Kilpailukalenteri

7 pv taaksepäin |  7 pv eteenpäin

Ravitapahtumia yhteensä 148 kpl

Pvm. Klo Rata Tyyppi Ratanro Ilmopvm.
ke 23.9.2020 18:00 Helsinki, Vermo , Voimaliiga, Tammatähti, Salamakypärät Toto65  1     17.9.2020
to 24.9.2020 17:00 Paikallisravit, Paikallisravit Pohjanmaalla , 3-v sh Ponsse-Varsakunkku paikallisravilähtö Seinäjoella Paikallisravit  0     18.9.2020
to 24.9.2020 18:00 Seinäjoki , Ilkka-Pohjalainen ajon karsinnat (LV) Toto5  10     18.9.2020
pe 25.9.2020 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Racing, Amatööriohjastajien SM-finaalit & Nuorten Sarja 2020 Toto5  13     21.9.2020
pe 25.9.2020 15:30 Tampere, Teivo , After Work -ravit & Pimara Cup -karsinnat Toto4  2     21.9.2020
la 26.9.2020 13:00 Kokemäki , Sataravin syyslauantai Toto4  21 21.9.2020
la 26.9.2020 13:30 Lappeenranta, Lappee , Villinmiehen Tammakilpailu finaalit Toto75  9 21.9.2020
la 26.9.2020 19:30 Maarianhamina , Kauden päätösravit - Säsongavslutning Toto  51   18.9.2020
su 27.9.2020 17:00 Joensuu, Linnunlahti , Kaikki palkitaan ravit + poniravit klo 15.00 Toto5  14   21.9.2020
su 27.9.2020 15:00 Kaustinen, Nikula , Ilkka-Pohjalainen ajon karsinnat (sh), Tammasarja 2020 (sh) Toto4  15   21.9.2020
su 27.9.2020 PERUTTU Paikallisravit, Paikallisravit Etelä-Suomessa Ravikilpailut  0      
su 27.9.2020 13:00 Paikallisravit , Paikallisravit Miehikkälässä Pellinkankaan raviradalla Paikallisravit  0   22.9.2020
su 27.9.2020 13:00 Tornio, Laivakangas , Midnight Race Toto5  18   21.9.2020
ma 28.9.2020 18:00 Oulu, Äimärautio , Amatöörivalmentajien lähtö Toto5  17   22.9.2020
ma 28.9.2020 17:00 Paikallisravit, Paikallisravit Oulun Läänissä , Eri-Poika-lähtö Äimärautiolla Paikallisravit  0   22.9.2020
ti 29.9.2020 18:00 Jyväskylä, Killeri , Racing, Yara & Vapo Kasvattajakruunu -alkuerä Toto5  8   22.9.2020
ke 30.9.2020 18:00 Helsinki, Vermo Toto65  1   24.9.2020
to 1.10.2020 18:00 Lahti, Jokimaa , Nuorten Sarja 2020 Toto5  3   25.9.2020
pe 2.10.2020 15:30 Lappeenranta, Lappee , After work -ravit Toto4  9     28.9.2020
pe 2.10.2020 18:00 Seinäjoki , Ilmajoki-ravit, Nuorten Sarja 2020 & Prix du Nord-karsinta Toto4  10     28.9.2020
pe 2.10.2020 18:00 Turku, Metsämäki , Kasvattajakruunu karsinta 2v ja 5v tammat Toto5  5     28.9.2020
la 3.10.2020 13:30 Tampere, Teivo , Kriterium-finaalit,Tammer-ajo,Erilo-juoksu,Pimara Cup -fin. Toto75  2     28.9.2020
su 4.10.2020 12:00 Jyväskylä, Killeri , Poniravit Killerillä Poni  8     29.9.2020
su 4.10.2020 13:00 Oulu, Äimärautio , Tammasarja (LV) Toto5  17     28.9.2020
su 4.10.2020 12:00 Paikallisravit, Paikallisravit Oulun Läänissä , Eri-Poika-lähtö Äimärautiolla Paikallisravit  0     28.9.2020
