Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 28 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 075 € |
| 2025 | 48 | 8 | 4 | 8 | 17 | 25 965 € |
| 2024 | 39 | 4 | 6 | 9 | 10 | 17 220 € |
| 2023 | 19 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 890 € |
| 2022 | 9 | 1 | 0 | 1 | 11 | 3 030 € |
| 2021 | 12 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 010 € |
| 2020 | 17 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 270 € |
| 2019 | 28 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 405 € |
| 2018 | 30 | 2 | 2 | 2 | 7 | 5 720 € |
| 2017 | 20 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 630 € |
| 2016 | 24 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 875 € |
| 2015 | 2 | 1 | 0 | 0 | 50 | 590 € |
| 2014 | 14 | 0 | 2 | 0 | 0 | 550 € |
| 2013 | 12 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 130 € |
| 2012 | 14 | 1 | 0 | 3 | 7 | 600 € |
| 2011 | 43 | 3 | 3 | 1 | 7 | 5 240 € |
| 2010 | 32 | 0 | 2 | 5 | 0 | 4 135 € |
| 2009 | 19 | 2 | 0 | 0 | 11 | 2 010 € |
| 2008 | 59 | 7 | 2 | 4 | 12 | 10 670 € |
| 2007 | 15 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 420 € |
| 2006 | 21 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 210 € |
| 2005 | 33 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 950 € |
| 2004 | 31 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 625 € |
| 2003 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 270 € |
| 2002 | 59 | 6 | 4 | 3 | 10 | 13 985 € |
| 2001 | 59 | 6 | 6 | 3 | 10 | 9 519 € |
| 2000 | 57 | 9 | 2 | 3 | 16 | 8 098 € |
| 1999 | 87 | 3 | 4 | 4 | 3 | 4 869 € |
| 1998 | 77 | 3 | 2 | 9 | 4 | 3 515 € |
| 1997 | 94 | 6 | 8 | 3 | 6 | 5 926 € |
| 1996 | 56 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 321 € |
| 1995 | 47 | 3 | 4 | 5 | 6 | 9 435 € |
| 1994 | 43 | 4 | 4 | 4 | 9 | 10 991 € |
| 1993 | 44 | 6 | 5 | 4 | 14 | 10 806 € |
| 1992 | 19 | 4 | 3 | 1 | 21 | 5 247 € |
| 1991 | 17 | 5 | 4 | 1 | 29 | 7 206 € |
| 1990 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100 | 504 € |
| 1988 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 67 € |
| Yhteensä | 1246 | 86 | 84 | 95 | 7 | 199 979 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 1392 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T | 5.9.2026 | 8 | 2 | 2100 | Tasoitus | Apteekkari | 0 € | Petri Myllymäki | ||||
| H | 2.9.2026 | 5 | 1 | 2120 | Ryhmä | Cristox | 0 € | Heikki Leväsluoto | ||||
| H | 2.9.2026 | 3 | 1 | 2120 | Tasoitus | Humu-Liisa | 0 € | Petri Myllymäki | ||||
| T | 27.8.2026 | 10 | 3 | 2160 | Tasoitus | Apteekkari | 1.28.6 | 10 | 52,2 | 0 € | Petri Myllymäki | |
| F | 24.8.2026 | 6 | 5 | 2140 | Tasoitus | Cristox | 1.27.0 | 1 | 5,0 | 2 000 € | Heikki Leväsluoto | |
| H | 15.8.2026 | 8 | 1 | 1620 | Ryhmä | Apteekkari | 1.27.6a | 7 | 48,8 | 0 € | Petri Myllymäki | |
| P | 12.8.2026 | 9 | 4 | 2120 | Tasoitus | Cristox | 1.27.6 | 6 | 33,6 | 200 € | Heikki Leväsluoto | |
| P | 12.8.2026 | 5 | 7 | 2100 | Tasoitus | Humu-Liisa | 1.27.9 | 6 | 40,0 | 0 € | Petri Myllymäki | |
| PT | 8.8.2026 | 7 | 1 | 2160 | Tasoitus | Humu-Liisa | 1.29.8 | 5 | 0 € | Petri Myllymäki | ||
| PT | 8.8.2026 | 3 | 1 | 2160 | Tasoitus | Cristox | 1.30.2 | 2 | x | 75 € | Heikki Leväsluoto | |
| T | 14.7.2026 | 9 | 3 | 2120 | Tasoitus | Apteekkari | 1.27.9 | hlo 7 | 48,9 | 0 € | Petri Myllymäki | |
| KM | 21.6.2026 | 6 | 3 | 2120 | Tasoitus | Humu-Liisa | 1.30.2 | 10 | x | 63,2 | 0 € | Petri Myllymäki |
| T | 9.6.2026 | 3 | 1 | 2140 | Tasoitus | Apteekkari | 1.28.9 | 3 | 40,5 | 300 € | Petri Myllymäki | |
| T | 19.5.2026 | 8 | 9 | 2100 | Ryhmä | Cristox | hpl | 9,7 | 0 € | Heikki Leväsluoto | ||
| T | 12.5.2026 | 11 | 1 | 2120 | Tasoitus | Apteekkari | 1.30.3 | 11 | x | 62,7 | 0 € | Petri Myllymäki |
| T | 12.5.2026 | 6 | 1 | 2120 | Tasoitus | Humu-Liisa | hpl | 69,7 | 0 € | Petri Myllymäki | ||
| H | 29.4.2026 | 6 | 9 | 2120 | Ryhmä | Cristox | 1.27.0a | 9 | 11,5 | 0 € | Heikki Leväsluoto | |
| T | 28.4.2026 | 9 | 6 | 2120 | Tasoitus | Apteekkari | 1.29.7 | 9 | 61,1 | 0 € | Petri Myllymäki | |
| T | 21.4.2026 | 6 | 3 | 2140 | Tasoitus | Cristox | 1.27.0 | 3 | 4,3 | 360 € | Heikki Leväsluoto | |
| H | 11.4.2026 | 8 | 7 | 2620 | Ryhmä | Humu-Liisa | P | 0 € | Petri Myllymäki |
