Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 160 € |
| 2017 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 € |
| 2016 | 14 | 0 | 2 | 0 | 0 | 990 € |
| 2015 | 32 | 4 | 3 | 2 | 13 | 2 115 € |
| 2014 | 53 | 4 | 1 | 3 | 8 | 2 365 € |
| 2013 | 49 | 3 | 1 | 6 | 6 | 5 395 € |
| 2012 | 59 | 9 | 7 | 7 | 15 | 21 865 € |
| 2011 | 15 | 1 | 0 | 1 | 7 | 840 € |
| 2010 | 10 | 1 | 0 | 1 | 10 | 700 € |
| 2009 | 43 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 320 € |
| 2008 | 29 | 4 | 3 | 2 | 14 | 6 065 € |
| 2007 | 51 | 2 | 5 | 3 | 4 | 8 505 € |
| 2006 | 35 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 590 € |
| 2005 | 77 | 5 | 9 | 9 | 6 | 12 675 € |
| 2004 | 39 | 0 | 3 | 4 | 0 | 1 460 € |
| 2003 | 20 | 0 | 3 | 1 | 0 | 655 € |
| 2002 | 6 | 1 | 0 | 0 | 17 | 1 600 € |
| 2001 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2000 | 21 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 118 € |
| 1999 | 17 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 555 € |
| 1997 | 14 | 0 | 0 | 1 | 0 | 176 € |
| 1996 | 21 | 0 | 2 | 0 | 0 | 546 € |
| 1995 | 26 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 665 € |
| 1994 | 37 | 3 | 0 | 3 | 8 | 2 766 € |
| 1993 | 13 | 3 | 1 | 3 | 23 | 2 531 € |
| 1992 | 28 | 3 | 1 | 2 | 11 | 2 648 € |
| 1991 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 260 € |
| 1990 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 252 € |
| Yhteensä | 732 | 46 | 54 | 57 | 6 | 83 117 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 865 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M | 30.5.2019 | 22 | 6 | 2100 | Tasoitus | Lolaelle | hll | 0 € | Teija Paananen | |||
| J | 21.9.2018 | 10 | 6 | 2180 | Tasoitus | Varma-Soundi | 1.39.2 | 8 | 57,9 | 0 € | Pasi Peltonen | |
| J | 7.9.2018 | 2 | 1 | 2160 | Tasoitus | Urho-Majuri | 1.40.0 | 9 | 59,8 | 0 € | Mirja Majuri | |
| PE | 11.8.2018 | 4 | 1 | 2040 | Tasoitus | Alvena Sonja | 1.17.6 | 3 | 60 € | Ari Lappalainen | ||
| PE | 11.8.2018 | 1 | 2 | 2020 | Tasoitus | Urho-Majuri | 1.44.9 | 2 | x | 100 € | Mirja Majuri | |
| M | 5.3.2017 | 9 | 4 | 2120 | Tasoitus | Red Guy User | 1.18.5 | 5 | 95,9 | 200 € | Teija Paananen | |
| T | 21.2.2017 | 1 | 2 | 2120 | Tasoitus | Red Guy User | 1.19.8 | 5 | 13,3 | 100 € | Teija Paananen | |
| J | 21.11.2016 | 9 | 3 | 2160 | Tasoitus | Red Guy User | 1.21.4 | 6 | 19,9 | 150 € | Teija Paananen | |
| J | 4.11.2016 | 9 | 3 | 2140 | Ryhmä | Red Guy User | 1.18.3a | 2 | 20,7 | 500 € | Teija Paananen | |
| JM | 23.7.2016 | 6 | 11 | 2100 | Ryhmä | La Manche | 1.18.2a | 9 | 38,0 | 0 € | Polina Borosneva | |
| HS | 6.7.2016 | 7 | 7 | 2060 | Tasoitus | She's No Angel | 1.25.2 | 14 | x | 162,0 | 0 € | Esko Saarikko |
| J | 29.6.2016 | 21 | 5 | 2140 | Tasoitus | Freesia Stars | P | 0 € | Esko Saarikko | |||
| J | 29.6.2016 | 5 | 7 | 2140 | Ryhmä | La Manche | 1.18.2a | 11 | 30,6 | 0 € | Polina Borosneva | |
| M | 5.6.2016 | 11 | 11 | 1600 | Ryhmä | She's No Angel | P | 0 € | Esko Saarikko | |||
| J | 2.5.2016 | 21 | 6 | 2140 | Tasoitus | Freesia Stars | 1.28.0 | 3 | hyl x | 0 € | Esko Saarikko | |
| J | 2.5.2016 | 8 | 2 | 2160 | Tasoitus | She's No Angel | 1.18.1 | 12 | 254,1 | 0 € | Esko Saarikko | |
| M | 10.4.2016 | 6 | 4 | 2120 | Tasoitus | La Manche | P | 0 € | Polina Borosneva | |||
| M | 30.3.2016 | 2 | 8 | 2100 | Ryhmä | La Manche | 1.23.1a | 10 | 41,0 | 0 € | Polina Borosneva | |
| PK | 12.3.2016 | 7 | 2 | 2140 | Tasoitus | Piian Liisi | 1.49.0 | 10 | x | 0 € | Heli Nieminen | |
| PK | 12.3.2016 | 6 | 4 | 2180 | Tasoitus | Gasell Windcape | 1.19.8 | 4 | 20 € | Ari Leiviskä |