ma 5.10.2020 18:00 Joensuu, Linnunlahti , Magic Monday TotoMM65  14     29.9.2020
ma 5.10.2020 18:00 Pori , Magic Monday TotoMM65  7     29.9.2020
ti 6.10.2020 18:00 Mikkeli , Varsakunkku karsinnat 3v + 4v tammat Toto5  12     29.9.2020
ke 7.10.2020 18:00 Helsinki, Vermo , TherMidas VET Tammatähti, Valtra Sisusarja Toto65  1     1.10.2020
to 8.10.2020 18:00 Lahti, Jokimaa , Mäntsälä-ravit Toto5  3     2.10.2020
pe 9.10.2020 18:00 Kouvola , Nostalgiaravit Toto5  4     5.10.2020
pe 9.10.2020 15:30 Kuopio, Sorsasalo , After work -ravit Toto4  13     5.10.2020
pe 9.10.2020 16:50 Paikallisravit , Paikallisravit Lapissa, paikallisravilähtö Rovaniemellä Paikallisravit  0     5.10.2020
pe 9.10.2020 18:00 Rovaniemi, Mäntyvaara Toto4  19     5.10.2020
la 10.10.2020 17:00 Turku, Metsämäki , Turku Globe Trotter Toto75  5     5.10.2020
su 11.10.2020 12:00 Paikallisravit, Paikallisravit Savossa , Poni-/paikallisravit Suonenjoella Paikallisravit  0     6.10.2020
su 11.10.2020 15:00 Turku, Metsämäki , Kasvattajakruunu finaalit 2v ja 5v tammat, alkuerät 4v Toto65  5     5.10.2020
ma 12.10.2020 18:00 Kouvola , Magic Monday TotoMM65  4     6.10.2020
ma 12.10.2020 18:00 Kaustinen, Nikula , Magic Monday TotoMM65  15     6.10.2020
ti 13.10.2020 18:00 Tampere, Teivo , Nuorten Sarja 2020 Toto5  2     6.10.2020
ke 14.10.2020 18:00 Helsinki, Vermo , Karanor Teräsmiesliiga Toto65  1     8.10.2020
to 15.10.2020 18:00 Jyväskylä, Killeri , Racing & Vapo Kasvattajakruunu -alkuerät Toto5  8     9.10.2020
pe 16.10.2020 15:30 Mikkeli , After work -ravit Toto4  12     12.10.2020
pe 16.10.2020 18:00 Oulu, Äimärautio Toto4  17     12.10.2020
pe 16.10.2020 18:00 Pori , Satakunta-ajon karsinnat, Nakkila-ilta Toto5  7     12.10.2020
la 17.10.2020 17:00 Helsinki, Vermo , Superlauantai, Suomen Mestaruus, Derbyn TammaChampion TotoSS75  1     12.10.2020
la 17.10.2020 15:00 Maarianhamina Poni  51     12.10.2020
la 17.10.2020 17:00 Seinäjoki , Superlauantai,Varsakunkku-fin 3v&Ilkka-Pohjalainen ajon fin TotoSS75  10     12.10.2020
su 18.10.2020 16:00 Lahti, Jokimaa , Sunnuntairavit & Ponilähdöt klo 14 alkaen Toto5  3     12.10.2020
su 18.10.2020 13:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen , Sunnuntairavit Toto4  16     12.10.2020
ma 19.10.2020 18:00 Forssa, Pilvenmäki , Magic Monday Pilvenmäellä TotoMM65  6     13.10.2020
ma 19.10.2020 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Magic Monday TotoMM65  13     13.10.2020
ti 20.10.2020 18:00 Tampere, Teivo Toto5  2     13.10.2020
ke 21.10.2020 18:00 Helsinki, Vermo , Voimaliiga Toto65  1     15.10.2020
to 22.10.2020 18:00 Kouvola , Kymenlaakso-ajon karsinnat Toto5  4     16.10.2020
