Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 680 € |
| 2025 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 280 € |
| 2024 | 13 | 2 | 0 | 2 | 15 | 4 970 € |
| 2023 | 14 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 730 € |
| 2022 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 720 € |
| 2021 | 24 | 1 | 2 | 4 | 4 | 4 205 € |
| 2020 | 30 | 1 | 5 | 2 | 3 | 3 410 € |
| 2019 | 13 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 865 € |
| 2018 | 40 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6 225 € |
| 2017 | 37 | 1 | 2 | 4 | 3 | 4 220 € |
| 2016 | 27 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 080 € |
| 2015 | 44 | 3 | 4 | 8 | 7 | 8 669 € |
| 2014 | 35 | 3 | 4 | 7 | 9 | 9 650 € |
| 2013 | 49 | 6 | 6 | 7 | 12 | 8 710 € |
| 2012 | 78 | 4 | 11 | 9 | 5 | 11 220 € |
| 2011 | 88 | 7 | 13 | 9 | 8 | 10 945 € |
| 2010 | 112 | 10 | 6 | 16 | 9 | 18 765 € |
| 2009 | 131 | 9 | 10 | 15 | 7 | 14 431 € |
| 2008 | 152 | 8 | 23 | 6 | 5 | 22 400 € |
| 2007 | 173 | 13 | 13 | 14 | 8 | 30 930 € |
| 2006 | 162 | 23 | 10 | 10 | 14 | 28 536 € |
| 2005 | 108 | 6 | 9 | 6 | 6 | 9 375 € |
| 2004 | 130 | 5 | 11 | 11 | 4 | 15 800 € |
| 2003 | 252 | 17 | 27 | 19 | 7 | 41 895 € |
| 2002 | 256 | 21 | 23 | 21 | 8 | 43 900 € |
| 2001 | 337 | 22 | 42 | 28 | 7 | 39 398 € |
| 2000 | 352 | 41 | 43 | 29 | 12 | 56 363 € |
| 1999 | 326 | 28 | 30 | 23 | 9 | 37 315 € |
| 1998 | 359 | 19 | 30 | 27 | 5 | 26 250 € |
| 1997 | 551 | 38 | 61 | 44 | 7 | 63 758 € |
| 1996 | 566 | 69 | 44 | 41 | 12 | 110 718 € |
| 1995 | 490 | 52 | 52 | 51 | 11 | 92 207 € |
| 1994 | 577 | 61 | 55 | 48 | 11 | 118 241 € |
| 1993 | 654 | 69 | 70 | 53 | 11 | 156 335 € |
| 1992 | 616 | 69 | 49 | 66 | 11 | 154 993 € |
| 1991 | 692 | 55 | 69 | 64 | 8 | 115 376 € |
| 1990 | 593 | 54 | 55 | 61 | 9 | 106 106 € |
| 1989 | 795 | 81 | 93 | 88 | 10 | 138 839 € |
| 1988 | 787 | 74 | 76 | 87 | 9 | 149 280 € |
| 1987 | 906 | 112 | 108 | 103 | 12 | 162 334 € |
| 1986 | 837 | 105 | 89 | 77 | 13 | 157 230 € |
| 1985 | 796 | 88 | 55 | 83 | 11 | 122 827 € |
| 1984 | 938 | 90 | 83 | 96 | 10 | 99 037 € |
| 1983 | 872 | 103 | 102 | 88 | 12 | 113 228 € |
| 1982 | 543 | 74 | 72 | 51 | 14 | 72 501 € |
| 1981 | 427 | 29 | 38 | 38 | 7 | 30 921 € |
| 1980 | 277 | 31 | 27 | 28 | 11 | 25 581 € |
| 1979 | 144 | 11 | 14 | 11 | 8 | 7 248 € |
| 1978 | 102 | 10 | 8 | 9 | 10 | 5 886 € |
| 1977 | 109 | 14 | 13 | 8 | 13 | 5 456 € |
