Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 339 | 58 | 44 | 25 | 17 | 355 090 € |
| 2025 | 771 | 107 | 95 | 78 | 14 | 665 217 € |
| 2024 | 779 | 106 | 75 | 54 | 14 | 775 920 € |
| 2023 | 783 | 104 | 83 | 73 | 13 | 721 102 € |
| 2022 | 816 | 86 | 96 | 78 | 11 | 414 235 € |
| 2021 | 859 | 94 | 91 | 77 | 11 | 328 955 € |
| 2020 | 781 | 81 | 78 | 83 | 10 | 409 195 € |
| 2019 | 993 | 93 | 98 | 73 | 9 | 540 355 € |
| 2018 | 969 | 117 | 82 | 92 | 12 | 483 504 € |
| 2017 | 1019 | 103 | 102 | 88 | 10 | 473 803 € |
| 2016 | 847 | 96 | 79 | 66 | 11 | 275 704 € |
| 2015 | 863 | 101 | 82 | 88 | 12 | 250 280 € |
| 2014 | 824 | 81 | 99 | 73 | 10 | 174 765 € |
| 2013 | 788 | 65 | 67 | 67 | 8 | 162 910 € |
| 2012 | 859 | 69 | 65 | 73 | 8 | 160 375 € |
| 2011 | 804 | 72 | 77 | 68 | 9 | 169 280 € |
| 2010 | 704 | 59 | 76 | 53 | 8 | 170 370 € |
| 2009 | 643 | 62 | 73 | 60 | 10 | 170 771 € |
| 2008 | 598 | 64 | 51 | 53 | 11 | 192 419 € |
| 2007 | 450 | 43 | 50 | 54 | 10 | 139 128 € |
| 2006 | 283 | 22 | 34 | 31 | 8 | 90 621 € |
| 2005 | 118 | 11 | 9 | 8 | 9 | 19 074 € |
| 2004 | 44 | 2 | 3 | 2 | 5 | 3 390 € |
| 2003 | 85 | 9 | 6 | 7 | 11 | 11 600 € |
| 2002 | 10 | 1 | 0 | 2 | 10 | 750 € |
| 2001 | 15 | 0 | 0 | 2 | 0 | 536 € |
| Yhteensä | 16044 | 1706 | 1615 | 1428 | 11 | 7 159 349 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2013 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 € |
| 2012 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 30 € |
| Yhteensä | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 50 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 18313 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K | 7.9.2026 | 7 | 7 | 2100 | Ryhmä | Donna Arioso | P | 0 € | Tanja Soukka | |||
| K | 7.9.2026 | 5 | 1 | 2100 | Ryhmä | Monastery Boko | 0 € | Mika Haapakangas | ||||
| K | 7.9.2026 | 3 | 7 | 2100 | Ryhmä | Critique | 0 € | Maija Pöllänen | ||||
| K | 7.9.2026 | 1 | 12 | 2100 | Tasoitus | Ancalagon Black | 0 € | Jarmo Laakso | ||||
| O | 5.9.2026 | 10 | 11 | 2120 | Ryhmä | Marian Myrsky | 0 € | Seppo Suuronen | ||||
| O | 5.9.2026 | 8 | 2 | 2120 | Tasoitus | Ypäjä Päivi | 0 € | Seppo Suuronen | ||||
| O | 5.9.2026 | 1 | 3 | 2120 | Ryhmä | Cosvortti | 0 € | Seppo Suuronen | ||||
| M | 31.8.2026 | 21 | 2 | 2140 | Tasoitus | Pompano | 1.38.4 | 7 | kl hyv x | 0 € | Henri Bollström | |
| M | 31.8.2026 | 10 | 2 | 1600 | Ryhmä | Outlander | P | 0 € | Kyösti Lindberg | |||
| M | 31.8.2026 | 9 | 5 | 1600 | Ryhmä | Moon Riding High | 1.11.5a | 3 | 6,7 | 750 € | Antti Kinnunen | |
| M | 31.8.2026 | 8 | 1 | 1600 | Ryhmä | Pastori | 1.20.7a | 2 | 1,5 | 1 000 € | Seppo Suuronen | |
| M | 31.8.2026 | 7 | 9 | 1600 | Ryhmä | Bitcoin Evo | 1.14.3a | 7 | 153,8 | 0 € | Laura Väänänen | |
| M | 31.8.2026 | 4 | 3 | 1600 | Ryhmä | Corea | 1.27.5a | 10 | 3,5 | 0 € | Seppo Suuronen | |
| M | 31.8.2026 | 3 | 1 | 2100 | Tasoitus | Carla | 1.29.0 | 1 | 1,8 | 4 000 € | Seppo Suuronen | |
| M | 31.8.2026 | 2 | 1 | 2100 | Tasoitus | Normani | 1.32.8 | 7 | 1,9 | 0 € | Seppo Suuronen | |
| M | 31.8.2026 | 1 | 5 | 2100 | Tasoitus | V.G. Wild Dream | 1.19.1 | 9 | 9,3 | 0 € | Bea-Maria Puikkonen | |
| J | 29.8.2026 | 11 | 6 | 1640 | Ryhmä | Johan Coccola | 1.14.5a | 9 | 19,8 | 0 € | Seppo Suuronen | |
| J | 29.8.2026 | 5 | 6 | 2140 | Tasoitus | Sunrise d'Aurcy | 1.14.6 | 1 | 12,7 | 10 000 € | Petri Parkkonen | |
| J | 20.8.2026 | 12 | 2 | 2160 | Tasoitus | Tutto Bene | hpl | 3,0 | 0 € | Matti Riipinen | ||
| J | 20.8.2026 | 9 | 7 | 2140 | Ryhmä | Donna Arioso | 1.16.2a | 6 | 14,8 | 100 € | Tanja Soukka |