pe 23.10.2020 18:00 Jyväskylä, Killeri Toto4  8     19.10.2020
pe 23.10.2020 15:30 Kaustinen, Nikula , After work -ravit Toto4  15     19.10.2020
pe 23.10.2020 18:00 Turku, Metsämäki , Metsämäen perjantairavit Toto5  5     19.10.2020
la 24.10.2020 13:30 Pori , St. Leger, Satakunta-ajo 4-v sh, Kavioliiga kv Toto75  7     19.10.2020
su 25.10.2020 13:00 Lappeenranta, Lappee , Sunnuntai ravit Toto5  9     19.10.2020
ma 26.10.2020 18:00 Oulu, Äimärautio , Magic Monday TotoMM65  17     20.10.2020
ma 26.10.2020 18:00 Tampere, Teivo , Magic Monday TotoMM65  2     20.10.2020
ti 27.10.2020 18:00 Joensuu, Linnunlahti Toto5  14     20.10.2020
ke 28.10.2020 18:00 Helsinki, Vermo , Glenn Kosmos Memorial, Salamakypärät, Viisivuotislähtö Toto65  1     22.10.2020
to 29.10.2020 18:00 Lahti, Jokimaa , JTT- & Hevosenomistajapokaalin karsinnat Toto5  3     23.10.2020
pe 30.10.2020 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Kasvattajaravit & P-S Hevosjalostusliiton Kasvattaja-ajot Toto5  13     26.10.2020
pe 30.10.2020 15:30 Seinäjoki , After work -ravit Toto4  10     26.10.2020
la 31.10.2020 13:30 Kouvola , Kymenlaakso-ajo,Kouvola-ajo Toto75  4     26.10.2020
su 1.11.2020 13:00 Oulu, Äimärautio , Ponsse Cup -karsinta Toto5  17     26.10.2020
ma 2.11.2020 18:00 Jyväskylä, Killeri , Magic Monday TotoMM65  8     27.10.2020
ma 2.11.2020 18:00 Rovaniemi, Mäntyvaara , Magic Monday TotoMM65  19     27.10.2020
ti 3.11.2020 18:00 Tampere, Teivo , Junnustartti-karsinta sh Toto5  2     27.10.2020
ke 4.11.2020 18:00 Helsinki, Vermo , Finn-Tack Cupin karsinnat, Voimaliiga Toto65  1     29.10.2020
to 5.11.2020 18:00 Lappeenranta, Lappee , Torstain iltaravit Toto4  9     30.10.2020
to 5.11.2020 18:00 Seinäjoki , Varsakunkku-karsinta 4v o/r & Nuorten Sarja 2020 Toto5  10     30.10.2020
pe 6.11.2020 18:00 Turku, Metsämäki , Metsämäen perjantairavit Toto5  5     2.11.2020
pe 6.11.2020 18:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen , Keskisen perjantairavit Toto4  16     2.11.2020
la 7.11.2020 13:30 Lahti, Jokimaa , Kavioliiga & JTT & SHKL Hevosenomistajapokaali & Best Lady Toto75  3     2.11.2020
su 8.11.2020 16:00 Mikkeli , Nuorten Sarja Toto5  12     2.11.2020
su 8.11.2020 13:00 Pori , Isänpäivän perheravit Toto4  7     2.11.2020
ma 9.11.2020 18:00 Kouvola , Magic Monday TotoMM65  4     3.11.2020
ma 9.11.2020 18:00 Kaustinen, Nikula , Magic Monday TotoMM65  15     3.11.2020
ti 10.11.2020 18:00 Jyväskylä, Killeri , Kasvattajakruunu välierät 4v, Tammaderby karsinnat sh Toto5  8     3.11.2020
ke 11.11.2020 18:00 Helsinki, Vermo , Tammatähti, Karanor Teräsmiesliiga Toto65  1     5.11.2020
