Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2022 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 190 € |
| 2021 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 400 € |
| 2020 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2019 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 865 € |
| 2018 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 620 € |
| 2017 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 760 € |
| 2016 | 13 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 100 € |
| 2015 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 € |
| 2014 | 4 | 1 | 0 | 1 | 25 | 625 € |
| 2012 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2011 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 200 € |
| 2010 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 220 € |
| 2009 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 330 € |
| 2008 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 410 € |
| 2007 | 27 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 840 € |
| 2006 | 13 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 050 € |
| 2005 | 16 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 120 € |
| 2004 | 25 | 2 | 3 | 4 | 8 | 2 265 € |
| 2003 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 370 € |
| 2002 | 14 | 0 | 0 | 2 | 0 | 500 € |
| 2001 | 19 | 2 | 1 | 1 | 11 | 1 984 € |
| 2000 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 285 € |
| 1999 | 14 | 0 | 0 | 1 | 0 | 521 € |
| 1998 | 19 | 1 | 1 | 4 | 5 | 1 463 € |
| 1997 | 14 | 0 | 1 | 4 | 0 | 807 € |
| 1996 | 15 | 2 | 0 | 2 | 13 | 1 530 € |
| 1995 | 15 | 0 | 2 | 1 | 0 | 773 € |
| 1994 | 15 | 2 | 3 | 2 | 13 | 2 985 € |
| 1993 | 15 | 4 | 0 | 0 | 27 | 1 404 € |
| 1992 | 21 | 1 | 0 | 1 | 5 | 706 € |
| 1990 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1989 | 27 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 555 € |
| 1988 | 29 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 177 € |
| 1987 | 30 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 114 € |
| 1986 | 22 | 0 | 0 | 2 | 0 | 512 € |
| 1985 | 27 | 0 | 0 | 2 | 0 | 285 € |
| 1984 | 22 | 0 | 2 | 1 | 0 | 578 € |
| 1983 | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 | 188 € |
| 1982 | 22 | 2 | 3 | 3 | 9 | 1 199 € |
| 1981 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 168 € |
| Yhteensä | 640 | 19 | 28 | 47 | 3 | 35 249 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 631 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TO | 1.9.2024 | 7 | 7 | 2120 | Tasoitus | Koivikon Vexeli | hpl | 24,6 | 0 € | Juha Ranta | ||
| RO | 10.10.2022 | 7 | 1 | 2100 | Tasoitus | Kangster | P | 0 € | Juha Ranta | |||
| PL | 17.9.2022 | 6 | 1 | 2020 | Tasoitus | Mutti-Antti | 1.46.9 | 4 | 40 € | Juha Ranta | ||
| PL | 17.9.2022 | 5 | 1 | 2040 | Tasoitus | Kangster | 1.45.1 | 2 | x | 150 € | Juha Ranta | |
| PL | 28.8.2022 | 8 | 1 | 2040 | Tasoitus | Mutti-Antti | hpl | 0 € | Juha Ranta | |||
| PL | 28.8.2022 | 7 | 1 | 2040 | Tasoitus | Kangster | 1.36.5 | 6 | 0 € | Juha Ranta | ||
| RO | 4.8.2022 | 2 | 1 | 2140 | Tasoitus | Kangster | 1.36.4 | 6 | 27,9 | 0 € | Juha Ranta | |
| RO | 23.6.2022 | 11 | 2 | 1600 | Tasoitus | Kangster | P | 0 € | Juha Ranta | |||
| TO | 17.6.2022 | 3 | 1 | 2140 | Tasoitus | Kangster | 1.36.3 | 6 | 42,9 | 0 € | Juha Ranta | |
| RO | 21.5.2022 | 4 | 4 | 2120 | Tasoitus | Kangster | 1.37.2 | 8 | 64,4 | 0 € | Juha Ranta | |
| RO | 27.3.2022 | 9 | 1 | 2100 | Tasoitus | Mutti-Antti | k x | 31,2 | 0 € | Juha Ranta | ||
| RO | 27.3.2022 | 5 | 1 | 2120 | Tasoitus | Kangster | 1.37.5 | 8 | 76,1 | 0 € | Juha Ranta | |
| RO | 8.11.2021 | 8 | 4 | 2100 | Tasoitus | Kangster | 1.37.5 | 7 | 83,7 | 0 € | Juha Ranta | |
| O | 11.10.2021 | 5 | 6 | 2140 | Tasoitus | Kangster | 1.37.9 | 13 | x | 115,2 | 0 € | Juha Ranta |
| RO | 5.9.2021 | 10 | 1 | 2100 | Tasoitus | Kangster | 1.33.2 | 8 | 68,0 | 0 € | Juha Ranta | |
| RO | 2.8.2021 | 4 | 7 | 2140 | Tasoitus | Kangster | 1.34.3 | 10 | 52,4 | 0 € | Juha Ranta | |
| TO | 20.6.2021 | 9 | 2 | 2100 | Ryhmä | Kangster | 1.33.2a | 8 | 20,8 | 0 € | Juha Ranta | |
| TO | 13.6.2021 | 7 | 4 | 2120 | Tasoitus | Ekoteko | 1.43.6 | 13 | 51,7 | 0 € | Juha Ranta | |
| TO | 13.6.2021 | 5 | 6 | 2120 | Tasoitus | Kangster | 1.35.9 | 7 | 93,9 | 0 € | Juha Ranta | |
| RO | 30.5.2021 | 4 | 1 | 2120 | Tasoitus | Kangster | 1.31.6 | 11 | 91,5 | 0 € | Juha Ranta |
