Ravipäivän lähdöt:
Lähtö (sarja) |
|
|
Matka |
Tasoitukset |
Palkinto |
Palk. summa |
Lisätiedot |
1. lähtö (12) |
ryhmäajo |
kv |
2100 m: |
enintään 20 000 e. |
2 000 €
|
4 200 €
|
|
2. lähtö (8) |
ryhmäajo |
lv |
1600 m: |
enintään 30 000 e. |
3 000 €
|
6 600 €
|
|
3. lähtö (11) |
ryhmäajo |
kv |
2100 m: |
enintään 45 000 e. |
5 000 €
|
11 000 €
|
|
4. lähtö (5) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
|
10 000 €
|
20 000 €
|
|
5. lähtö (10) |
ryhmäajo |
kv |
2100 m: |
|
7 000 €
|
14 000 €
|
Toto76-1 |
6. lähtö (6) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
enintään 100 000 e. |
5 000 €
|
10 500 €
|
Toto76-2 |
7. lähtö (7) |
tasoitusajo |
lv |
3100 m: |
p. 55 000e. |
10 000 €
|
24 000 €
|
Toto76-3 Troikka |
8. lähtö (3) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
|
10 000 €
|
21 000 €
|
Toto4-1 Toto76-4 |
9. lähtö (2) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
|
10 000 €
|
21 000 €
|
Toto4-2 Toto76-5 Troikka |
10. lähtö (4) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
|
10 000 €
|
21 000 €
|
Toto4-3 Toto76-6 Duo-1 |
11. lähtö (1) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
|
100 000 €
|
170 000 €
|
Toto4-4 Toto76-7 Duo-2 Troikka |
12. lähtö (9) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
enintään 20 000 e. |
2 000 €
|
4 400 €
|
|
1. opetuslähtö (25) |
tasoitusajo |
lv |
2100 m: |
|
|
|
|
1. ponilähtö (31) |
ryhmäajo |
p |
1100 m: |
|
200 €
|
400 €
|
|
2. ponilähtö (32) |
ryhmäajo |
p |
1600 m: |
|
400 €
|
840 €
|
|
|
Yht. |
328 940 € |
|
Lähdön hevoset ja ohjastajat:
1. lähtö klo 14:05 Kylmäveriset ryhmäajo 2100 m Orpe -lähtö enintään 20 000 e. Etus. Suom. synt. P. 2000 e. (2000-1000-600-400-200) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Sokru
/ Timo Tuominen
|
2100: 1 |
21,8aly |
24,1ly |
72 000 € |
2 |
Ariitta
/ Esa Holopainen
|
2100: 2 |
24,3aly |
26,7ke |
25 445 € |
3 |
Vempun Valtti
/ Sauli Tammi
|
2100: 3 |
25,7aly |
29,6ke |
15 045 € |
4 |
Siporin Santtu
/ Tapio Perttunen
|
2100: 4 |
26,6ake |
26,2ke |
29 775 € |
5 |
Kitta
/ Hannu Torvinen
|
2100: 5 |
26,9aly |
27,1ke |
19 565 € |
6 |
Capri
/ Jani Ruotsalainen
( Arto Hammar
) |
2100: 6 |
26,3ake |
27,0ke |
17 465 € |
7 |
Aronin Muisto
/ Eero Eljanko
|
2100: 7 |
23,6aly |
27,1ke |
49 030 € |
8 |
Kartier
/ Heikki Mikkonen
|
2100: 8 |
21,9aly |
24,5ke |
152 175 € |
9 |
Lumitykki
/ Tero E Mäenpää
|
2100: 9 |
26,7ake |
26,6kp |
20 730 € |
10 |
Korven Liideri
/ Antti Teivainen
|
2100: 10 |
24,3aly |
25,0ke |
67 136 € |
11 |
T.T. Rokuli
/ Henri Bollström
|
2100: 11 |
27,0ake |
26,5ke |
14 220 € |
12 |
Vilox
/ Seppo Markkula
|
2100: 12 |
23,1aly |
25,9ke |
36 570 € |
2. lähtö klo 14:25 Lämminveriset ryhmäajo 1600 m Kymen Tarvemetalli Oy / Tykkä Oy -lähtö enintään 30 000 e. P. 3000 e. (3000-1500-900-600-300-300) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Tres Bien Ås
/ Iikka Nurmonen
|
1600: 1 |
12,1aly |
14,5ly |
29 578 € |
2 |
Cicciolina Sisu
/ Hannu Torvinen
|
1600: 2 |
12,4aly |
15,3ke |
32 134 € |
3 |
Live for Greatness
/ Mika Forss
|
1600: 3 |
11,3aly |
14,9ly |
36 291 € |
4 |
Ripasso Classico
/ Antti Teivainen
|
1600: 4 |
13,2aly |
14,0ke |
33 690 € |
5 |
Joker Photo
/ Tapio Perttunen
|
1600: 5 |
12,3aly |
14,2ke |
40 970 € |
6 |
Jamie Hyneman
/ Ari Moilanen
|
1600: 6 |
12,7ake |
14,7ke |
47 220 € |
7 |
Royal T.K.
