Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2022 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2021 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2020 | 2 | 1 | 0 | 0 | 50 | 600 € |
| 2019 | 4 | 1 | 0 | 0 | 25 | 1 180 € |
| 2009 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 720 € |
| 2008 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2007 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2006 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 140 € |
| 2005 | 15 | 1 | 1 | 0 | 7 | 1 700 € |
| 2004 | 22 | 2 | 3 | 1 | 9 | 2 407 € |
| 2003 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 940 € |
| 2001 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2000 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 437 € |
| 1998 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 151 € |
| 1996 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 € |
| 1994 | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 | 269 € |
| 1993 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 117 € |
| 1991 | 18 | 3 | 1 | 1 | 17 | 2 421 € |
| Yhteensä | 115 | 8 | 8 | 5 | 7 | 11 098 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 121 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| F | 31.7.2023 | 9 | 8 | 2140 | Ryhmä | All in Pellini | 1.17.8a | 9 | 5,9 | 0 € | Mika Pellinen | |
| TK | 18.11.2022 | 21 | 2 | 2140 | Tasoitus | Valentina | 1.50.7 | 9 | kl hyv x | 0 € | Mika Pellinen | |
| R | 24.7.2022 | 9 | 8 | 2100 | Ryhmä | Magic Gas | 1.23.1a | 12 | x | 41,5 | 0 € | Lauri Uustalu |
| LO | 14.6.2021 | 7 | 12 | 2120 | Ryhmä | Magic Gas | hpl | 4,3 | 0 € | Lauri Uustalu | ||
| H | 14.10.2020 | 1 | 1 | 2120 | Tasoitus | Magic Gas | 1.17.7 | 5 | 14,0 | 0 € | Lauri Uustalu | |
| KM | 26.9.2020 | 9 | 2 | 2100 | Tasoitus | Magic Gas | 1.20.4 | 1 | 7,4 | 600 € | Lauri Uustalu | |
| H | 8.6.2020 | 22 | 3 | 2140 | Tasoitus | Magic Gas | 1.21.3 | 8 | kl hyv | 0 € | Lauri Uustalu | |
| RO | 28.9.2019 | 2 | 2 | 2120 | Tasoitus | Kylmänkukka | 1.34.0 | 5 | 14,5 | 80 € | Mika Pellinen | |
| KJ | 8.9.2019 | 1 | 2 | 2120 | Tasoitus | Kylmänkukka | 1.37.1 | 9 | x | 16,0 | 50 € | Mika Pellinen |
| O | 26.8.2019 | 1 | 4 | 2120 | Tasoitus | Kylmänkukka | 1.36.9 | 1 | 10,7 | 1 000 € | Mika Pellinen | |
| TO | 25.8.2019 | 21 | 3 | 2100 | Tasoitus | Heartfelt | P | 0 € | Arvo Pellinen | |||
| TO | 25.8.2019 | 3 | 2 | 2100 | Ryhmä | Kylmänkukka | 1.37.9a | 5 | x | 11,7 | 50 € | Mika Pellinen |
| R | 13.5.2017 | 1 | 5 | 2100 | Tasoitus | Pamina Hip | P | 0 € | Mika Pellinen | |||
| RO | 16.7.2009 | 10 | 4 | 2120 | Tasoitus | Miselle | 1.36.6 | 3 | 8,7 | 720 € | Arvo Pellinen | |
| RO | 16.7.2009 | 6 | 12 | 2100 | Ryhmä | Don Feyo | k | 43,4 | 0 € | Marko Pellinen | ||
| RO | 10.7.2008 | 8 | 4 | 2120 | Tasoitus | Miselle | 1.39.6 | 8 | x | 46,3 | 0 € | Arvo Pellinen |
| KU | 8.11.2007 | 6 | 8 | 2100 | Ryhmä | Don Feyo | 1.20.6a | 7 | x | 28,0 | 0 € | Mika Pellinen |
| F | 26.2.2006 | 5 | 12 | 2140 | Ryhmä | Quezalsqual Qed | 1.20.6a | 7 | 40,6 | 0 € | Lauri Uustalu | |
| F | 26.2.2006 | 3 | 3 | 2160 | Tasoitus | Maaria | 1.35.5 | 12 | x | 13,7 | 0 € | Lauri Uustalu |
| O | 29.1.2006 | 3 | 7 | 2100 | Ryhmä | Eevokki | 1.33.3a | 6 | 10,7 | 140 € | Arvo Pellinen |