to 12.11.2020 18:00 Oulu, Äimärautio , Kultajousi Naisten Ilta Toto5  17     6.11.2020
pe 13.11.2020 18:00 Forssa, Pilvenmäki , Perjantairavit Pilvenmäellä Toto4  6     9.11.2020
pe 13.11.2020 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Junnustartti kars. & Varsakunkku kars. & Ponsse Cup kars. Toto5  13     9.11.2020
la 14.11.2020 13:00 Helsinki, Vermo , Kavioliiga GP Toto75  1     9.11.2020
su 15.11.2020 13:00 Joensuu, Linnunlahti , Maakunnan mestaruusajot & Erkki I. Pesosen muistoajo Toto4  14     9.11.2020
su 15.11.2020 16:00 Rovaniemi, Mäntyvaara Toto5  19     9.11.2020
ma 16.11.2020 18:00 Lahti, Jokimaa , Magic Monday TotoMM65  3     10.11.2020
ma 16.11.2020 18:00 Seinäjoki , Racing & Vapo Kasvattajakruunu välierät, Magic Monday TotoMM65  10     10.11.2020
ti 17.11.2020 18:00 Tampere, Teivo , Teivon ravit Toto5  2     10.11.2020
ke 18.11.2020 18:00 Helsinki, Vermo Toto65  1     12.11.2020
to 19.11.2020 18:00 Lappeenranta, Lappee , Torstain iltaravit Toto5  9     13.11.2020
pe 20.11.2020 18:00 Forssa, Pilvenmäki , Pikkujouluravit Toto4  6     16.11.2020
pe 20.11.2020 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Varsakunkku karsinta Toto5  13     16.11.2020
la 21.11.2020 13:30 Jyväskylä, Killeri , Kasvattajakruunu finaalit 4v,Tammaderby sh,Junnustartti fina Toto75  8     16.11.2020
su 22.11.2020 13:00 Kaustinen, Nikula , Volttiravit, Nuorten Sarja 2020 Toto4  15     16.11.2020
ma 23.11.2020 18:00 Oulu, Äimärautio , Magic Monday, Divisioonakarsinnat TotoMM65  17     17.11.2020
ma 23.11.2020 18:00 Tampere, Teivo , Magic Monday TotoMM65  2     17.11.2020
ti 24.11.2020 18:00 Pori , Porin ravit Toto5  7     17.11.2020
ke 25.11.2020 18:00 Helsinki, Vermo Toto65  1     19.11.2020
to 26.11.2020 18:00 Kouvola , Nuorten sarja & Tammalähdöt Toto4  4     20.11.2020
pe 27.11.2020 18:00 Lahti, Jokimaa , ESHJL-pikkujouluravit & I Divisioona -karsinta Toto5  3     23.11.2020
pe 27.11.2020 18:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen , Pikkujouluravit, Nuorten Sarja 2020 Toto4  16     23.11.2020
la 28.11.2020 13:30 Seinäjoki , Kavioliiga, Racing & Vapo Kasvattajakruunufinaalit Toto75  10     23.11.2020
su 29.11.2020 13:00 Mikkeli , Prix du Nord Toto4  12     23.11.2020
su 29.11.2020 16:00 Oulu, Äimärautio , Muhos-Ajo Toto5  17     23.11.2020
ma 30.11.2020 18:00 Joensuu, Linnunlahti , Magic Monday TotoMM65  14     24.11.2020
ma 30.11.2020 18:00 Turku, Metsämäki , Magic Monday TotoMM65  5     24.11.2020
ti 1.12.2020 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Varsakunkku finaali & Ponsse Cup karsinta Toto5  13     24.11.2020
ke 2.12.2020 18:00 Helsinki, Vermo Toto65  1     26.11.2020
