1. lähtö klo 13:08 Jaettava sarja Lämminveriset ryhmäajo 2140 m Jaettava Sarja vähint. 0 e. enintään 3500 e. P. 1500 e. (1500-750-450-300-150-150)
|
1 |
Romanov Comery
/ Ari Moilanen
|
L 25.04
|
09 |
2140/03 |
19,5a |
|
1 |
3.34 |
1 000 € |
C
C
|
9 |
Night Snowstorm
/ Antti Teivainen
|
H 24.04
|
10 |
2120/08 |
17,2a |
|
4 |
14.61 |
300 € |
C
C
|
12 |
Bi Boy
/ Jere Hurme
|
TK 26.04
|
01 |
2120/07 |
20,5x |
|
10 |
123.89 |
|
C
C
|
2. lähtö klo 13:27 Jaettava sarja Lämminveriset ryhmäajo 2140 m Jaettava Sarja vähint. 0 e. enintään 3500 e. P. 1500 e. (1500-750-450-300-150)
|
2 |
Perfect Way
/ Antti Teivainen
|
L 25.04
|
09 |
2140/04 |
19,8a |
|
2 |
20.07 |
500 € |
C
C
|
3 |
Speedy Oscar
/ Jere Kiveinen
|
H 24.04
|
10 |
2120/05 |
--ax |
k |
|
31.76 |
|
C
C
|
9 |
Windman
/ Peter Arnqvist
|
L 25.04
|
01 |
2140/11 |
19,7a |
|
10 |
103.95 |
150 € |
C
C
|
3. lähtö klo 13:47 Suomenhevoset tasoitusajo 2140 m Tammojen Pilvenmäki Special -karsinta Tammalähtö P. 2000 e. (2000-1000-600-400)
|
8 |
Unna Pointti
/ Ari Moilanen
|
L 25.04
|
06 |
2200/01 |
hlo 1 32,0 |
|
|
8.58 |
|
C
C
|
4. lähtö klo 14:12 Suomenhevoset tasoitusajo 2140 m Tammojen Pilvenmäki Special -karsinta Tammalähtö P. 2000 e. (2000-1000-600-400) Toto65
|
8 |
Villi-Kimma
/ Pertti Puikkonen
|
H 24.04
|
11 |
2120/08 |
30,8a |
|
9 |
32.25 |
|
C
C
|
5. lähtö klo 14:34 Suomenhevoset tasoitusajo 2140 m Oriiden ja ruunien Pilvenmäki Special -karsinta P. 2000 e. (2000-1000-600-400-200) Toto65
|
6 |
Torpeedo
/ Teemu Okkolin
|
H 24.04
|
11 |
2120/11 |
hlo 8 30,5a |
|
|
9.14 |
|
C
C
|
6. lähtö klo 14:53 Suomenhevoset tasoitusajo 2140 m Oriiden ja ruunien Pilvenmäki Special -karsinta P. 2000 e. (2000-1000-600-400-200) Toto65
|
5 |
Vetree
/ Antti Teivainen
|
H 24.04
|
11 |
2120/05 |
30,5a |
|
8 |
33.12 |
|
C
C
|
6 |
Comennus
/ Esa Holopainen
|
L 25.04
|
06 |
2200/02 |
33,1 |
|
5 |
3.76 |
200 € |
C
C
|
7 |
Beris
/ Juha Utala
|
H 24.04
|
11 |
2120/09 |
29,3a |
|
3 |
17.00 |
900 € |
C
C
|
9 |
Koivikon Jerry
/ Esa Holopainen
|
M 28.04
|
05 |
2140/02 |
31,8x |
|
7 |
24.72 |
|
C
C
|
10 |
Vikken Eemeli
/ Ari Moilanen
|
H 24.04
|
11 |
2120/03 |
29,2a |
|
1 |
31.46 |
3 000 € |
C
C
|
7. lähtö klo 15:13 Lämminveriset ryhmäajo 2140 m Avoin Pilvenmäki Special -karsinta P. 2500 e. (2500-1250-750-500-250-250) Toto65
|
3 |
Onassis Fortis
/ Ville Tonttila
|
LA 27.04
|
02 |
2100/04 |
15,7a |
|
2 |
13.03 |
1 000 € |
C
C
|
6 |
Barkov Evo
/ Glenn Kramer Stenberg
|
H 24.04
|
01 |
2120/09 |
16,6a |
|
2 |
2.51 |
1 500 € |
Ȼ
Ȼ
|
8. lähtö klo 15:32 Lämminveriset ryhmäajo 2140 m Avoin Pilvenmäki Special -karsinta P. 2500 e. (2500-1250-750-500-250-250) Toto65
|
4 |
John Hoss
/ Olli Koivunen
|
H 24.04
|
08 |
2640/05 |
16,7 |
|
2 |
3.67 |
1 500 € |
C
Ȼ
|
7 |
Joyful Swamp
/ Mads Petersen
|
H 24.04
|
01 |
2120/02 |
16,8a |
|
4 |
17.76 |
600 € |
C
C
|
9. lähtö klo 15:51 Lämminveriset ryhmäajo 2140 m Avoin Pilvenmäki Special -karsinta P. 2500 e. (2500-1250-750-500-250-250) Toto65
|
3 |
Amazing Ironman
/ Santtu Raitala
|
TK 26.04
|
03 |
2100/05 |
18,9a |
|
3 |
7.42 |
300 € |
C
C
|
11. lähtö klo 16:30 Jaettava sarja Lämminveriset ryhmäajo 2140 m Jaettava Sarja vähint. 0 e. enintään 3500 e. P. 1500 e. (1500-750-450-300-150-150)
|
4 |
Windheart
/ Sami Nummi
|
L 25.04
|
01 |
2140/02 |
18,8a |
|
4 |
8.40 |
500 € |
C
C
|
6 |
Bea Savoy
/ Harri Koivunen
|
TK 26.04
|
06 |
2100/04 |
17,0 |
|
3 |
25.54 |
600 € |
Ȼ
Ȼ
|
7 |
Perfecto
/ Tommi Kylliäinen
|
H 24.04
|
08 |
2620/03 |
17,2 |
|
1 |
2.46 |
3 000 € |
C
C
|
1. ponilähtö klo 12:28 A-Ponit tasoitusajo 1140 m p. 3.12.0 + 20 m/ 3,4 s P. 100 e. (100-50-30-20)
|
1 |
Little Esmeralda
/ Katariina Säteri
|
TK 26.04
|
31 |
1180/01 |
3.07,6x |
|
5 |
|
|
C
C
|