | 41,2 | 200 € | Marko Redsven | |
| K | 18.1.2024 | 9 | 1 | 2100 | Tasoitus | Hofer | hpl | 27,1 | 0 € | Marko Redsven | ||
| K | 18.1.2024 | 6 | 6 | 2100 | Ryhmä | Stoneisle Sam | 1.20.0a | 8 | 51,6 | 0 € | Marko Redsven | |
| L | 31.12.2023 | 1 | 2 | 2140 | Ryhmä | Hofer | 1.20.3a | 8 | 6,9 | 0 € | Marko Redsven | |
| K | 21.12.2023 | 9 | 7 | 2100 | Ryhmä | Stoneisle Sam | 1.20.1a | 6 | 61,2 | 50 € | Marko Redsven | |
| K | 21.12.2023 | 3 | 4 | 2120 | Tasoitus | Magie Ouit | 1.19.6 | 3 | 12,7 | 300 € | Marko Redsven | |
| L | 14.12.2023 | 5 | 10 | 2140 | Ryhmä | Stoneisle Sam | 1.19.1a | 9 | 141,4 | 0 € | Marko Redsven |
