Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 60 € |
| 2025 | 7 | 1 | 0 | 1 | 14 | 2 760 € |
| 2024 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 € |
| 2023 | 20 | 1 | 3 | 2 | 5 | 9 000 € |
| 2022 | 13 | 4 | 1 | 0 | 31 | 8 050 € |
| 2021 | 11 | 5 | 0 | 0 | 45 | 6 360 € |
| 2020 | 9 | 1 | 0 | 2 | 11 | 2 860 € |
| 2019 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2018 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 160 € |
| 2017 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 460 € |
| 2016 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2015 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 342 € |
| 2014 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 € |
| 2013 | 12 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 020 € |
| 2012 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| 2011 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 300 € |
| 2010 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 270 € |
| 2009 | 16 | 0 | 1 | 1 | 0 | 585 € |
| 2008 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2007 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 € |
| Yhteensä | 153 | 12 | 8 | 10 | 8 | 32 907 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 189 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PK | 22.2.2026 | 6 | 3 | 2120 | Tasoitus | Varma-Konsti | 1.32.3 | 3 | x | 60 € | Pasi Peltonen | |
| PK | 25.6.2025 | 1 | 4 | 2080 | Tasoitus | Varma-Kuura | 1.56.4 | 11 | x | 0 € | Pasi Peltonen | |
| PX | 18.5.2025 | 5 | 1 | 2040 | Tasoitus | Varma-Konsti | 1.28.6 | hlo 2 | 0 € | Pasi Peltonen | ||
| O | 26.4.2025 | 9 | 9 | 2140 | Tasoitus | Varma-Konsti | 1.27.9 | 11 | 78,6 | 0 € | Pasi Peltonen | |
| LA | 22.2.2025 | 11 | 4 | 2100 | Ryhmä | Varma-Konsti | 1.28.0a | 3 | 39,0 | 1 200 € | Pasi Peltonen | |
| KU | 6.2.2025 | 7 | 4 | 2100 | Ryhmä | Varma-Konsti | 1.28.6a | 5 | x | 13,0 | 120 € | Pasi Peltonen |
| J | 9.1.2025 | 5 | 6 | 2160 | Tasoitus | Varma-Konsti | 1.29.5 | 4 | 9,2 | 240 € | Pasi Peltonen | |
| M | 2.1.2025 | 2 | 5 | 2120 | Tasoitus | Varma-Konsti | 1.30.0 | 1 | x | 44,9 | 1 200 € | Pasi Peltonen |
| KU | 28.12.2024 | 10 | 5 | 2100 | Tasoitus | Varma-Konsti | 1.30.3 | 13 | x | 135,0 | 0 € | Pasi Peltonen |
| HS | 3.7.2024 | 8 | 1 | 3120 | Tasoitus | Varma-Konsti | 1.30.2 | 4 | 9,2 | 200 € | Pasi Peltonen | |
| SU | 25.5.2024 | 8 | 2 | 2140 | Tasoitus | Varma-Konsti | 1.31.8 | 7 | x | 10,9 | 0 € | Pasi Peltonen |
| H | 10.4.2024 | 6 | 2 | 3120 | Tasoitus | Varma-Konsti | 1.30.1 | 7 | x | 20,3 | 0 € | Pasi Peltonen |
| H | 28.2.2024 | 5 | 3 | 2140 | Tasoitus | Varma-Konsti | 1.28.6 | hlo 7 | 6,2 | 0 € | Pasi Peltonen | |
| KU | 22.1.2024 | 4 | 9 | 2100 | Ryhmä | Varma-Konsti | 1.31.1a | 5 | x | 4,8 | 300 € | Pasi Peltonen |
| KU | 30.12.2023 | 6 | 1 | 2100 | Ryhmä | Varma-Konsti | 1.30.6a | 7 | x | 28,2 | 0 € | Pasi Peltonen |
| H | 16.12.2023 | 4 | 10 | 2620 | Ryhmä | Varma-Konsti | 1.29.1a | 2 | x | 2,5 | 2 000 € | Pasi Peltonen |
| J | 11.12.2023 | 6 | 12 | 2140 | Ryhmä | Varma-Konsti | 1.30.2a | 3 | 13,7 | 900 € | Pasi Peltonen | |
| JO | 4.12.2023 | 8 | 9 | 2140 | Ryhmä | Varma-Konsti | 1.30.2a | 3 | 6,2 | 900 € | Pasi Peltonen | |
| J | 18.11.2023 | 8 | 10 | 2140 | Tasoitus | Varma-Konsti | 1.28.8 | 6 | x | 86,0 | 400 € | Pasi Peltonen |
| PK | 3.9.2023 | 8 | 2 | 2100 | Tasoitus | Varma-Konsti | hll | 0 € | Pasi Peltonen |
