Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 28 | 5 | 6 | 5 | 18 | 7 045 € |
| 2025 | 13 | 1 | 0 | 1 | 8 | 220 € |
| 2024 | 8 | 1 | 0 | 1 | 13 | 720 € |
| 2023 | 9 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 235 € |
| 2022 | 5 | 1 | 0 | 1 | 20 | 240 € |
| 2020 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 290 € |
| 2017 | 17 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 040 € |
| 2016 | 14 | 1 | 2 | 0 | 7 | 525 € |
| 2015 | 19 | 2 | 0 | 0 | 11 | 2 000 € |
| 2014 | 38 | 4 | 3 | 3 | 11 | 2 440 € |
| 2013 | 71 | 10 | 3 | 11 | 14 | 11 629 € |
| 2012 | 49 | 7 | 4 | 9 | 14 | 13 349 € |
| 2011 | 59 | 7 | 9 | 4 | 12 | 9 861 € |
| 2010 | 71 | 5 | 14 | 5 | 7 | 9 455 € |
| 2009 | 47 | 4 | 3 | 5 | 9 | 6 575 € |
| 2008 | 37 | 16 | 5 | 1 | 43 | 11 360 € |
| 2007 | 17 | 1 | 2 | 1 | 6 | 1 780 € |
| 2006 | 45 | 0 | 5 | 5 | 0 | 2 675 € |
| 2005 | 10 | 2 | 3 | 1 | 20 | 2 800 € |
| 2004 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 € |
| 2002 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2001 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2000 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 € |
| 1999 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1998 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1997 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 574 | 67 | 62 | 58 | 12 | 85 329 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 30 € |
| Yhteensä | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 30 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 625 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JO | 30.8.2026 | 3 | 1 | 2140 | Ryhmä | Nette's Ensio | m1.18.3a | 4 | 14,2 | 160 € | Satu Tolvanen | |
| VI | 14.8.2026 | 4 | 3 | 2140 | Ryhmä | Nette's Ensio | m1.17.7a | 3 | 14,9 | 240 € | Satu Tolvanen | |
| SN | 8.8.2026 | 3 | 1 | 2040 | Ryhmä | The Comedian | m1.19.6a | 4 | 6,4 | 160 € | Satu Tolvanen | |
| T | 1.8.2026 | 1 | 3 | 2100 | Tasoitus | Alfred Hem | m | hll | 58,3 | 0 € | Eveliina Kakko | |
| VI | 24.7.2026 | 10 | 1 | 2160 | Tasoitus | Hotshot Rapidash | m1.17.8 | 2 | 14,7 | 500 € | Satu Tolvanen | |
| PX | 11.7.2026 | 5 | 4 | 2040 | Ryhmä | Ilona Von Bentz | 1.22.8a | 2 | 125 € | Satu Tolvanen | ||
| PX | 11.7.2026 | 4 | 1 | 2080 | Tasoitus | Alfred Hem | m1.34.9 | 2 | 150 € | Eveliina Kakko | ||
| PX | 11.7.2026 | 2 | 1 | 2060 | Tasoitus | The Comedian | m1.22.7 | 1 | 300 € | Satu Tolvanen | ||
| LI | 10.7.2026 | 4 | 6 | 2120 | Tasoitus | Nemea Lahan | P | 0 € | Satu Tolvanen | |||
| PS | 26.6.2026 | 1 | 1 | 2120 | Tasoitus | Nemea Lahan | m1.22.7 | 2 | 150 € | Satu Tolvanen | ||
| J | 25.6.2026 | 10 | 2 | 2140 | Tasoitus | Alfred Hem | m1.30.0 | 5 | 23,9 | 150 € | Eveliina Kakko | |
| LI | 23.6.2026 | 2 | 1 | 2180 | Tasoitus | Nette's Ensio | m1.20.0 | 3 | 6,0 | 300 € | Satu Tolvanen | |
| H | 17.6.2026 | 10 | 4 | 2120 | Tasoitus | Alfred Hem | m1.29.5 | 3 | 58,9 | 600 € | Eveliina Kakko | |
| M | 16.6.2026 | 2 | 7 | 2100 | Ryhmä | Nette's Ensio | m1.16.4a | 3 | 2,3 | 180 € | Satu Tolvanen | |
| PO | 6.6.2026 | 9 | 2 | 2100 | Tasoitus | Nette's Ensio | m1.18.8 | 3 | 30 € | Satu Tolvanen | ||
| PO | 6.6.2026 | 1 | 3 | 2060 | Tasoitus | Summarum | m1.45.4 | 5 | x | 0 € | Satu Tolvanen | |
| KU | 5.6.2026 | 5 | 5 | 2100 | Tasoitus | Alfred Hem | m1.29.7 | 5 | 28,8 | 100 € | Eveliina Kakko | |
| KT | 25.5.2026 | 5 | 2 | 2100 | Tasoitus | Alfred Hem | m1.29.7 | 4 | 24,4 | 300 € | Eveliina Kakko | |
| M | 13.5.2026 | 10 | 2 | 2100 | Tasoitus | Alfred Hem | m1.30.7 | 9 | 38,8 | 0 € | Eveliina Kakko | |
| KU | 8.5.2026 | 10 | 3 | 2100 | Ryhmä | Nette's Ensio | m1.16.5a | 2 | 4,2 | 500 € | Satu Tolvanen |
