Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 13 | 4 | 0 | 2 | 31 | 7 930 € |
| 2025 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 042 € |
| 2024 | 14 | 2 | 1 | 1 | 14 | 7 061 € |
| 2023 | 3 | 1 | 0 | 0 | 33 | 1 480 € |
| 2022 | 8 | 2 | 0 | 3 | 25 | 5 137 € |
| 2021 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 797 € |
| 2020 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 718 € |
| 2019 | 14 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 764 € |
| 2018 | 15 | 2 | 1 | 2 | 13 | 7 035 € |
| 2017 | 13 | 2 | 4 | 1 | 15 | 5 697 € |
| 2016 | 18 | 3 | 3 | 3 | 17 | 4 656 € |
| 2015 | 30 | 6 | 3 | 4 | 20 | 9 802 € |
| 2014 | 14 | 1 | 3 | 3 | 7 | 3 618 € |
| 2013 | 13 | 1 | 3 | 0 | 8 | 7 725 € |
| 2012 | 28 | 5 | 5 | 4 | 18 | 9 260 € |
| 2011 | 38 | 7 | 8 | 4 | 18 | 7 748 € |
| 2010 | 37 | 13 | 4 | 7 | 35 | 11 957 € |
| 2009 | 51 | 2 | 7 | 7 | 4 | 8 956 € |
| 2008 | 60 | 9 | 14 | 9 | 15 | 23 138 € |
| 2007 | 63 | 10 | 10 | 6 | 16 | 18 202 € |
| 2006 | 56 | 21 | 7 | 2 | 38 | 27 349 € |
| 2005 | 65 | 19 | 17 | 8 | 29 | 33 645 € |
| 2004 | 50 | 13 | 7 | 3 | 26 | 14 982 € |
| 2003 | 47 | 7 | 9 | 8 | 15 | 7 698 € |
| 2002 | 43 | 3 | 7 | 4 | 7 | 5 767 € |
| 2001 | 29 | 6 | 3 | 3 | 21 | 4 445 € |
| 2000 | 11 | 3 | 1 | 0 | 27 | 1 404 € |
| 1999 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 510 € |
| 1998 | 14 | 3 | 3 | 3 | 21 | 1 572 € |
| 1997 | 9 | 3 | 1 | 0 | 33 | 1 429 € |
| 1996 | 14 | 1 | 3 | 2 | 7 | 1 199 € |
| 1995 | 9 | 1 | 2 | 0 | 11 | 287 € |
| 1994 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100 | 126 € |
| 1993 | 5 | 1 | 0 | 2 | 20 | 269 € |
| 1992 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 812 | 152 | 132 | 96 | 19 | 248 405 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 1371 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MA | 5.7.2026 | 21 | 3 | 2140 | Tasoitus | By Respect | 1.26.4 | 1 | kl hyv | 0 € | Ulf Eriksson | |
| MA | 5.7.2026 | 7 | 6 | 2140 | Ryhmä | Redit Bourbon | P | 0 € | Jenny Eriksson | |||
| MA | 5.7.2026 | 5 | 4 | 1640 | Ryhmä | Flat Tire Grue | 1.17.0a | 6 | 1,7 | 50 € | Peter Eriksson | |
| MA | 5.7.2026 | 4 | 1 | 2140 | Ryhmä | Emperor Grue | 1.17.9a | 5 | 4,7 | 50 € | Peter Eriksson | |
| MA | 5.7.2026 | 2 | 2 | 2140 | Tasoitus | Pierre Copain | 1.17.1 | 3 | x | 10,8 | 480 € | Curt E Nilsson |
| MA | 5.7.2026 | 1 | 4 | 1640 | Ryhmä | Dark Roadster | 1.15.5a | 1 | 1,3 | 1 600 € | Emma-Sara Sjöberg | |
| MA | 3.7.2026 | 8 | 9 | 2140 | Ryhmä | Redit Bourbon | P | 0 € | Jenny Eriksson | |||
| MA | 3.7.2026 | 7 | 3 | 2160 | Tasoitus | Emperor Grue | 1.16.6 | 5 | 4,4 | 50 € | Peter Eriksson | |
| MA | 3.7.2026 | 4 | 2 | 1640 | Ryhmä | Dark Roadster | 5 | x | 1,7 | 50 € | Emma-Sara Sjöberg | |
| MA | 3.7.2026 | 3 | 3 | 2140 | Tasoitus | Edlas Starshine | 1.19.8 | 5 | 13,0 | 160 € | Erik Lindegren | |
| MA | 3.7.2026 | 2 | 5 | 2140 | Ryhmä | Flat Tire Grue | 1.14.6a | 1 | 2,3 | 1 600 € | Peter Eriksson | |
| MA | 3.7.2026 | 1 | 2 | 2140 | Ryhmä | Jeppas Uppercut | 1.14.6a | 1 | 2,5 | 1 600 € | Elisabet Fellman | |
| MA | 14.6.2026 | 6 | 2 | 2140 | Tasoitus | Coco's Melody | 1.20.9 | 5 | x | 3,3 | 160 € | Erik Lindegren |
| MA | 14.6.2026 | 5 | 3 | 1640 | Ryhmä | Explorer Grue | 1.13.8a | 1 | 1,6 | 1 600 € | Peter Eriksson | |
| MA | 14.6.2026 | 3 | 5 | 2140 | Ryhmä | Emperor Grue | 1.15.8a | 3 | x | 2,5 | 480 € | Peter Eriksson |
| MA | 14.6.2026 | 1 | 3 | 2160 | Tasoitus | Supercharged | 1.17.2 | 6 | x | 3,3 | 50 € | Erik Lindegren |
| MA | 5.7.2025 | 8 | 7 | 1640 | Ryhmä | Bubble Lane | 1.18.4a | 8 | 14,2 | 50 € | Erik Lindegren | |
| MA | 5.7.2025 | 7 | 1 | 2140 | Ryhmä | Kontur | 1.17.2a | 2 | 29,8 | 785 € | Jenny Eriksson | |
| MA | 5.7.2025 | 5 | 5 | 2140 | Tasoitus | Emperor Grue | P | 0 € | Peter Eriksson | |||
| MA | 5.7.2025 | 4 | 9 | 2140 | Ryhmä | Upcoming Surprise | hll | 10,7 | 0 € | Mathias Sandberg |
