Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 1 | 1 | 1 | 10 | 2 200 € |
| 2025 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 € |
| 2019 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2018 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 400 € |
| 2017 | 16 | 0 | 1 | 0 | 0 | 560 € |
| 2016 | 13 | 2 | 2 | 2 | 15 | 1 540 € |
| 2015 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2014 | 16 | 0 | 0 | 1 | 0 | 505 € |
| 2013 | 26 | 1 | 1 | 3 | 4 | 6 555 € |
| 2012 | 24 | 0 | 5 | 2 | 0 | 4 351 € |
| 2011 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 690 € |
| 2010 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| Yhteensä | 127 | 4 | 11 | 10 | 3 | 17 401 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 50 € |
| 2009 | 13 | 3 | 2 | 0 | 23 | 338 € |
| 2008 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 22 | 3 | 3 | 0 | 14 | 388 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 167 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TO | 4.8.2026 | 6 | 3 | 2160 | Tasoitus | Riutan Myräkkä | P | 0 € | Iina Palokangas | |||
| RO | 13.7.2026 | 8 | 5 | 2140 | Tasoitus | Riutan Myräkkä | 1.37.9 | 10 | x | 35,6 | 0 € | Iina Palokangas |
| KE | 4.7.2026 | 4 | 1 | 2100 | Tasoitus | Riutan Myräkkä | hpl | 21,1 | 0 € | Iina Palokangas | ||
| SO | 27.6.2026 | 7 | 5 | 2060 | Tasoitus | Riutan Myräkkä | hll | 10,0 | 0 € | Iina Palokangas | ||
| TO | 7.6.2026 | 6 | 10 | 2120 | Tasoitus | Riutan Myräkkä | 1.31.0 | 1 | 177,0 | 1 000 € | Iina Palokangas | |
| TO | 11.5.2026 | 8 | 5 | 2160 | Tasoitus | Riutan Myräkkä | hpl | 101,2 | 0 € | Iina Palokangas | ||
| TO | 11.5.2026 | 2 | 7 | 2100 | Ryhmä | Jungle Life | 1.18.5a | 8 | x | 71,5 | 0 € | Iina Palokangas |
| RO | 6.4.2026 | 7 | 2 | 2140 | Tasoitus | Riutan Myräkkä | 1.35.6 | 9 | 34,3 | 0 € | Iina Palokangas | |
| O | 27.2.2026 | 5 | 1 | 2140 | Tasoitus | Riutan Myräkkä | 1.31.5 | 5 | 24,3 | 100 € | Iina Palokangas | |
| O | 17.2.2026 | 9 | 1 | 2160 | Tasoitus | Riutan Myräkkä | 1.32.5 | 2 | 21,8 | 500 € | Iina Palokangas | |
| O | 5.2.2026 | 4 | 3 | 2160 | Tasoitus | Riutan Myräkkä | 1.33.3 | 3 | 95,1 | 600 € | Iina Palokangas | |
| RO | 29.12.2025 | 1 | 2 | 2140 | Tasoitus | Riutan Myräkkä | 1.33.9 | 4 | 35,8 | 400 € | Iina Palokangas | |
| RO | 7.12.2025 | 5 | 4 | 2120 | Tasoitus | Riutan Myräkkä | 1.34.1 | 5 | x | 32,8 | 0 € | Iina Palokangas |
| RO | 21.9.2025 | 9 | 7 | 2100 | Ryhmä | Vesper Lynd | 1.18.2a | 6 | 24,5 | 0 € | Iina Palokangas | |
| RO | 21.9.2025 | 5 | 5 | 2100 | Tasoitus | Riutan Myräkkä | 1.32.5 | 6 | 104,7 | 100 € | Iina Palokangas | |
| RO | 11.3.2019 | 2 | 2 | 2100 | Ryhmä | Xera Maximius | 1.21.2a | 9 | 24,1 | 0 € | Henna Palojärvi | |
| RO | 1.11.2018 | 3 | 5 | 2100 | Ryhmä | Gatorade | 1.19.0a | 8 | 36,2 | 0 € | Tapani Enbuske | |
| RO | 30.9.2018 | 4 | 12 | 2100 | Ryhmä | Xera Maximius | 1.22.9a | 10 | x | 117,6 | 0 € | Henna Palojärvi |
| KR | 5.8.2018 | 1 | 1 | 2060 | Tasoitus | Circle Star | m1.18.7 | 2 | 4,6 | 400 € | Timo Kurkinen | |
| PL | 3.8.2018 | 7 | 4 | 2020 | Tasoitus | Double Cross | 1.27.0 | 7 | 0 € | Timo Kurkinen |
