Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 130 € |
| 2024 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 505 € |
| 2023 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2022 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 620 € |
| 2021 | 7 | 1 | 0 | 0 | 14 | 1 100 € |
| 2020 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 400 € |
| 2019 | 16 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 045 € |
| 2018 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 050 € |
| 2017 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2016 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 € |
| 2013 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2012 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2011 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 840 € |
| 2010 | 38 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 056 € |
| 2009 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| 2008 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 590 € |
| 2007 | 29 | 3 | 4 | 1 | 10 | 6 180 € |
| 2006 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 € |
| 2005 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2004 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| 2003 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2001 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 € |
| 2000 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1998 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 € |
| 1997 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1996 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1986 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 222 | 4 | 12 | 5 | 2 | 15 024 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 276 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L | 9.11.2025 | 5 | 2 | 2140 | Ryhmä | Chanterelle Laser | P | 0 € | Janne Valkola | |||
| T | 21.10.2025 | 8 | 7 | 2100 | Ryhmä | Quickly S.W. | 1.19.2a | 11 | 16,2 | 0 € | Janne Valkola | |
| P | 19.9.2025 | 6 | 3 | 1609 | Ryhmä | Quickly S.W. | P | 0 € | Janne Valkola | |||
| T | 2.9.2025 | 2 | 3 | 2100 | Ryhmä | Chanterelle Laser | 1.15.5a | 5 | 87,0 | 130 € | Janne Valkola | |
| T | 26.8.2025 | 9 | 6 | 2100 | Ryhmä | Chanterelle Laser | hpl | 65,7 | 0 € | Janne Valkola | ||
| T | 26.8.2025 | 5 | 6 | 2100 | Ryhmä | Quickly S.W. | 1.18.1a | 9 | 7,6 | 0 € | Janne Valkola | |
| T | 26.11.2024 | 2 | 4 | 2100 | Ryhmä | Angel Maranata | 1.18.8a | 9 | 73,4 | 0 € | Mika Åkerlund | |
| T | 19.11.2024 | 9 | 9 | 2100 | Ryhmä | Angel Maranata | 1.17.3a | 9 | 47,8 | 0 € | Mika Åkerlund | |
| F | 12.11.2024 | 3 | 6 | 2140 | Ryhmä | Angel Maranata | 1.18.8a | 6 | 48,4 | 55 € | Mika Åkerlund | |
| P | 5.11.2024 | 5 | 4 | 1609 | Ryhmä | Angel Maranata | 1.17.3a | 3 | 53,2 | 300 € | Mika Åkerlund | |
| R | 11.8.2024 | 10 | 2 | 2120 | Tasoitus | Angel Maranata | 1.19.6 | 6 | 17,9 | 0 € | Mika Åkerlund | |
| R | 31.7.2024 | 2 | 3 | 2120 | Tasoitus | Angel Maranata | 1.18.5 | 7 | 90,0 | 150 € | Mika Åkerlund | |
| T | 18.6.2024 | 21 | 1 | 2100 | Tasoitus | Angel Maranata | 1.21.8 | 1 | kl hyv | 0 € | Mika Åkerlund | |
| T | 20.6.2023 | 21 | 2 | 2100 | Tasoitus | Crossfire Can | 1.20.0 | 2 | kl hyv x | 0 € | Pirjo Nousiainen | |
| PH | 26.2.2023 | 5 | 1 | 2140 | Tasoitus | Angel Maranata | 1.20.9 | 5 | 0 € | Mika Åkerlund | ||
| T | 6.2.2023 | 3 | 4 | 2100 | Ryhmä | Angel Maranata | k | 79,5 | 0 € | Mika Åkerlund | ||
| T | 31.1.2023 | 5 | 3 | 2100 | Ryhmä | Angel Maranata | 1.19.9a | 6 | 114,4 | 0 € | Mika Åkerlund | |
| T | 24.1.2023 | 5 | 4 | 2100 | Ryhmä | Angel Maranata | 1.19.5a | 10 | 83,3 | 0 € | Mika Åkerlund | |
| F | 5.12.2022 | 8 | 10 | 2140 | Ryhmä | Angel Maranata | P | 0 € | Mika Åkerlund | |||
| T | 28.11.2022 | 4 | 3 | 2100 | Ryhmä | Angel Maranata | 1.22.0a | 9 | 53,2 | 0 € | Mika Åkerlund |
