Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 1 | 0 | 0 | 50 | 800 € |
| 2025 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100 | 250 € |
| 2024 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 € |
| 2023 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 105 € |
| 2022 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 190 € |
| 2021 | 4 | 2 | 0 | 1 | 50 | 1 900 € |
| 2020 | 10 | 1 | 0 | 1 | 10 | 930 € |
| 2019 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | 930 € |
| 2018 | 25 | 2 | 2 | 3 | 8 | 4 100 € |
| 2017 | 23 | 2 | 2 | 4 | 9 | 7 780 € |
| 2016 | 31 | 4 | 7 | 4 | 13 | 14 575 € |
| 2015 | 18 | 1 | 1 | 2 | 6 | 1 885 € |
| 2014 | 25 | 2 | 3 | 4 | 8 | 6 260 € |
| 2013 | 31 | 4 | 5 | 2 | 13 | 12 950 € |
| 2012 | 30 | 4 | 3 | 2 | 13 | 6 780 € |
| 2011 | 23 | 2 | 6 | 3 | 9 | 3 025 € |
| Yhteensä | 243 | 26 | 31 | 27 | 11 | 62 540 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 4 | 1 | 2 | 0 | 25 | 210 € |
| 2011 | 5 | 2 | 0 | 0 | 40 | 246 € |
| 2010 | 9 | 1 | 0 | 2 | 11 | 212 € |
| 2009 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 120 € |
| 2008 | 14 | 5 | 0 | 2 | 36 | 645 € |
| 2007 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0 | 130 € |
| 2006 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 € |
| 2005 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 € |
| Yhteensä | 47 | 9 | 3 | 7 | 19 | 1 595 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 345 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PS | 10.7.2026 | 2 | 4 | 2100 | Tasoitus | Starlight Fibber | 1.27.5 | 7 | x | 0 € | Juha Kortekallio | |
| J | 8.2.2026 | 2 | 3 | 2160 | Tasoitus | Red Eye Jack | 1.18.3 | 1 | 1,9 | 800 € | Juha Kortekallio | |
| M | 28.10.2025 | 21 | 3 | 2180 | Tasoitus | Presli | 1.46.0 | 12 | kl hyv | 0 € | Juha Kortekallio | |
| PS | 11.7.2025 | 2 | 1 | 2080 | Tasoitus | Red Eye Jack | 1.22.2 | 1 | 250 € | Juha Kortekallio | ||
| M | 27.4.2025 | 21 | 4 | 2100 | Tasoitus | Red Eye Jack | 1.20.6 | 2 | kl hyv | 0 € | Juha Kortekallio | |
| PS | 5.7.2024 | 3 | 4 | 2100 | Tasoitus | Svante | 1.36.3 | 5 | 0 € | Juha Kortekallio | ||
| PX | 28.6.2024 | 8 | 3 | 2120 | Tasoitus | Svante | 1.38.3 | 4 | 80 € | Juha Kortekallio | ||
| M | 27.5.2024 | 22 | 2 | 2120 | Tasoitus | Viksrina | P | 0 € | Juha Kortekallio | |||
| M | 28.4.2024 | 9 | 1 | 2100 | Ryhmä | Dare To Shine | 1.16.3a | 10 | 8,9 | 0 € | Juha Kortekallio | |
| PS | 14.7.2023 | 4 | 2 | 2080 | Tasoitus | Dare To Shine | 1.23.5 | 7 | x | 0 € | Juha Kortekallio | |
| PS | 14.7.2023 | 2 | 3 | 2080 | Tasoitus | Revenge Vici | 1.23.1 | 5 | x | 25 € | Juha Kortekallio | |
| PS | 30.6.2023 | 3 | 3 | 2100 | Tasoitus | Akkametso | hll | 0 € | Juha Kortekallio | |||
| PS | 30.6.2023 | 1 | 2 | 2100 | Tasoitus | Revenge Vici | 1.25.0 | 4 | x | 80 € | Juha Kortekallio | |
| M | 10.5.2023 | 22 | 6 | 2120 | Tasoitus | Revenge Vici | 1.20.3 | 3 | kl hyv | 0 € | Juha Kortekallio | |
| M | 27.9.2022 | 22 | 2 | 2120 | Tasoitus | Dare To Shine | 1.22.2 | 3 | kl hyv | 0 € | Juha Kortekallio | |
| PS | 15.7.2022 | 5 | 2 | 2080 | Tasoitus | My Way Luxi | 1.19.1 | 4 | 100 € | Jouni Hillbom | ||
| PS | 15.7.2022 | 3 | 2 | 2100 | Tasoitus | Spinnu | 1.36.0 | 3 | 90 € | Juha Kortekallio | ||
| PS | 15.7.2022 | 1 | 3 | 2100 | Tasoitus | Matti Kullervo | 1.41.0 | 5 | kl hyv | 0 € | Juha Kortekallio | |
| M | 5.10.2021 | 22 | 1 | 2120 | Tasoitus | Dare To Shine | 1.25.0 | 6 | kl hyv | 0 € | Juha Kortekallio | |
| M | 11.4.2021 | 4 | 1 | 2120 | Tasoitus | Kasmiira | 1.34.3 | 8 | x | 4,5 | 0 € | Juha Kortekallio |
