Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 € |
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 160 € |
| 2022 | 14 | 2 | 0 | 1 | 14 | 2 910 € |
| 2021 | 12 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 610 € |
| 2018 | 10 | 2 | 4 | 1 | 20 | 3 850 € |
| 2017 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 700 € |
| 2016 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 170 € |
| 2015 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 365 € |
| 2014 | 10 | 1 | 2 | 1 | 10 | 1 550 € |
| 2011 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 355 € |
| 2010 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| 2009 | 6 | 1 | 0 | 2 | 17 | 425 € |
| 2005 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 € |
| 2000 | 12 | 0 | 2 | 2 | 0 | 874 € |
| 1999 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1998 | 22 | 0 | 1 | 3 | 0 | 543 € |
| 1997 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1996 | 16 | 0 | 0 | 2 | 0 | 302 € |
| 1990 | 25 | 0 | 2 | 1 | 0 | 958 € |
| 1989 | 34 | 2 | 3 | 4 | 6 | 2 850 € |
| 1988 | 57 | 3 | 5 | 8 | 5 | 5 208 € |
| 1987 | 61 | 1 | 6 | 7 | 2 | 3 515 € |
| 1986 | 36 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 067 € |
| 1985 | 48 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 723 € |
| 1984 | 50 | 3 | 3 | 4 | 6 | 2 152 € |
| 1983 | 52 | 5 | 5 | 5 | 10 | 3 035 € |
| 1982 | 33 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 454 € |
| 1981 | 51 | 1 | 4 | 4 | 2 | 2 968 € |
| 1980 | 47 | 3 | 2 | 5 | 6 | 1 597 € |
| 1979 | 55 | 4 | 6 | 3 | 7 | 2 329 € |
| 1978 | 61 | 5 | 7 | 8 | 8 | 2 135 € |
| 1977 | 93 | 3 | 4 | 8 | 3 | 1 782 € |
| Yhteensä | 832 | 38 | 66 | 83 | 5 | 46 787 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 476 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LP | 23.8.2026 | 2 | 1 | 2100 | Tasoitus | That's Fine | 1.24.5 | 5 | x | 10,9 | 80 € | Antti Pöytälaakso |
| LP | 14.7.2024 | 21 | 4 | 2140 | Tasoitus | Waroja | 1.39.4 | 2 | kl hyv | 0 € | Antti Pöytälaakso | |
| LP | 16.7.2023 | 6 | 3 | 2120 | Tasoitus | Tarok | 1.32.6 | 4 | x | 11,2 | 160 € | Antti Pöytälaakso |
| S | 31.10.2022 | 7 | 5 | 2600 | Tasoitus | That's Man | 1.19.3 | 5 | 79,3 | 120 € | Antti Pöytälaakso | |
| T | 18.10.2022 | 6 | 5 | 2120 | Tasoitus | That's Man | 1.17.9 | 8 | 59,5 | 0 € | Antti Pöytälaakso | |
| J | 14.10.2022 | 6 | 1 | 2160 | Tasoitus | Tarok | P | 0 € | Antti Pöytälaakso | |||
| S | 3.10.2022 | 9 | 2 | 2100 | Tasoitus | Tarok | hpl | 12,6 | 0 € | Antti Pöytälaakso | ||
| P | 30.9.2022 | 4 | 2 | 2100 | Ryhmä | That's Man | 1.16.0a | 4 | 17,2 | 160 € | Antti Pöytälaakso | |
| Y | 16.9.2022 | 3 | 10 | 2100 | Ryhmä | That's Man | 1.19.0a | 3 | 7,5 | 300 € | Antti Pöytälaakso | |
| KT | 9.9.2022 | 9 | 12 | 2100 | Ryhmä | Tarok | 1.29.8a | 1 | 4,9 | 1 000 € | Antti Pöytälaakso | |
| KT | 9.9.2022 | 7 | 4 | 2100 | Tasoitus | That's Man | 1.17.7 | 6 | x | 64,9 | 100 € | Antti Pöytälaakso |
| S | 28.8.2022 | 8 | 6 | 2120 | Tasoitus | That's Man | 1.16.7 | 10 | 51,1 | 0 € | Antti Pöytälaakso | |
| S | 28.8.2022 | 6 | 8 | 2100 | Ryhmä | Tarok | 1.29.0a | 1 | 25,0 | 1 000 € | Antti Pöytälaakso | |
| S | 21.7.2022 | 4 | 7 | 2100 | Ryhmä | That's Man | 1.17.1a | 6 | 29,4 | 0 € | Antti Pöytälaakso | |
| JM | 10.7.2022 | 10 | 1 | 2100 | Ryhmä | That's Man | 1.18.9a | 5 | x | 23,3 | 0 € | Antti Pöytälaakso |
| KA | 26.6.2022 | 8 | 1 | 3100 | Tasoitus | That's Man | 1.20.3 | 4 | 12,3 | 100 € | Antti Pöytälaakso | |
| P | 16.6.2022 | 4 | 11 | 2100 | Ryhmä | That's Man | 1.19.0a | 6 | 27,4 | 50 € | Antti Pöytälaakso | |
| KO | 7.6.2022 | 5 | 1 | 2140 | Tasoitus | That's Man | 1.18.9 | 6 | 63,6 | 80 € | Antti Pöytälaakso | |
| S | 20.5.2022 | 22 | 5 | 2120 | Tasoitus | Waroja | 1.47.6 | 3 | kl hyv | 0 € | Antti Pöytälaakso | |
| S | 12.9.2021 | 10 | 5 | 1600 | Ryhmä | Tarok | hpl | 56,6 | 0 € | Antti Pöytälaakso |
