Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 1 | 1 | 0 | 50 | 2 800 € |
| 2024 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100 | 1 000 € |
| 2023 | 4 | 2 | 0 | 1 | 50 | 3 300 € |
| 2022 | 11 | 1 | 1 | 1 | 9 | 2 220 € |
| 2021 | 10 | 2 | 3 | 1 | 20 | 4 100 € |
| 2020 | 4 | 1 | 2 | 0 | 25 | 3 400 € |
| 2019 | 13 | 1 | 6 | 0 | 8 | 7 550 € |
| 2018 | 16 | 4 | 2 | 0 | 25 | 6 150 € |
| 2017 | 11 | 3 | 0 | 0 | 27 | 4 900 € |
| 2016 | 21 | 5 | 1 | 3 | 24 | 10 675 € |
| 2015 | 24 | 5 | 2 | 5 | 21 | 16 200 € |
| 2014 | 22 | 9 | 4 | 3 | 41 | 24 300 € |
| 2013 | 12 | 0 | 1 | 3 | 0 | 750 € |
| 2012 | 12 | 1 | 3 | 3 | 8 | 3 220 € |
| 2011 | 18 | 2 | 0 | 2 | 11 | 1 600 € |
| 2010 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 130 € |
| 2009 | 24 | 0 | 3 | 4 | 0 | 3 200 € |
| 2008 | 31 | 3 | 0 | 4 | 10 | 14 510 € |
| 2007 | 7 | 1 | 3 | 1 | 14 | 10 350 € |
| 2006 | 16 | 3 | 1 | 4 | 19 | 15 080 € |
| 2005 | 9 | 4 | 1 | 1 | 44 | 9 760 € |
| 2003 | 11 | 2 | 3 | 1 | 18 | 3 740 € |
| 2002 | 24 | 4 | 3 | 6 | 17 | 10 475 € |
| 2001 | 11 | 4 | 0 | 0 | 36 | 5 718 € |
| 2000 | 32 | 2 | 2 | 3 | 6 | 3 632 € |
| 1999 | 33 | 0 | 7 | 7 | 0 | 6 752 € |
| 1998 | 27 | 5 | 7 | 3 | 19 | 6 635 € |
| 1997 | 33 | 6 | 8 | 4 | 18 | 7 375 € |
| 1996 | 16 | 1 | 2 | 2 | 6 | 753 € |
| 1995 | 23 | 4 | 3 | 1 | 17 | 3 086 € |
| 1994 | 14 | 2 | 1 | 2 | 14 | 899 € |
| 1993 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 € |
| 1992 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 € |
| 1991 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 508 | 79 | 70 | 65 | 16 | 194 343 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 590 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JO | 30.8.2026 | 21 | 1 | 2140 | Tasoitus | Goodbrother | 1.18.6 | 1 | kl hyv | 0 € | Martti Pellikka | |
| KJ | 16.6.2025 | 10 | 3 | 2100 | Tasoitus | Andoverian | 1.18.7 | 2 | 5,9 | 2 000 € | Martti Pellikka | |
| KJ | 18.5.2025 | 1 | 7 | 2100 | Tasoitus | Andoverian | 1.20.4 | 1 | 1,8 | 800 € | Martti Pellikka | |
| KJ | 8.9.2024 | 21 | 1 | 2120 | Tasoitus | Andoverian | 1.19.7 | 2 | kl hyv | 0 € | Martti Pellikka | |
| KJ | 29.7.2024 | 21 | 2 | 2120 | Tasoitus | Andoverian | P | 0 € | Martti Pellikka | |||
| JO | 10.5.2024 | 9 | 6 | 2160 | Tasoitus | Mr Knowitall | P | 0 € | Martti Pellikka | |||
| JO | 7.4.2024 | 1 | 5 | 2140 | Ryhmä | Goodbrother | 1.21.0a | 1 | 2,1 | 1 000 € | Martti Pellikka | |
| O | 22.3.2024 | 7 | 11 | 2120 | Ryhmä | Mr Knowitall | P | 0 € | Martti Pellikka | |||
| JO | 25.2.2024 | 21 | 2 | 2140 | Tasoitus | Goodbrother | 1.22.1 | 1 | kl hyv | 0 € | Martti Pellikka | |
| JO | 22.7.2023 | 2 | 3 | 2160 | Tasoitus | Mr Knowitall | 1.18.7 | 5 | 11,8 | 200 € | Martti Pellikka | |
| LI | 20.6.2023 | 5 | 6 | 2120 | Tasoitus | Mr Knowitall | 1.18.3 | 3 | 1,6 | 300 € | Martti Pellikka | |
| KJ | 13.6.2023 | 3 | 1 | 2100 | Tasoitus | Mr Knowitall | 1.17.0 | 1 | 3,4 | 2 000 € | Martti Pellikka | |
| KJ | 12.5.2023 | 4 | 6 | 2100 | Tasoitus | Mr Knowitall | 1.19.1 | 1 | 5,8 | 800 € | Martti Pellikka | |
| KJ | 18.9.2022 | 21 | 1 | 2120 | Tasoitus | Mr Knowitall | 1.22.4 | 3 | kl hyv | 0 € | Martti Pellikka | |
| KU | 1.8.2022 | 7 | 2 | 2100 | Tasoitus | Black Swan | 1.17.1 | 4 | 21,8 | 240 € | Martti Pellikka | |
| VI | 22.7.2022 | 8 | 2 | 2640 | Ryhmä | Black Swan | 1.19.5a | 8 | 11,4 | 0 € | Martti Pellikka | |
| KJ | 10.7.2022 | 9 | 1 | 2140 | Ryhmä | Black Swan | 1.17.0a | 4 | 16,4 | 200 € | Martti Pellikka | |
| VI | 24.6.2022 | 6 | 9 | 1640 | Ryhmä | Black Swan | 1.15.2a | 2 | 7,0 | 400 € | Martti Pellikka | |
| LI | 21.6.2022 | 4 | 2 | 2160 | Tasoitus | Black Swan | 1.18.6 | 1 | 8,6 | 800 € | Martti Pellikka | |
| KU | 10.6.2022 | 10 | 11 | 2100 | Ryhmä | Black Swan | 1.17.2a | 5 | 4,6 | 80 € | Martti Pellikka |