/ Emma Väre
|
1600: 7 |
12,9aly |
12,5ly |
30 300 € |
8 |
Westcoast Titan
/ Olli Koivunen
( Seppo Markkula
) |
1600: 8 |
12,8aly |
15,5ke |
27 149 € |
9 |
Carlos La Renta
/ Hannu-Pekka Korpi
|
1600: 9 |
12,0aly |
13,4ke |
33 355 € |
10 |
Elaine Coger
/ Sami Vehviläinen
|
1600: 10 |
13,1aly |
15,4ke |
26 891 € |
11 |
Doubledip
/ Juha Utala
|
1600: 11 |
12,5aly |
16,3ke |
29 205 € |
12 |
Gollum
/ Heikki Mikkonen
|
1600: 12 |
12,4aly |
15,3ke |
36 285 € |
3. lähtö klo 14:45 Kylmäveriset ryhmäajo 2100 m Jarmo Toikka Ky / JT Ympäristörakentaminen Oy -lähtö enintään 45 000 e. Etus. Suom. synt. P. 5000 e. (5000-2500-1500-1000-500-500) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Juiseri
/ Sami Vehviläinen
|
2100: 1 |
24,0ake |
25,6ke |
70 850 € |
2 |
Iikori
/ Risto Tupamäki
|
2100: 2 |
23,3aly |
24,3ke |
72 195 € |
3 |
Viriori
/ Tero Ahovuori
|
2100: 3 |
22,5aly |
26,1ke |
52 495 € |
4 |
Vinksa
/ Mika Forss
|
2100: 4 |
22,3aly |
23,5ke |
98 520 € |
5 |
Tuurin Toivo
/ Esa Holopainen
|
2100: 5 |
22,9ake |
23,7ke |
118 265 € |
6 |
Kobardi
/ Markus Porokka
|
2100: 6 |
22,7aly |
26,7ke |
47 585 € |
7 |
Julmin
/ Peter Lindroos
|
2100: 7 |
22,1aly |
23,1ke |
106 831 € |
8 |
Issakan Pouta
/ Ari Moilanen
|
2100: 8 |
24,9aly |
25,4ke |
35 610 € |
9 |
Jyllätys
/ Juha-Pekka Ahonen
|
2100: 9 |
24,4ake |
24,4ke |
77 687 € |
10 |
T.T. Avot
/ Henri Bollström
|
2100: 10 |
23,2ake |
23,9ke |
51 170 € |
11 |
Merran Roihu
/ Hannu Kamppuri
|
2100: 11 |
20,9aly |
24,6ke |
55 775 € |
12 |
Topmar
/ Antti Teivainen
|
2100: 12 |
22,0aly |
25,4ly |
42 205 € |
4. lähtö klo 15:05 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m 3-v. Joutjärvi & Joutjärvi -lähtö P. 10 000 e. (10000-5000-3000-2000) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Club Nord Easy*
/ Tapio Perttunen
|
2100: 1 |
13,3aly |
13,7ke |
61 720 € |
2 |
Graceful Swamp
/ Ari Moilanen
|
2100: 2 |
11,7aly |
13,5ke |
407 050 € |
3 |
Smoky Cloud
/ Mika Forss
|
2100: 3 |
15,3ake |
16,2ke |
16 730 € |
4 |
Arctic Elsa
/ Pekka Korpi
|
2100: 4 |
13,0aly |
14,0ke |
94 885 € |
5 |
Falimity*
/ Romain Derieux
|
2100: 5 |
