Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100 | 8 100 € |
| 2024 | 2 | 1 | 0 | 0 | 50 | 8 100 € |
| 2022 | 2 | 2 | 0 | 0 | 100 | 112 000 € |
| 2021 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 600 € |
| 2020 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 180 € |
| 2017 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 080 € |
| 2015 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2014 | 2 | 2 | 0 | 0 | 100 | 126 019 € |
| 2013 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 18 150 € |
| 2012 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2011 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 600 € |
| 2010 | 3 | 1 | 1 | 0 | 33 | 0 € |
| 2009 | 2 | 1 | 1 | 0 | 50 | 0 € |
| Yhteensä | 24 | 8 | 3 | 2 | 33 | 293 829 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 26 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VN | 6.1.2025 | 7 | 7 | 2100 | Ryhmä | Lorie De La Prade | 1.16.6a | 1 | 7,9 | 8 100 € | - | |
| VN | 20.12.2024 | 6 | 0 | 2700 | Tasoitus | Lorie De La Prade | 1.15.6 | 9 | 39,0 | 0 € | - | |
| VN | 27.11.2024 | 3 | 3 | 2100 | Ryhmä | Lorie De La Prade | 1.13.3a | 1 | 3,9 | 8 100 € | - | |
| K | 18.6.2022 | 11 | 1 | 2100 | Ryhmä | Earl Simon | 1.12.5a | 1 | 2,6 | 100 000 € | Jarmo Niskanen | |
| K | 18.6.2022 | 10 | 2 | 2100 | Ryhmä | Cash Bank Bigi | P | 0 € | Henk Grift | |||
| K | 18.6.2022 | 7 | 9 | 2100 | Ryhmä | Heliade du Goutier | 1.13.4a | 1 | 1,3 | 12 000 € | Sebastien Guarato | |
| EN | 24.10.2021 | 1 | 7 | 2150 | Ryhmä | Kaptah | 1.13.6a | 8 | 0 € | - | ||
| EN | 11.10.2021 | 7 | 7 | 2150 | Ryhmä | Kaptah | 1.13.4a | 5 | 2 100 € | - | ||
| VN | 23.9.2021 | 8 | 5 | 2100 | Ryhmä | Kaptah | 1.11.7a | 5 | 2 500 € | - | ||
| EN | 10.3.2020 | 2 | 10 | 2150 | Ryhmä | Club Nord Easy | 1.14.0a | 3 | 58,0 | 5 180 € | - | |
| VN | 19.5.2017 | 2 | 0 | 2850 | Tasoitus | Vinochka | 1.13.7 | 3 | 6,3 | 10 080 € | Filip Sap | |
| VN | 19.2.2015 | 4 | 0 | 2850 | Tasoitus | Metior Easy | 110,9 | 0 € | - | |||
| VN | 1.3.2014 | 7 | 0 | 3000 | Tasoitus | Sanity | 1.14.5 | 1 | 2,3 | 72 011 € | Malin Löfgren | |
| VN | 18.1.2014 | 4 | 0 | 2875 | Tasoitus | Sanity | 1.13.2 | 1 | 5,6 | 54 008 € | Malin Löfgren | |
| VN | 5.12.2013 | 1 | 15 | 2100 | Ryhmä | Maxwell Mayday | 1.12.4a | 6 | 13,0 | 1 900 € | - | |
| FR | 14.7.2013 | 6 | 0 | 2925 | Tasoitus | Manuel Ramirez | 12 | 15,0 | 0 € | Holger Ehlert | ||
| VN | 6.4.2013 | 6 | 8 | 2100 | Ryhmä | Steel Pepper | 1.12.6a | 10 | 66,0 | 0 € | Timo Nurmos | |
| VN | 23.3.2013 | 2 | 0 | 2700 | Tasoitus | Pablo di Jesolo | 1.14.5 | 2 | 47,0 | 16 250 € | Giuseppe Ruocco | |
| VN | 23.2.2012 | 7 | 11 | 2100 | Ryhmä | Feelis | hll | 17,0 | 0 € | Aimo Vuorisalo | ||
| VN | 3.3.2011 | 2 | 0 | 2100 | Ryhmä | O'Sullivan | 1.11.8a | 6 | 85,0 | 1 600 € | Michele Stihl |
