Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 60 | 6 | 9 | 5 | 10 | 14 381 € |
| 2025 | 125 | 14 | 13 | 9 | 11 | 48 691 € |
| 2024 | 111 | 9 | 11 | 7 | 8 | 40 587 € |
| 2023 | 128 | 15 | 15 | 13 | 12 | 41 709 € |
| 2022 | 132 | 20 | 13 | 15 | 15 | 55 668 € |
| 2021 | 75 | 13 | 11 | 8 | 17 | 28 106 € |
| 2020 | 73 | 5 | 10 | 10 | 7 | 16 310 € |
| 2019 | 80 | 11 | 6 | 9 | 14 | 17 486 € |
| 2018 | 74 | 7 | 8 | 10 | 9 | 12 390 € |
| 2017 | 48 | 3 | 3 | 10 | 6 | 7 413 € |
| 2016 | 41 | 5 | 7 | 6 | 12 | 7 794 € |
| 2015 | 22 | 4 | 2 | 1 | 18 | 2 535 € |
| 2014 | 17 | 0 | 0 | 2 | 0 | 320 € |
| 2013 | 17 | 1 | 0 | 1 | 6 | 560 € |
| 2012 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2011 | 11 | 1 | 1 | 3 | 9 | 1 290 € |
| 2010 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 85 € |
| 2009 | 24 | 0 | 1 | 2 | 0 | 785 € |
| 2008 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 350 € |
| Yhteensä | 1062 | 114 | 110 | 114 | 11 | 296 460 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 1136 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PO | 29.8.2026 | 2 | 2 | 2060 | Tasoitus | Olisin | 1.48.8 | 1 | 200 € | Matti Luokkanen | ||
| O | 25.8.2026 | 21 | 2 | 2120 | Tasoitus | Magic Muscle | 1.19.3 | 1 | kl hyv | 0 € | Allan Lindgren | |
| RO | 19.8.2026 | 2 | 4 | 2120 | Tasoitus | Magic Schermer | m1.15.1 | 2 | 3,0 | 1 000 € | Jukka Mämmelä | |
| PO | 16.8.2026 | 10 | 1 | 2080 | Tasoitus | Gogobet Sisu | 1.18.9 | 1 | 200 € | Maria Kurttila | ||
| PO | 16.8.2026 | 9 | 1 | 2100 | Tasoitus | Rosima | m1.20.7 | 2 | x | 50 € | Jutta Ojala | |
| PO | 16.8.2026 | 6 | 1 | 2040 | Tasoitus | Friendly Bomber | 1.22.9 | 2 | x | 50 € | Jutta Ojala | |
| PO | 16.8.2026 | 5 | 1 | 2080 | Tasoitus | Too Tnt For You | 1.25.2 | 3 | 30 € | Anu Torvinen | ||
| VI | 14.8.2026 | 4 | 4 | 2140 | Ryhmä | Magic Schermer | m1.15.8a | 1 | 3,4 | 800 € | Jukka Mämmelä | |
| KK | 9.8.2026 | 8 | 1 | 2120 | Tasoitus | I Like Speed | 1.20.9 | 3 | 3,0 | 300 € | Eeva Rissanen | |
| KK | 9.8.2026 | 3 | 1 | 2120 | Tasoitus | Carlos Cashman | m1.24.9 | 5 | 10,1 | 50 € | Johanna Miinala | |
| TO | 4.8.2026 | 11 | 3 | 2120 | Tasoitus | Magic Schermer | m1.16.0 | 1 | 2,8 | 1 100 € | Jukka Mämmelä | |
| TO | 4.8.2026 | 5 | 7 | 2100 | Ryhmä | Stoneisle Storm | 1.15.7a | 2 | 11,6 | 550 € | Jaana Törmänen | |
| O | 28.7.2026 | 5 | 5 | 2120 | Tasoitus | Power Downhill | 1.17.4 | 4 | 28,6 | 200 € | Riikka Airisniemi | |
| LI | 21.7.2026 | 7 | 2 | 2620 | Tasoitus | Club Nord Pro | 1.17.7 | 8 | 41,2 | 0 € | Maria Kurttila | |
| LI | 21.7.2026 | 4 | 1 | 2200 | Tasoitus | Exaudio Vici | m1.17.4 | 2 | 5,1 | 400 € | Olli Timonen | |
| Y | 20.7.2026 | 3 | 2 | 2100 | Ryhmä | Magic Schermer | m1.16.5a | 2 | x | 9,7 | 500 € | Jukka Mämmelä |
| KR | 19.7.2026 | 7 | 2 | 2060 | Tasoitus | I Like Speed | 1.17.1 | 4 | 10,7 | 220 € | Eeva Rissanen | |
| KR | 19.7.2026 | 4 | 3 | 2060 | Tasoitus | Club Nord Pro | 1.16.3 | 4 | 21,8 | 220 € | Maria Kurttila | |
| KR | 19.7.2026 | 3 | 1 | 2100 | Tasoitus | Strong Caviar | m1.17.1 | 4 | 3,7 | 220 € | Petteri Korteniemi | |
| RO | 13.7.2026 | 4 | 4 | 1600 | Ryhmä | Power Downhill | 1.14.4a | 1 | 15,3 | 1 000 € | Riikka Airisniemi |