15,4ake |
16,3ke |
17 898 € |
6 |
Jack Fire
/ Juhani Tapani
|
2100: 6 |
13,2aly |
13,0ly |
27 720 € |
7 |
Effronte Photo
/ Hannu Torvinen
|
2100: 7 |
11,2aly |
14,0pi |
129 265 € |
8 |
Tornapull
/ Antti Teivainen
|
2100: 8 |
13,0aly |
15,4ke |
28 625 € |
5. lähtö klo 15:41 Kylmäveriset ryhmäajo 2100 m Avoin Kymen Seudun Osuuskauppa -lähtö Etus. Suom. synt. P. 7000 e. (7000-3500-2100-1400) Toto76 |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
A.T. Visku
/ Juha Länsimäki
|
2100: 1 |
20,9aly |
22,7ke |
200 850 € |
2 |
Köppinen
/ Ari Moilanen
|
2100: 2 |
20,4aly |
22,3ke |
702 653 € |
3 |
Vieskerin Valo
/ Pertti Niveri
|
2100: 3 |
20,7aly |
22,9kp |
221 325 € |
4 |
Costello
/ Risto Tupamäki
|
2100: 4 |
19,3aly |
21,1ke |
587 235 € |
5 |
Nopsan Vauhti
/ Olli Koivunen
|
2100: 5 |
19,9aly |
23,4ke |
181 390 € |
6 |
Välähdys
/ Ville Korjus
|
2100: 6 |
19,4aly |
22,1ke |
501 020 € |
6. lähtö klo 16:01 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m Ässä-Asunnot Oy / Ravintola Lasihelmi -lähtö enintään 100 000 e. P. 5000 e. (5000-2500-1500-1000-500) Toto76 |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Robin Roof*
/ Hannu Torvinen
|
2100: 1 |
10,4aly |
13,7pi |
111 503 € |
2 |
Celebrity Lane
/ Tommi Kylliäinen
|
2100: 2 |
11,2aly |
13,0ke |
128 660 € |
3 |
Sahara Rouge
/ Iikka Nurmonen
|
2100: 3 |
11,8aly |
13,8ke |
92 800 € |
4 |
Sylvie De Vie
/ Tapio Perttunen
|
2100: 4 |
10,7aly |
14,2ke |
102 355 € |
5 |
Giampaolo Poof
/ Ari Moilanen
|
2100: 5 |
12,7aly |
14,3ke |
65 750 € |
6 |
Frosty Vice
/ Olli Koivunen
|
2100: 6 |
11,7aly |
15,1pi |
96 670 € |
7 |
Joe Di Maggio
/ Kari Rosimo
|
2100: 7 |
11,9ake |
14,6kp |
135 100 € |
8 |
Invantaggio
/ Samuli Innanen
|
2100: 8 |
11,3aly |
15,3ke |
102 710 € |
9 |
Dreambow
/ Antti Teivainen
|
2100: 9 |
11,3aly |
14,7kp |
102 200 € |
7. lähtö klo 16:25 Lämminveriset tasoitusajo 3100 m Romu Keinänen Oy -lähtö p. 55 000e. pt. 20 m. P. 10 000 e. (10000-5000-3000-2000-1000-1000) Toto76 |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Hazelhen Hermes
/ Tapio Perttunen
|
3100: 1 |
12,0aly |
13,8ke |
223 879 € |
