Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1999 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| 1998 | 12 | 1 | 0 | 4 | 8 | 1 084 € |
| 1997 | 14 | 0 | 4 | 1 | 0 | 891 € |
| 1996 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 € |
| 1995 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 142 € |
| 1994 | 13 | 1 | 1 | 1 | 8 | 874 € |
| 1993 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 100 € |
| 1992 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 € |
| 1991 | 10 | 1 | 2 | 0 | 10 | 1 059 € |
| 1990 | 15 | 1 | 3 | 0 | 7 | 1 841 € |
| 1989 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 487 € |
| 1988 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 336 € |
| 1986 | 4 | 1 | 0 | 0 | 25 | 916 € |
| 1985 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 327 € |
| 1983 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 € |
| 1982 | 10 | 0 | 2 | 1 | 0 | 790 € |
| 1981 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1980 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 109 € |
| Yhteensä | 128 | 5 | 13 | 12 | 4 | 9 214 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 119 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H | 11.9.2002 | 25 | 2 | 2100 | Tasoitus | Amourenfin | 1.35.9 | 1 | 0 € | Heli Lepo | ||
| JO | 2.8.1999 | 3 | 2140 | Tasoitus | Road Island | m1.22.1 | 5 | 14,0 | 50 € | - | ||
| VI | 25.7.1999 | 3 | 2140 | Tasoitus | Last Waltz For You | m1.24.4 | 10 | x | 9,7 | 0 € | - | |
| JO | 27.6.1999 | 9 | 2140 | Tasoitus | Road Island | m | hpl x | 5,4 | 0 € | - | ||
| JO | 27.6.1999 | 3 | 2160 | Tasoitus | Hurraa | 1.37.3 | 10 | 17,7 | 0 € | - | ||
| KU | 3.5.1999 | 3 | 2100 | Tasoitus | Somolli Try | m1.22.2 | 8 | 85,6 | 50 € | - | ||
| JO | 1.5.1999 | 9 | 2140 | Tasoitus | Gingzet | m | hll x | 24,7 | 0 € | - | ||
| KU | 5.11.1998 | 10 | 1600 | Tasoitus | Jerrukka | 1.32.9 | 5 | 17,2 | 67 € | - | ||
| JO | 11.10.1998 | 10 | 2100 | Tasoitus | Final Goal | 1.22.3 | 5 | 30,8 | 33 € | - | ||
| JO | 30.8.1998 | 5 | 2120 | Tasoitus | Jerrukka | 1.31.1 | 5 | x | 12,1 | 117 € | - | |
| KU | 24.8.1998 | 10 | 2600 | Ryhmä | Final Goal | 1.22.7a | 9 | hml x | 11,5 | 0 € | - | |
| KU | 24.8.1998 | 9 | 2100 | Ryhmä | Saku Student | 1.19.6a | 6 | 3,5 | 33 € | - | ||
| KU | 24.8.1998 | 7 | 2100 | Tasoitus | Jerrukka | 1.31.6 | 1 | 7,1 | 336 € | - | ||
| JO | 17.8.1998 | 4 | 1600 | Ryhmä | Jerrukka | 1.31.8a | 4 | 16,1 | 100 € | - | ||
| JO | 17.8.1998 | 1 | 2600 | Ryhmä | Final Goal | 1.23.9a | 3 | 2,6 | 100 € | - | ||
| JO | 3.8.1998 | 6 | 1600 | Ryhmä | Jerrukka | 1.27.6a | 4 | 37,0 | 84 € | - | ||
| JO | 20.7.1998 | 21 | 2120 | Tasoitus | Skylight | 1.23.4 | 4 | kl hyv | 0 € | - | ||
| VI | 19.6.1998 | 1 | 2100 | Ryhmä | Final Goal | 1.19.5a | 3 | 4,5 | 100 € | - | ||
| JO | 1.6.1998 | 9 | 2100 | Ryhmä | Final Goal | 1.22.6a | 3 | x | 3,3 | 75 € | - | |
| PS | 7.3.1998 | 2 | 2000 | Tasoitus | Final Goal | 1.24.8 | 3 | 33 € | - |
