Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 274 € |
| 2025 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 310 € |
| 2024 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 263 € |
| 2023 | 12 | 0 | 1 | 2 | 0 | 21 774 € |
| 2022 | 12 | 1 | 1 | 1 | 8 | 9 217 € |
| 2021 | 11 | 1 | 0 | 1 | 9 | 7 639 € |
| 2020 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 573 € |
| 2019 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 512 € |
| 2018 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 054 € |
| 2017 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2016 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 939 € |
| 2015 | 7 | 2 | 1 | 1 | 29 | 103 231 € |
| 2014 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 510 € |
| 2013 | 12 | 2 | 0 | 1 | 17 | 46 683 € |
| 2012 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 | 49 428 € |
| 2011 | 20 | 2 | 1 | 1 | 10 | 25 347 € |
| 2010 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 121 € |
| 2009 | 6 | 1 | 0 | 0 | 17 | 11 822 € |
| 2008 | 19 | 2 | 0 | 2 | 11 | 29 991 € |
| 2007 | 18 | 2 | 1 | 1 | 11 | 26 584 € |
| 2006 | 27 | 4 | 2 | 6 | 15 | 42 952 € |
| 2005 | 20 | 2 | 5 | 2 | 10 | 88 416 € |
| 2004 | 11 | 2 | 0 | 1 | 18 | 24 729 € |
| 2003 | 27 | 6 | 4 | 2 | 22 | 70 353 € |
| 2002 | 7 | 1 | 0 | 1 | 14 | 9 719 € |
| 2001 | 5 | 2 | 0 | 0 | 40 | 25 372 € |
| 2000 | 22 | 9 | 2 | 1 | 41 | 46 707 € |
| 1999 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 440 € |
| 1998 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 966 € |
| 1997 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 406 € |
| 1996 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 19 862 € |
| 1995 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 873 € |
| 1994 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 795 € |
| 1992 | 2 | 2 | 0 | 0 | 100 | 3 952 € |
| 1991 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 960 € |
| 1989 | 4 | 1 | 1 | 0 | 25 | 941 € |
| 1907 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 808 € |
| Yhteensä | 335 | 42 | 27 | 31 | 13 | 727 523 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 1110 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ES | 14.8.2026 | 2 | 10 | 2140 | Ryhmä | Corrado | 1.17.9a | 9 | 137 € | - | ||
| ES | 3.4.2026 | 5 | 1 | 2680 | Tasoitus | Indigo Sisu | k x | 137 € | Isto Kuisma | |||
| LN | 21.6.2025 | 9 | 2 | 2160 | Tasoitus | Caia | 1.14.1 | 4 | 1 310 € | - | ||
| HD | 11.9.2024 | 8 | 12 | 2140 | Ryhmä | Kinglet Bird | 1.13.3a | 2 | 4 906 € | - | ||
| ES | 1.2.2024 | 1 | 9 | 2140 | Ryhmä | Narragansett | 1.16.5a | 10 | 134 € | Nina Pettersson-Perklén | ||
| SV | 10.1.2024 | 10 | 3 | 2140 | Ryhmä | Radetzky | 1.14.6a | 9 | 223 € | - | ||
| RS | 16.11.2023 | 7 | 5 | 2140 | Ryhmä | Chicka | 1.17.1a | 6 | x | 459 € | Jonna Irri | |
| ES | 6.11.2023 | 7 | 4 | 2140 | Ryhmä | Midleton | 1.15.4a | 4 | 624 € | - | ||
| SV | 18.10.2023 | 7 | 7 | 1640 | Ryhmä | Farfallone | 1.13.7a | 7 | 459 € | Pertti Isotalo | ||
| SV | 20.9.2023 | 10 | 2 | 1640 | Ryhmä | Farfallone | 1.11.8a | 5 | 1 010 € | Pertti Isotalo | ||
| H | 7.5.2023 | 11 | 8 | 1620 | Ryhmä | Click Bait | 1.10.8a | 4 | 41,2 | 10 000 € | Stefan Melander | |
| H | 7.5.2023 | 10 | 11 | 2120 | Ryhmä | Bugatti Miles | hpl | 3,6 | 0 € | Daniel Redén | ||
| H | 7.5.2023 | 8 | 8 | 2120 | Ryhmä | Periculum | 1.12.4a | 3 | 5,2 | 3 300 € | Daniel Redén | |
| SV | 3.5.2023 | 5 | 9 | 2140 | Ryhmä | Djokovic | 1.13.6a | 8 | x | 138 € | - | |
| GÄ | 6.4.2023 | 5 | 7 | 1640 | Ryhmä | Djokovic | 1.11.9a | 2 | 4 590 € | - | ||
| SV | 22.2.2023 | 8 | 7 | 2140 | Ryhmä | Leader Brodde | 1.13.0a | 8 | 138 € | - | ||
| ES | 21.2.2023 | 5 | 1 | 2140 | Ryhmä | E.V. Baumgartner | 1.16.3a | 3 | 918 € | - | ||
| ES | 10.1.2023 | 8 | 4 | 1640 | Tasoitus | E.V. Angie | 1.15.7 | 7 | 138 € | Matti Nisonen | ||
| ES | 10.1.2023 | 7 | 9 | 2140 | Ryhmä | Matteo De Veluwe | P | 0 € | Matti Nisonen | |||
| ES | 28.11.2022 | 1 | 7 | 2140 | Ryhmä | Midleton | 1.14.4a | 4 | 634 € | Matti Nisonen |