2 |
Knox Hanover
/ Kari Rosimo
( Wilhelm Paal
) |
3100: 2 |
12,4aly |
15,3ke |
60 578 € |
3 |
Boulder Cannon
/ Markus Porokka
|
3100: 3 |
13,8aly |
13,8ke |
56 842 € |
4 |
To Be Or Not To Be
/ Ari Moilanen
|
3100: 4 |
12,9aly |
14,9pi |
40 212 € |
5 |
Klena Vito
/ Jukka Torvinen
|
3100: 5 |
11,5aly |
14,3ly |
80 918 € |
6 |
Stone Capes Liz
/ Tommi Kylliäinen
|
3100: 6 |
12,8aly |
14,5ke |
49 855 € |
7 |
Lord Ivar
/ Juha Utala
|
3100: 7 |
11,6aly |
15,0pi |
85 320 € |
8 |
Bertuccio
/ Hannu Torvinen
|
3100: 8 |
12,8aly |
13,9ly |
50 430 € |
|
9 |
Vakato*
/ Romain Derieux
|
3120: 1 |
11,9ake |
13,8kp |
212 340 € |
10 |
Tango Vang
/ Jani Ruotsalainen
|
3120: 2 |
11,0aly |
13,2ke |
149 038 € |
11 |
Tir Du Caux
/ Iikka Nurmonen
|
3120: 3 |
12,1aly |
13,8pi |
218 594 € |
12 |
West Wing*
/ Kaj Widell
|
3120: 4 |
10,9aly |
13,2pi |
220 169 € |
13 |
Victory Bonsai
/ Mika Forss
|
3120: 5 |
11,2ake |
13,7ke |
257 620 € |
14 |
Rocket Zet
/ Olli Koivunen
|
3120: 6 |
10,6aly |
13,3kp |
209 712 € |
15 |
Issaquah Sund
/ Antti Teivainen
|
3120: 7 |
12,1aly |
14,5pi |
89 131 € |
16 |
Bifton*
/ Cyril Raimbaud
( Tony Le Beller
) |
3120: 8 |
14,1ake |
14,9kp |
119 620 € |
8. lähtö klo 16:45 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m 5-v. Pro Manors -lähtö P. 10 000 e. (10000-5000-3000-2000-1000) Toto76 |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Ricocone
/ Tommi Kylliäinen
|
2100: 1 |
11,2aly |
13,1ke |
176 264 € |
2 |
Free Me
/ Ari Moilanen
( Pekka Korpi
) |
2100: 2 |
10,7aly |
13,8ke |
162 545 € |
3 |
Vincent Croft*
/ Henri Bollström
|
2100: 3 |
11,9aly |
14,6ke |
31 779 € |
4 |
Arctic Lover
/ Hannu-Pekka Korpi
|
2100: 4 |
10,9aly |
13,9ke |
132 329 € |
5 |
Chief Orlando*
/ Mika Forss
|
2100: 5 |
9,8aly |
14,0ke |
464 073 € |
6 |
Atupem
/ Antti Tupamäki
|
2100: 6 |
11,1ake |
12,4ke |
372 394 € |
7 |
BWT Burnin Alive
/ Tuomas Korvenoja
|
2100: 7 |
10,7aly |
14,3ke |
182 984 € |
8 |
MAS Archie
/ Hannu Torvinen
|
2100: 8 |
11,4aly |
14,8ke |
143 772 € |
9 |
Minto's Daisy Star
/ Esa Holopainen
|
2100: 9 |
12,9aly |
15,8ke |
79 621 € |
10 |
Puce Tanic E.
