Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 14 148 € |
| 2016 | 2 | 1 | 0 | 0 | 50 | 1 888 € |
| 2015 | 2 | 1 | 0 | 0 | 50 | 2 250 € |
| 2014 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100 | 90 000 € |
| 2013 | 18 | 9 | 1 | 2 | 50 | 29 857 € |
| 2012 | 15 | 5 | 4 | 0 | 33 | 377 173 € |
| 2011 | 4 | 3 | 1 | 0 | 75 | 239 599 € |
| 2010 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 300 € |
| 2009 | 9 | 3 | 0 | 1 | 33 | 6 003 € |
| 2008 | 8 | 6 | 0 | 0 | 75 | 9 337 € |
| 2001 | 14 | 3 | 1 | 1 | 21 | 8 057 € |
| Yhteensä | 79 | 32 | 8 | 6 | 41 | 792 612 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 157 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CE | 5.9.2020 | 8 | 2 | 1660 | Ryhmä | Chief Orlando | 1.12.0a | 3 | 4,0 | 8 353 € | - | |
| CE | 5.9.2020 | 5 | 11 | 1660 | Ryhmä | Chief Orlando | 1.14.3a | 8 | 11,1 | 0 € | - | |
| IT | 15.8.2020 | 9 | 4 | 1640 | Ryhmä | Chief Orlando | 1.11.8a | 6 | 7,1 | 3 570 € | - | |
| IT | 15.8.2020 | 5 | 1 | 1640 | Ryhmä | Chief Orlando | 1.12.2a | 2 | 2,0 | 2 225 € | - | |
| FL | 16.10.2016 | 7 | 0 | 1600 | Ryhmä | Up All Night | 1.15.7a | 1 | 1 748 € | - | ||
| BL | 7.4.2016 | 8 | 10 | 1660 | Ryhmä | Sweet N Sour | 1.15.8a | 5 | 140 € | - | ||
| BL | 18.10.2015 | 2 | 5 | 1660 | Ryhmä | Touched By Love | 1.15.6a | 4 | 295 € | - | ||
| IT | 2.7.2015 | 7 | 4 | 1640 | Ryhmä | Touched By Love | 1.14.6a | 1 | 1 955 € | - | ||
| EN | 19.4.2014 | 7 | 3 | 2150 | Ryhmä | Pascia' Lest | 1.11.3a | 1 | 90 000 € | - | ||
| IT | 8.12.2013 | 4 | 9 | 1609 | Ryhmä | Serpillo Spin | hyl | 7,2 | 0 € | - | ||
| IT | 2.9.2013 | 6 | 7 | 1600 | Ryhmä | Portovenere | 1.15.3a | 5 | 7,6 | 85 € | - | |
| IT | 12.7.2013 | 6 | 8 | 1600 | Ryhmä | Olimpionico | 1.12.6a | 2 | 2,5 | 1 760 € | Holger Ehlert | |
| IT | 12.7.2013 | 1 | 5 | 1600 | Ryhmä | Profumo d'Elite | 1.13.3a | 1 | 1,1 | 1 196 € | - | |
| TR | 29.6.2013 | 7 | 0 | 2100 | Tasoitus | Mitico Milar | 1.13.5 | 1 | 6,1 | 4 738 € | - | |
| TR | 29.6.2013 | 2 | 1 | 1600 | Ryhmä | Olimpionico | hll | 2,5 | 0 € | Holger Ehlert | ||
| IT | 28.6.2013 | 2 | 5 | 1600 | Ryhmä | Profumo d'Elite | 1.14.2a | 1 | 1,1 | 1 840 € | - | |
| IT | 17.6.2013 | 7 | 0 | 2240 | Tasoitus | Mitico Milar | k | 4,0 | 0 € | - | ||
| IT | 7.6.2013 | 8 | 9 | 2060 | Tasoitus | Olimpionico | 1.14.0 | 1 | 1,9 | 4 140 € | Holger Ehlert | |
| IT | 27.5.2013 | 2 | 4 | 2200 | Ryhmä | Mitico Milar | 1.14.8a | 1 | 1,6 | 3 220 € | - | |
| IT | 24.5.2013 | 8 | 8 | 1600 | Ryhmä | Olimpionico | 1.14.8a | 1 | 1,8 | 1 840 € | Holger Ehlert |
