Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 27 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 482 € |
| 2025 | 28 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 390 € |
| 2024 | 25 | 2 | 1 | 0 | 8 | 3 250 € |
| 2023 | 50 | 3 | 3 | 2 | 6 | 7 530 € |
| 2022 | 38 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 710 € |
| 2021 | 27 | 2 | 2 | 0 | 7 | 3 510 € |
| 2020 | 17 | 0 | 1 | 0 | 0 | 630 € |
| 2019 | 18 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 410 € |
| 2018 | 55 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 130 € |
| 2017 | 44 | 3 | 2 | 0 | 7 | 5 100 € |
| 2016 | 49 | 1 | 3 | 3 | 2 | 4 110 € |
| 2015 | 49 | 3 | 2 | 4 | 6 | 6 240 € |
| 2014 | 27 | 3 | 2 | 1 | 11 | 2 820 € |
| 2013 | 19 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 030 € |
| 2012 | 35 | 1 | 0 | 3 | 3 | 630 € |
| 2011 | 79 | 4 | 7 | 8 | 5 | 8 820 € |
| 2010 | 40 | 6 | 3 | 4 | 15 | 13 030 € |
| 2009 | 22 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 070 € |
| 2008 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 250 € |
| 2007 | 11 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 520 € |
| 2006 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 170 € |
| 2005 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 € |
| Yhteensä | 683 | 30 | 34 | 39 | 4 | 72 849 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 874 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LP | 23.8.2026 | 5 | 3 | 2140 | Tasoitus | Huvigunnar | 1.32.9 | 6 | x | 64,0 | 150 € | Jonna Tuomi |
| S | 13.8.2026 | 21 | 3 | 2160 | Tasoitus | Sivert | 1.45.3 | 8 | kl hyv x | 0 € | Juha-Pekka Laurila | |
| HR | 7.8.2026 | 9 | 5 | 1609 | Ryhmä | Catch My Wheels | 1.16.3a | 5 | 30,4 | 100 € | Juha-Pekka Laurila | |
| HR | 7.8.2026 | 5 | 5 | 2100 | Ryhmä | Huvigunnar | 1.34.6a | 10 | 21,5 | 0 € | Jonna Tuomi | |
| HR | 7.8.2026 | 3 | 7 | 2100 | Ryhmä | Harrisson | 1.32.2a | 7 | 34,9 | 150 € | Juha-Pekka Laurila | |
| HR | 26.7.2026 | 3 | 8 | 1609 | Ryhmä | Catch My Wheels | P | 0 € | Juha-Pekka Laurila | |||
| S | 21.7.2026 | 4 | 11 | 1600 | Ryhmä | Huvigunnar | 1.28.6a | 4 | 49,2 | 200 € | Jonna Tuomi | |
| S | 21.7.2026 | 1 | 8 | 2100 | Tasoitus | Lumi-Ykä | hll | 32,0 | 0 € | Jonna Tuomi | ||
| KT | 2.7.2026 | 21 | 1 | 2100 | Tasoitus | Catch My Wheels | 1.19.9 | 1 | kl hyv | 0 € | Juha-Pekka Laurila | |
| HR | 28.6.2026 | 2 | 5 | 2020 | Tasoitus | Side Hustle | 1.24.5 | hlo 8 x | 41,2 | 0 € | Juha-Pekka Laurila | |
| KA | 21.6.2026 | 8 | 1 | 2080 | Tasoitus | Harrisson | 1.34.5 | 6 | 16,5 | 120 € | Juha-Pekka Laurila | |
| KA | 21.6.2026 | 1 | 2 | 2080 | Tasoitus | Side Hustle | 1.23.8 | hlo 8 x | 16,7 | 0 € | Juha-Pekka Laurila | |
| KO | 14.6.2026 | 8 | 1 | 2160 | Tasoitus | Huvigunnar | 1.33.5 | 7 | 35,0 | 127 € | Jonna Tuomi | |
| KO | 14.6.2026 | 4 | 2 | 2100 | Tasoitus | Always My Wheels | 1.18.1 | 8 | 29,9 | 0 € | Juha-Pekka Laurila | |
| HR | 17.5.2026 | 9 | 12 | 2100 | Ryhmä | Harrisson | 1.32.4a | 7 | x | 32,9 | 150 € | Juha-Pekka Laurila |
| S | 7.5.2026 | 7 | 6 | 2120 | Tasoitus | Harrisson | 1.32.6 | 8 | 122,1 | 110 € | Juha-Pekka Laurila | |
| Y | 26.4.2026 | 3 | 2 | 2140 | Tasoitus | Harrisson | 1.34.0 | 6 | 15,7 | 80 € | Juha-Pekka Laurila | |
| KT | 16.4.2026 | 10 | 6 | 2100 | Ryhmä | Harrisson | 1.31.0a | 5 | x | 21,1 | 100 € | Juha-Pekka Laurila |
| S | 7.4.2026 | 2 | 4 | 2120 | Tasoitus | Harrisson | 1.35.3 | 2 | 65,2 | 500 € | Juha-Pekka Laurila | |
| KT | 29.3.2026 | 8 | 2 | 2140 | Tasoitus | Harrisson | 1.35.0 | 5 | 94,9 | 80 € | Juha-Pekka Laurila |
