Näyttelyyn ilmoittautuneet, 18.5.2019 - 19.5.2019 Orimattila, Ratsu- ja poninäyttely, Islanninhevosnäyttely

Nimi Rotu Rekisterinumero
Afródíta fra Stenkullagård Islanninhevonen 246001018202005
Alda fra Gliti Islanninhevonen 246001018204002
Amelía fra Gungdal Islanninhevonen 246001016203001
Blida frá Sommarbo Islanninhevonen 246001014202002
Bragi frá Ytri-Skógum Islanninhevonen 352002008184011
Demantur fra Stenkullagård Islanninhevonen 246001016102005
Fjóla fra Hennum Islanninhevonen 246001018216004
Freyja fra Eyjabaki Islanninhevonen 246001018219001
Gerður fra Engibrekku Islanninhevonen 246001018237001
Gilda frá Stenkullagård Islanninhevonen 246001013202003
Gígjar fra Kaakkola Islanninhevonen 246001016112002
Hara frá Sauðárkróki Islanninhevonen 352002007257705
Hetja fra Huovila Islanninhevonen 246001015207001
Hulda fra Huovila Islanninhevonen 246001018207001
Héla frá Kaakkola Islanninhevonen 246001012212001
Júpíter fra Heimavegi Islanninhevonen 246001016121001
Kolfinna frá Hesthúsi Metz Islanninhevonen 528011017200076
Kærleikur frá Koparhlíð 110 ISL Islanninhevonen 246001016134001
Leiftra fra Träskbäck Islanninhevonen 246001014225001
Lilja fra Hennum Islanninhevonen 246001018216003
List fra Kuuma Islanninhevonen P07-1339
Mæstró fra Kaakkola Islanninhevonen 246001016112001
Nería fra Hennum Islanninhevonen 246001018216002
Náttfaradís fra Flemari Islanninhevonen 246001018200001
Orka frá Hesthúsi Metz Islanninhevonen 528011017200004
Sigrún frá Hesthúsi Metz Islanninhevonen 528011017200078
Silfurtá frá Hesthúsi Metz Islanninhevonen 528011016200077
Sindri fra Midgård Islanninhevonen 246001013122002
Svarta-Rúna frá Hesthúsi Metz Islanninhevonen 528011017200075
Svartur-Húmor frá Hesthúsi Metz Islanninhevonen 528011017100003
Tálsýn frá Grafarkoti Islanninhevonen 352002009255414
Tíbrá frá Álfhólum Islanninhevonen 352002015284675
Títus fra Brobäck Islanninhevonen 246001018110002
Vild frá Stað Islanninhevonen 352002013225693
Álfarinn van ´t Ilperveld Islanninhevonen 528011017100069
Ára-Díana frá Hesthúsi Metz Islanninhevonen 528011016200006
Áróra frá Hesthúsi Metz Islanninhevonen 528011017200074
Ólga fra Gliti Islanninhevonen 246001018204001
Ólga frá Leikko Islanninhevonen 246001011205001