/ Jeroen van Craen
|
2100: 10 |
13,1ake |
14,3ke |
39 024 € |
9. lähtö klo 17:04 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m tammoille Jouni Kaikko Memorial P. 10 000 e. (10000-5000-3000-2000-1000) Toto76 |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
April Love D*
/ Esa Holopainen
|
2100: 1 |
10,9aly |
13,3ke |
60 295 € |
2 |
Fire Spruce
/ Juha Utala
|
2100: 2 |
11,8aly |
13,7ke |
103 630 € |
3 |
Ranch Kelly
/ Hannu Torvinen
|
2100: 3 |
9,7aly |
13,8kp |
561 604 € |
4 |
Arctic Passion
/ Hannu-Pekka Korpi
|
2100: 4 |
11,6aly |
15,3ke |
130 723 € |
5 |
Blowmywhistle
/ Olli Koivunen
|
2100: 5 |
12,7aly |
16,9ke |
66 637 € |
6 |
Blackened
/ Ari Moilanen
|
2100: 6 |
12,3aly |
14,6ke |
69 430 € |
7 |
Twigs Voici
/ Pekka Korpi
|
2100: 7 |
9,9aly |
13,0ke |
296 830 € |
8 |
Lolo Lee
/ Tapio Perttunen
|
2100: 8 |
11,4aly |
13,2ke |
93 896 € |
9 |
Golda Paris
/ Jukka Torvinen
|
2100: 9 |
10,5aly |
14,0ke |
107 718 € |
10 |
Callela Ladyboss
/ Mika Forss
|
2100: 10 |
10,2aly |
14,5ke |
382 740 € |
10. lähtö klo 17:28 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m 4-v. Tate-Rap Oy -lähtö P. 10 000 e. (10000-5000-3000-2000-1000) Toto76 |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Willow Pride
/ Ari Moilanen
|
2100: 1 |
10,3aly |
13,3ke |
599 163 € |
2 |
President Lindy
/ Hannu Torvinen
|
2100: 2 |
10,2aly |
12,9ly |
185 451 € |
3 |
Jack Vader
/ Samuli Innanen
|
2100: 3 |
10,9aly |
13,8ly |
146 665 € |
4 |
Hotshot Luca
/ Mika Forss
|
2100: 4 |
10,5aly |
12,8ly |
533 236 € |
5 |
Twist Of Fate
/ Pekka Korpi
|
2100: 5 |
11,1aly |
14,4ke |
215 778 € |
6 |
Piece Of Rock
/ Juha Utala
|
2100: 6 |
11,9aly |
14,7ke |
74 856 € |
7 |
Club Nord Elit
/ Tapio Perttunen
|
2100: 7 |
11,0aly |
12,1ly |
247 374 € |
8 |
Quite A Boy
/ Olli Koivunen
|
2100: 8 |
13,0aly |
14,0ke |
65 936 € |
9 |
Nefertiti Frido
/ Esa Holopainen
|
2100: 9 |
12,5aly |
18,3ke |
57 605 € |
10 |
Vixpress Li
/ Erkki-Pekka Mäkinen
|
2100: 10 |
12,0aly |
15,4ke |
85 165 € |
11. lähtö klo 17:54 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m Avoin KYMI GRAND PRIX 2018 UET Trotting Masters P. 100 000 e. (100000-40000-17000-8500-4500) Toto76 |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Ringostarr Treb*
/ Wilhelm Paal
|
2100: 1 |
8,2aly |
11,6pi |
1 583 038 € |
2 |
Midnight Hour
/ Iikka Nurmonen
|
2100: 2 |
10,5aly |
13,3kp |
466 310 € |
3 |
T.Rex
/ Mika Forss
|
2100: 3 |
10,5aly |
13,5ke |
415 267 € |
4 |
Dijon*
/ Romain Derieux
|
2100: 4 |
9,0aly |
12,4ke |
1 054 762 € |
5 |
Aubrion du Gers*
/ Joseph Verbeeck
|
2100: 5 |
11,1ake |
10,5ke |
1 687 372 € |
6 |
Venosc de Minel*
/ Tony Le Beller
|
2100: 6 |
11,0ake |
12,2kp |
573 860 € |
7 |
Next Direction
/ Jukka Torvinen
|
2100: 7 |
8,9aly |
15,3kp |
740 396 € |
