Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 550 € |
| 2020 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 500 € |
| 2019 | 7 | 1 | 2 | 0 | 14 | 28 680 € |
| 2018 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100 | 100 000 € |
| 2017 | 10 | 2 | 1 | 3 | 20 | 21 400 € |
| 2016 | 5 | 2 | 2 | 1 | 40 | 99 161 € |
| 2015 | 3 | 1 | 0 | 1 | 33 | 113 040 € |
| 2014 | 8 | 2 | 1 | 0 | 25 | 62 490 € |
| 2013 | 11 | 3 | 3 | 0 | 27 | 186 564 € |
| 2012 | 11 | 4 | 1 | 2 | 36 | 164 100 € |
| 2011 | 18 | 2 | 4 | 0 | 11 | 186 510 € |
| 2010 | 18 | 2 | 2 | 1 | 11 | 115 150 € |
| 2009 | 31 | 6 | 5 | 3 | 19 | 399 498 € |
| 2008 | 21 | 8 | 3 | 4 | 38 | 64 846 € |
| 2007 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 24 600 € |
| 2006 | 4 | 1 | 0 | 1 | 25 | 23 700 € |
| 2005 | 5 | 1 | 1 | 0 | 20 | 25 000 € |
| 2004 | 9 | 2 | 2 | 0 | 22 | 316 377 € |
| 2003 | 11 | 2 | 0 | 4 | 18 | 209 650 € |
| 2002 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 500 € |
| 2001 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 681 € |
| 2000 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 200 € |
| 1999 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 91 709 € |
| 1998 | 3 | 2 | 0 | 0 | 67 | 143 800 € |
| 1997 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 357 € |
| 1996 | 3 | 1 | 0 | 0 | 33 | 22 032 € |
| 1995 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 260 € |
| 1994 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 168 € |
| 1993 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 165 € |
| 1992 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 218 | 43 | 29 | 24 | 20 | 2 421 688 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 430 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RO | 4.12.2021 | 7 | 9 | 2100 | Ryhmä | Ypäjä Lamborghini | 1.17.4a | 5 | 13,8 | 400 € | Jenni Peltokorpi | |
| RO | 4.12.2021 | 4 | 6 | 2100 | Ryhmä | One Touch | 1.19.8a | 5 | x | 5,2 | 150 € | Sara Kurkinen |
| RO | 4.12.2021 | 3 | 2 | 2100 | Ryhmä | Massive Clout | 1.18.2a | 7 | 14,3 | 0 € | Juha Luusuaniemi | |
| RO | 4.12.2021 | 2 | 1 | 2100 | Ryhmä | Gear Lin | P | 0 € | Iida Koponen | |||
| K | 19.6.2021 | 12 | 1 | 3120 | Tasoitus | Cyriel d'Atom | 1.15.0 | 4 | x | 6,5 | 2 000 € | Aime de Graeve |
| K | 19.6.2021 | 5 | 9 | 1600 | Ryhmä | Sun Capitano | 1.13.2a | 10 | 12,5 | 0 € | Mika Ahlström | |
| K | 27.6.2020 | 10 | 2 | 2100 | Ryhmä | Ble du Gers | 1.11.9a | 5 | 13,6 | 4 500 € | Frode Hamre | |
| BE | 22.9.2019 | 4 | 4 | 2300 | Ryhmä | Maya Turbo | 1.14.9a | 1 | 9 000 € | Paul Hagoort | ||
| K | 15.6.2019 | 11 | 9 | 2100 | Ryhmä | Viking Grace | hpl | 5,7 | 0 € | Riina Rekilä | ||
| K | 15.6.2019 | 10 | 10 | 2100 | Ryhmä | Colonel | 1.12.0a | 5 | 11,3 | 4 500 € | Jean-Michel Bazire | |
| SV | 26.5.2019 | 9 | 3 | 1640 | Ryhmä | Viking Grace | 1.11.6a | 2 | 34,1 | 13 740 € | Riina Rekilä | |
| H | 4.5.2019 | 11 | 9 | 1609 | Ryhmä | Eridan | 1.11.7a | 8 | 67,7 | 0 € | Sebastien Guarato | |
| H | 4.5.2019 | 3 | 2 | 3140 | Tasoitus | Unero Montaval | 1.18.5 | 15 | 11,5 | 0 € | Jean-Marc Chaineux | |
| BE | 16.4.2019 | 7 | 3 | 2300 | Ryhmä | Unero Montaval | 1.13.5a | 2 | 6,7 | 1 440 € | - | |
| K | 16.6.2018 | 11 | 5 | 2100 | Ryhmä | Aubrion du Gers | 1.13.2a | 1 | 1,3 | 100 000 € | Jean-Michel Bazire | |
| K | 17.6.2017 | 12 | 5 | 2100 | Ryhmä | Up And Quick | 1.11.5a | 4 | 11,6 | 8 500 € | Franck Leblanc | |
| K | 17.6.2017 | 10 | 10 | 2100 | Ryhmä | Darcy River | 1.14.1a | 6 | 47,5 | 500 € | Jean-Marc Chaineux | |
| K | 17.6.2017 | 7 | 3 | 3120 | Tasoitus | Ru de l'Airou | 1.14.9 | 3 | 6,5 | 3 000 € | Jean-Marc Chaineux | |
| BJ | 11.6.2017 | 5 | 1 | 3180 | Tasoitus | Vinochka | 0 € | Filip Sap | ||||
| HO | 2.6.2017 | 8 | 1 | 2100 | Ryhmä | Classic Connection | hll | 8,9 | 0 € | - |
