Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 99 | 8 | 9 | 11 | 8 | 20 285 € |
| 2025 | 75 | 8 | 6 | 5 | 11 | 15 350 € |
| Yhteensä | 174 | 16 | 15 | 16 | 9 | 35 635 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 22 | 3 | 1 | 3 | 14 | 510 € |
| 2023 | 12 | 1 | 2 | 5 | 8 | 370 € |
| 2022 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2021 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2019 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | 150 € |
| Yhteensä | 46 | 4 | 5 | 8 | 9 | 1 030 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 249 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T | 5.9.2026 | 9 | 3 | 2100 | Ryhmä | Blaze | 1.17.1a | 4 | 43,4 | 160 € | Timo Pöytälaakso | |
| T | 5.9.2026 | 5 | 10 | 2100 | Ryhmä | Miracle Of Love | 1.16.9a | 4 | 40,6 | 160 € | Jari Mikkonen | |
| T | 5.9.2026 | 2 | 11 | 1600 | Ryhmä | Callela Elegia | 1.16.0a | 6 | 111,1 | 0 € | Katja Arvo | |
| S | 1.9.2026 | 21 | 4 | 2100 | Tasoitus | Dream Dynamics | 1.25.2 | 4 | hyl | 0 € | Jenni Autio | |
| S | 1.9.2026 | 9 | 9 | 1600 | Ryhmä | Hekla | 1.14.1a | 9 | 51,1 | 0 € | Nina Hansen | |
| S | 1.9.2026 | 2 | 12 | 2100 | Ryhmä | Starhead Girl | 1.16.4a | 3 | 16,3 | 300 € | Kari Lehtonen | |
| KN | 30.8.2026 | 7 | 6 | 2080 | Tasoitus | Bondehems Maja | 1.18.0 | 2 | 8,3 | 400 € | Mikael Forsell | |
| KN | 30.8.2026 | 4 | 6 | 2080 | Tasoitus | Sweden Sober | P | 0 € | Nina Hansen | |||
| KN | 30.8.2026 | 3 | 4 | 2060 | Tasoitus | Konttilan Kingi | 1.44.0 | 7 | x | 49,8 | 0 € | Susann Ahlstrand |
| KN | 30.8.2026 | 2 | 1 | 2060 | Tasoitus | Cinq Garde | P | 0 € | Nina Hansen | |||
| H | 26.8.2026 | 3 | 9 | 2120 | Ryhmä | Grande No Less | 1.16.1a | 9 | x | 4,8 | 0 € | Juha Utala |
| LP | 23.8.2026 | 10 | 5 | 2100 | Tasoitus | Kapa o Pango | 1.19.4 | 1 | x | 27,7 | 800 € | Rainer Björkroth |
| LP | 23.8.2026 | 9 | 4 | 2120 | Tasoitus | Strait Lioness | 1.22.2 | 8 | 64,9 | 0 € | Leif Sundholm | |
| LP | 23.8.2026 | 7 | 6 | 2120 | Tasoitus | MAS Gina | hpl | 68,3 | 0 € | Veera Valli | ||
| K | 21.8.2026 | 3 | 6 | 2100 | Ryhmä | Applehills Victory | 1.16.9a | 5 | 11,9 | 50 € | Jyrki Jauhiainen | |
| PP | 16.8.2026 | 8 | 1 | 2160 | Tasoitus | Aberlour F.M. | 1.19.8 | 8 | 0 € | Kim Mäenpää | ||
| PP | 16.8.2026 | 6 | 3 | 2080 | Tasoitus | Sweden Sober | 1.19.3 | 4 | 20 € | Nina Hansen | ||
| PP | 16.8.2026 | 2 | 2 | 2060 | Tasoitus | Ronaldo H | P | 0 € | Nina Hansen | |||
| PP | 16.8.2026 | 1 | 1 | 2140 | Tasoitus | Konttilan Kingi | 1.49.6 | 7 | 0 € | Susann Ahlstrand | ||
| S | 13.8.2026 | 21 | 5 | 2100 | Tasoitus | Cinq Garde | 1.23.0 | 2 | kl hyv | 0 € | Nina Hansen |