8 |
Bret Boko
/ Ari Moilanen
|
2100: 8 |
10,3aly |
13,2ke |
542 830 € |
9 |
Edward Ale
/ Antti Teivainen
|
2100: 9 |
10,5aly |
13,4ke |
495 603 € |
10 |
Spitcam Jubb*
/ Kaj Widell
|
2100: 10 |
9,5aly |
13,3pi |
223 416 € |
12. lähtö klo 18:20 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m Ticketmaster -lähtö enintään 20 000 e. P. 2000 e. (2000-1000-600-400-200-200) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Westcoast Huey
/ Olli Koivunen
|
2100: 1 |
12,6aly |
16,9ke |
21 690 € |
2 |
Black Maya
/ Jouko Tarvainen
|
2100: 2 |
11,4aly |
15,4ke |
37 345 € |
3 |
Inglorious Jam
/ Tommi Kylliäinen
|
2100: 3 |
13,8aly |
18,5ke |
16 465 € |
4 |
Ain't She Sweet
/ Heikki Mikkonen
|
2100: 4 |
12,1aly |
14,4ke |
41 758 € |
5 |
Orlando Point
/ Ari Moilanen
|
2100: 5 |
11,2aly |
14,6ke |
56 249 € |
6 |
Silent Victory
/ Jukka Torvinen
|
2100: 6 |
12,8aly |
14,7ke |
23 550 € |
7 |
Mars Cake
/ Jani Ruotsalainen
|
2100: 7 |
14,8aly |
16,3ke |
18 055 € |
8 |
Destination One
/ Antti Teivainen
|
2100: 8 |
14,3aly |
15,5ke |
26 510 € |
9 |
Johnny Flame
/ Mika Forss
|
2100: 9 |
11,9aly |
14,9ke |
36 035 € |
10 |
Nelilyn North Wind
/ Hannu Torvinen
|
2100: 10 |
12,8aly |
17,2kp |
22 772 € |
11 |
Guggenheim
/ Kari Venäläinen
|
2100: 11 |
14,5ake |
17,7ke |
20 505 € |
12 |
Al E.Gador Zet
/ Erkki-Pekka Mäkinen
|
2100: 12 |
11,6aly |
13,7ly |
54 288 € |
1. ponilähtö klo 13:02 A-Ponit ryhmäajo 1100 m Avoin Orpe Poni-Kymi P. 200 e. (200-100-60-40) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Ekslätts Sacrifice
/ Oona Halme
|
1100: 1 |
2.04,8aly |
2.05,7ke |
15 000 € |
2 |
Thorvald
/ Maria Kiukas
|
1100: 2 |
2.04,5aly |
2.04,6ke |
10 384 € |
3 |
Animatzoo Obama
/ Nina Hänninen
|
1100: 3 |
2.14,4aly |
2.12,3ke |
2 209 € |
4 |
Pomona II 1541 SH
/ Elina Miettunen
|
1100: 4 |
2.00,6aly |
2.05,3ke |
19 823 € |
5 |
Broängens Ghosakrama
/ Fiia Espo
|
1100: 5 |
2.04,6aly |
2.06,0ly |
10 315 € |
2. ponilähtö klo 13:18 B-Ponit ryhmäajo 1600 m Avoin Ani-Mixi Poni-Kymi P. 400 e. (400-200-120-80-40) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Miniatyr
/ Pinja Iltanen
|
1600: 1 |
36,9ake |
39,5ke |
14 731 € |
2 |
Jarmo
/ Jenni Haapahuhta
|
1600: 2 |
42,4ake |
44,7ke |
6 901 € |
3 |
Gemstone Aria 36 RUSS
/ Suvi Saarinen
|
1600: 3 |
50,3ake |
51,6ke |
2 927 € |
4 |
Drömmer Lu Art
/ Katariina Hämäläinen
|
1600: 4 |
56,9ake |
58,0ke |
2 582 € |
5 |
Båtares Dina
/ Mira Kaappola
|
1600: 5 |
49,6ake |
50,7ke |
2 682 € |
6 |
Ernst Rivaldo 27 RUSS
/ Eveliina Hietanen
|
1600: 6 |
36,3ake |
38,3ke |
15 074 € |
7 |
Amazon
/ Moona Espo
|
1600: 7 |
43,8ake |
44,6ke |
11 091 € |
8 |
Lanso Ess
/ Jenny Suomela
|
1600: 8 |
40,6ake |
42,3ly |
6 697 € |
9 |
Kattedals Isse
/ Nina Hänninen
|
1600: 9 |
47,5ake |
47,9ke |
4 953 € |
Alkuun