Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 € |
| 2016 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 € |
| 2014 | 35 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 090 € |
| 2013 | 44 | 4 | 3 | 5 | 9 | 10 815 € |
| 2012 | 46 | 5 | 5 | 2 | 11 | 8 080 € |
| 2011 | 50 | 3 | 5 | 11 | 6 | 8 990 € |
| 2010 | 45 | 5 | 3 | 7 | 11 | 10 300 € |
| 2009 | 28 | 2 | 6 | 5 | 7 | 5 170 € |
| 2008 | 9 | 3 | 1 | 1 | 33 | 2 950 € |
| 2007 | 19 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 039 € |
| 2006 | 34 | 3 | 3 | 2 | 9 | 3 615 € |
| 2005 | 24 | 1 | 1 | 3 | 4 | 2 525 € |
| 2004 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1995 | 10 | 0 | 3 | 1 | 0 | 798 € |
| 1994 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1993 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| 1992 | 41 | 2 | 3 | 3 | 5 | 2 354 € |
| 1991 | 68 | 1 | 4 | 1 | 1 | 3 641 € |
| 1990 | 132 | 6 | 11 | 12 | 5 | 16 204 € |
| 1989 | 164 | 12 | 12 | 19 | 7 | 24 900 € |
| 1988 | 99 | 17 | 15 | 11 | 17 | 34 100 € |
| 1987 | 48 | 7 | 6 | 6 | 15 | 12 244 € |
| 1986 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 521 € |
| 1985 | 33 | 2 | 2 | 4 | 6 | 1 496 € |
| 1984 | 30 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 025 € |
| 1983 | 81 | 2 | 7 | 5 | 2 | 4 603 € |
| 1982 | 108 | 8 | 13 | 5 | 7 | 6 727 € |
| 1981 | 46 | 3 | 5 | 4 | 7 | 1 912 € |
| 1980 | 37 | 3 | 3 | 1 | 8 | 2 051 € |
| 1979 | 15 | 0 | 1 | 3 | 0 | 371 € |
| Yhteensä | 1272 | 90 | 118 | 116 | 7 | 169 721 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 1054 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M | 10.11.2017 | 5 | 10 | 2100 | Ryhmä | Innocent Tooma | 1.21.7a | 5 | 12,7 | 50 € | Kari Ikävalko | |
| JO | 14.9.2016 | 4 | 8 | 1640 | Ryhmä | Creme De Shiraz | 1.15.5a | 5 | 65,0 | 50 € | Kari Ikävalko | |
| K | 28.8.2016 | 9 | 8 | 2100 | Ryhmä | Innocent Tooma | 1.18.2a | 8 | 31,7 | 0 € | Kari Ikävalko | |
| K | 28.8.2016 | 5 | 5 | 2100 | Ryhmä | Creme De Shiraz | 1.16.3a | 10 | 33,9 | 0 € | Kari Ikävalko | |
| SU | 14.7.2016 | 8 | 4 | 2100 | Ryhmä | Creme De Shiraz | 1.20.4a | hva 3 | 6,7 | 0 € | Kari Ikävalko | |
| LA | 12.12.2014 | 2 | 2 | 2100 | Ryhmä | Creme De Shiraz | 1.18.1a | 4 | 11,0 | 75 € | Kari Ikävalko | |
| K | 27.11.2014 | 5 | 5 | 2100 | Ryhmä | Creme De Shiraz | 1.16.3a | 2 | 48,2 | 500 € | Kari Ikävalko | |
| LA | 25.10.2014 | 6 | 4 | 1640 | Tasoitus | Kas Innokas | hpl | 31,0 | 0 € | Kari Ikävalko | ||
| LA | 25.10.2014 | 4 | 1 | 1609 | Ryhmä | Creme De Shiraz | 1.14.4a | 4 | 5,9 | 105 € | Kari Ikävalko | |
| K | 16.10.2014 | 7 | 5 | 2100 | Ryhmä | Creme De Shiraz | 1.16.0a | 5 | 77,8 | 100 € | Kari Ikävalko | |
| K | 16.10.2014 | 2 | 1 | 2120 | Tasoitus | Kas Innokas | 1.30.9 | 6 | 25,4 | 0 € | Kari Ikävalko | |
| LA | 27.9.2014 | 12 | 4 | 2120 | Tasoitus | Creme De Shiraz | 1.16.4 | 5 | 46,4 | 100 € | Kari Ikävalko | |
| LA | 27.9.2014 | 3 | 11 | 2100 | Ryhmä | Kas Innokas | 1.29.9a | 9 | 47,1 | 0 € | Kari Ikävalko | |
| K | 26.9.2014 | 5 | 1 | 2100 | Ryhmä | Creme De Shiraz | 1.17.0a | 3 | 33,6 | 210 € | Kari Ikävalko | |
| M | 3.9.2014 | 21 | 2 | 2140 | Tasoitus | Kas Innokas | 1.30.0 | 4 | kl hyv x | 0 € | Kari Ikävalko | |
| LA | 29.8.2014 | 3 | 5 | 1609 | Ryhmä | Creme De Shiraz | 1.15.1a | 2 | 28,8 | 250 € | Kari Ikävalko | |
| JO | 25.8.2014 | 7 | 3 | 1640 | Ryhmä | Creme De Shiraz | 1.15.7a | 8 | 20,2 | 0 € | Kari Ikävalko | |
| M | 23.8.2014 | 5 | 3 | 2060 | Tasoitus | Creme De Shiraz | 1.16.5 | 5 | 19,7 | 60 € | Kari Ikävalko | |
| L | 14.8.2014 | 9 | 10 | 2140 | Ryhmä | Aurorasine | 1.17.2a | 13 | 135,1 | 0 € | Kari Ikävalko | |
| L | 14.8.2014 | 7 | 2 | 2140 | Ryhmä | Creme De Shiraz | 1.15.8a | 7 | 72,4 | 0 € | Kari Ikävalko |
