Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 34 | 2 | 6 | 1 | 6 | 15 254 € |
| 2025 | 39 | 5 | 3 | 3 | 13 | 9 460 € |
| 2024 | 28 | 1 | 2 | 4 | 4 | 3 940 € |
| 2023 | 26 | 6 | 4 | 1 | 23 | 11 550 € |
| 2022 | 21 | 3 | 3 | 2 | 14 | 7 065 € |
| 2021 | 11 | 1 | 0 | 1 | 9 | 2 120 € |
| 2020 | 5 | 1 | 1 | 0 | 20 | 1 120 € |
| 2019 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 € |
| 2018 | 25 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 780 € |
| 2017 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 950 € |
| 2016 | 22 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 560 € |
| 2015 | 12 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 045 € |
| 2014 | 45 | 1 | 3 | 4 | 2 | 5 476 € |
| 2013 | 54 | 3 | 3 | 3 | 6 | 9 120 € |
| 2012 | 36 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 300 € |
| 2011 | 66 | 5 | 4 | 6 | 8 | 16 736 € |
| 2010 | 57 | 4 | 6 | 4 | 7 | 12 180 € |
| 2009 | 18 | 1 | 2 | 0 | 6 | 2 940 € |
| 2007 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 300 € |
| 2006 | 28 | 1 | 1 | 3 | 4 | 3 110 € |
| 2005 | 58 | 1 | 3 | 6 | 2 | 6 600 € |
| 2004 | 64 | 5 | 6 | 5 | 8 | 8 045 € |
| 2003 | 48 | 0 | 5 | 3 | 0 | 3 754 € |
| 2002 | 90 | 8 | 8 | 4 | 9 | 13 576 € |
| 2001 | 36 | 2 | 3 | 5 | 6 | 5 810 € |
| 2000 | 53 | 3 | 3 | 6 | 6 | 6 761 € |
| 1999 | 21 | 3 | 3 | 0 | 14 | 2 354 € |
| 1998 | 26 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 278 € |
| 1997 | 20 | 0 | 1 | 1 | 0 | 731 € |
| 1996 | 48 | 3 | 3 | 6 | 6 | 5 995 € |
| 1995 | 56 | 3 | 1 | 5 | 5 | 5 294 € |
| 1994 | 68 | 9 | 6 | 8 | 13 | 12 159 € |
| 1993 | 69 | 4 | 9 | 6 | 6 | 9 326 € |
| 1992 | 72 | 7 | 6 | 4 | 10 | 9 250 € |
| 1991 | 60 | 1 | 5 | 3 | 2 | 5 962 € |
| 1990 | 69 | 4 | 4 | 9 | 6 | 10 066 € |
| 1989 | 94 | 5 | 4 | 13 | 5 | 15 574 € |
| 1988 | 46 | 0 | 3 | 3 | 0 | 4 129 € |
| 1987 | 88 | 5 | 3 | 7 | 6 | 8 964 € |
| 1986 | 161 | 6 | 4 | 10 | 4 | 12 832 € |
| 1985 | 143 | 8 | 10 | 13 | 6 | 12 193 € |
| 1984 | 119 | 3 | 10 | 13 | 3 | 9 670 € |
| 1983 | 124 | 13 | 4 | 10 | 10 | 16 398 € |
| 1982 | 44 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 447 € |
| 1981 | 49 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 497 € |
| 1980 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 252 € |
| 1979 | 19 | 1 | 2 | 1 | 5 | 748 € |
| 1978 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1977 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 € |
| Yhteensä | 2319 | 130 | 154 | 189 | 6 | 305 113 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 2315 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H | 9.9.2026 | 9 | 6 | 2140 | Tasoitus | Aronaks | 0 € | Henriikka Rantanen | ||||
| H | 26.8.2026 | 6 | 12 | 2120 | Ryhmä | Hissun Cecilia | 1.29.0a | 2 | 68,6 | 1 000 € | Anne Kulhoranta | |
| K | 21.8.2026 | 9 | 2 | 2120 | Tasoitus | Ylikylän Karaatti | 1.32.9 | 5 | 11,9 | 100 € | Ari Perkiö | |
| R | 9.8.2026 | 10 | 5 | 2600 | Ryhmä | Hissun Cecilia | 1.31.4a | 2 | 5,0 | 700 € | Anne Kulhoranta | |
| R | 9.8.2026 | 1 | 1 | 2100 | Tasoitus | Ylikylän Karaatti | 1.34.5 | 1 | 8,3 | 800 € | Ari Perkiö | |
| PE | 7.8.2026 | 1 | 2 | 2000 | Tasoitus | Sisuriina | 1.49.0 | 5 | kl hyv x | 0 € | Matti Arminen | |
| LO | 3.8.2026 | 6 | 12 | 1600 | Ryhmä | Hissun Cecilia | 1.30.0a | 2 | 42,1 | 560 € | Anne Kulhoranta | |
| LO | 13.7.2026 | 8 | 1 | 2160 | Tasoitus | Hissun Cecilia | 1.31.1 | 4 | 20,8 | 300 € | Anne Kulhoranta | |
| F | 9.7.2026 | 8 | 6 | 2140 | Tasoitus | Saran Hurling | P | 0 € | Satu Halonen | |||
| R | 28.6.2026 | 6 | 1 | 2100 | Tasoitus | Hissun Cecilia | 1.32.9 | 7 | 28,8 | 180 € | Anne Kulhoranta | |
| R | 28.6.2026 | 4 | 11 | 2100 | Ryhmä | Crossfire Happens | 1.16.1a | 6 | 46,6 | 0 € | Katja Kumpulainen | |
| H | 24.6.2026 | 11 | 4 | 1620 | Ryhmä | Saran Hurling | 1.28.1a | 5 | 31,1 | 0 € | Satu Halonen | |
| K | 18.6.2026 | 6 | 8 | 2120 | Tasoitus | Hissun Cecilia | 1.30.4 | 9 | 82,1 | 0 € | Anne Kulhoranta | |
| F | 15.6.2026 | 1 | 1 | 2160 | Tasoitus | Ylikylän Karaatti | hll | 28,2 | 0 € | Ari Perkiö | ||
| R | 14.6.2026 | 7 | 4 | 2100 | Tasoitus | Saran Hurling | 1.29.8 | 6 | x | 35,5 | 180 € | Satu Halonen |
| T | 28.5.2026 | 4 | 1 | 2100 | Tasoitus | Saran Hurling | 1.28.1 | 2 | 44,4 | 600 € | Satu Halonen | |
| L | 26.5.2026 | 1 | 5 | 2160 | Tasoitus | Ylikylän Karaatti | 1.32.9 | 3 | 70,8 | 300 € | Ari Perkiö | |
| PE | 23.5.2026 | 5 | 5 | 2140 | Tasoitus | Arctic Dark | 1.21.5 | 10 | kl hyv | 0 € | Ismo Pohjola | |
| PE | 23.5.2026 | 4 | 4 | 2160 | Tasoitus | Hissun Cecilia | 1.33.5 | 4 | 24 € | Anne Kulhoranta | ||
| H | 20.5.2026 | 2 | 1 | 2140 | Tasoitus | Suven Tähti | hpl | 65,7 | 0 € | Katja Krokberg |