| 1976 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1975 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1974 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1973 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 15634 | 1559 | 1568 | 1483 | 10 | 2 476 039 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 € |
| Yhteensä | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 13907 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T | 31.7.2026 | 10 | 9 | 2100 | Ryhmä | Miljoonasade | 1.28.5a | 4 | 25,9 | 1 000 € | Lotta Lind | |
| L | 3.6.2026 | 10 | 1 | 2160 | Tasoitus | Ivarsfenomen | hll | 44,4 | 0 € | Anssi Niininen | ||
| K | 18.5.2026 | 5 | 6 | 2100 | Ryhmä | Ivarsfenomen | 1.30.6a | 5 | 40,8 | 100 € | Anssi Niininen | |
| J | 30.4.2026 | 6 | 6 | 2140 | Ryhmä | Seppele | k | 12,8 | 0 € | Keijo Ahonen | ||
| J | 27.3.2026 | 5 | 8 | 2140 | Ryhmä | Ivarsfenomen | 1.31.4a | 4 | 137,5 | 240 € | Anssi Niininen | |
| J | 19.1.2026 | 4 | 1 | 2140 | Ryhmä | Ivarsfenomen | 1.31.2a | hlo 7 x | 198,5 | 0 € | Anssi Niininen | |
| J | 11.1.2026 | 4 | 4 | 2200 | Tasoitus | Ivarsfenomen | 1.31.4 | 6 | 85,9 | 100 € | Anssi Niininen | |
| J | 2.1.2026 | 4 | 4 | 2140 | Ryhmä | Ivarsfenomen | 1.33.1a | 4 | 23,4 | 240 € | Anssi Niininen | |
| S | 26.12.2025 | 9 | 6 | 2100 | Ryhmä | Ivarsfenomen | P | 0 € | Anssi Niininen | |||
| J | 9.12.2025 | 4 | 4 | 2160 | Tasoitus | Ivarsfenomen | 1.32.1 | 4 | x | 19,6 | 200 € | Anssi Niininen |
| J | 30.11.2025 | 8 | 7 | 2140 | Ryhmä | Ivarsfenomen | 1.34.1a | 9 | x | 38,0 | 0 € | Anssi Niininen |
| S | 6.5.2025 | 6 | 9 | 2140 | Tasoitus | Ivarsfenomen | 1.31.8 | 9 | 124,9 | 0 € | Anssi Niininen | |
| M | 27.4.2025 | 8 | 6 | 2140 | Tasoitus | Ivarsfenomen | 1.31.1 | 5 | 74,2 | 80 € | Anssi Niininen | |
| J | 16.1.2025 | 3 | 1 | 2140 | Tasoitus | Ivarsfenomen | 1.35.9 | 8 | x | 44,5 | 0 € | Anssi Niininen |
| T | 8.10.2024 | 10 | 4 | 2140 | Tasoitus | Ivarsfenomen | 1.33.4 | 12 | x | 42,7 | 0 € | Anssi Niininen |
| J | 26.7.2024 | 8 | 5 | 2140 | Ryhmä | Aika-Ajo | 1.28.4a | 4 | 41,1 | 1 000 € | Pekka Vehviläinen | |
| KT | 25.6.2024 | 5 | 7 | 2120 | Tasoitus | Ivarsfenomen | 1.30.3 | 9 | 109,7 | 0 € | Anssi Niininen | |
| J | 9.6.2024 | 7 | 1 | 2140 | Tasoitus | Ivarsfenomen | 1.32.5 | 3 | 18,1 | 300 € | Anssi Niininen | |
| J | 31.5.2024 | 6 | 2 | 2160 | Tasoitus | Ivarsfenomen | 1.32.6 | 11 | 12,3 | 0 € | Anssi Niininen | |
| M | 8.5.2024 | 1 | 1 | 2120 | Tasoitus | Ivarsfenomen | 1.29.3 | 3 | 17,9 | 450 € | Anssi Niininen |