to 3.12.2020 18:00 Lahti, Jokimaa , Suomen Ravivalmentajat ry:n 50-v. Juhlaravit Toto5  3     27.11.2020
pe 4.12.2020 18:00 Kouvola , Valkeala-ajo & Pikkujoulu-ravit Toto4  4     30.11.2020
pe 4.12.2020 18:00 Seinäjoki , Hevosenomistajien Pikkujoulu & Nuorten Sarja 2020 Toto5  10     30.11.2020
la 5.12.2020 12:00 Lappeenranta, Lappee , Eläinten Joulu ravit Toto4  9     30.11.2020
la 5.12.2020 13:30 Rovaniemi, Mäntyvaara , Arctic Horse Race Toto75  19     30.11.2020
su 6.12.2020 13:00 Tampere, Teivo , Itsenäisyyspäivän ravit Toto4  2     30.11.2020
ma 7.12.2020 18:00 Helsinki, Vermo , Magic Monday TotoMM65  1     1.12.2020
ma 7.12.2020 18:00 Jyväskylä, Killeri , Magic Monday TotoMM65  8     1.12.2020
ti 8.12.2020 18:00 Seinäjoki Toto5  10     1.12.2020
ke 9.12.2020 18:00 Helsinki, Vermo Toto65  1     3.12.2020
to 10.12.2020 18:00 Oulu, Äimärautio , Ponsse Cup -karsinta Toto5  17     4.12.2020
pe 11.12.2020 18:00 Joensuu, Linnunlahti , Pamaus-ravit Toto4  14     7.12.2020
pe 11.12.2020 18:00 Pori , Luvia-ilta Toto5  7     7.12.2020
la 12.12.2020 13:00 Turku, Metsämäki , Metsämäen kauden päätös Toto75  5     7.12.2020
su 13.12.2020 13:00 Kouvola , Eläinten Joulu & Erätulet -ravitapahtuma & Nuorten Sarja Toto4  4     7.12.2020
ma 14.12.2020 18:00 Forssa, Pilvenmäki , Magic Monday Pilvenmäellä TotoMM65  6     8.12.2020
ma 14.12.2020 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Magic Monday TotoMM65  13     8.12.2020
ti 15.12.2020 18:00 Tampere, Teivo , Teivon ravit Toto5  2     6.10.2020
ke 16.12.2020 18:00 Helsinki, Vermo , Uudenmaan Upein -karsinnat Toto65  1     10.12.2020
to 17.12.2020 18:00 Lahti, Jokimaa , Jokimaan iltaravit Toto5  3     11.12.2020
pe 18.12.2020 18:00 Jyväskylä, Killeri Toto5  8     14.12.2020
pe 18.12.2020 18:00 Kaustinen, Nikula Toto4  15     14.12.2020
la 19.12.2020 13:30 Oulu, Äimärautio , Ponsse Cup -finaali Toto75  17     14.12.2020
su 20.12.2020 13:00 Helsinki, Vermo Toto4  1     14.12.2020
ma 21.12.2020 18:00 Lappeenranta, Lappee , Magic Monday TotoMM65  9     15.12.2020
ma 21.12.2020 18:00 Pori , Magic Monday TotoMM65  7     15.12.2020
ti 22.12.2020 18:00 Tampere, Teivo , Teivon ravit Toto5  2     15.12.2020
ke 23.12.2020 18:00 Helsinki, Vermo Toto65  1     17.12.2020
la 26.12.2020 13:30 Kuopio, Sorsasalo , Divisioonafinaalit Toto75  13     21.12.2020
su 27.12.2020 13:00 Kouvola Toto4  4     21.12.2020
ma 28.12.2020 18:00 Lahti, Jokimaa , Magic Monday TotoMM65  3     21.12.2020
ma 28.12.2020 18:00 Seinäjoki , Magic Monday TotoMM65  10     21.12.2020
ti 29.12.2020 18:00 Tampere, Teivo , Teivon ravit Toto5  2     21.12.2020
ke 30.12.2020 18:00 Helsinki, Vermo , Uudenmaan Upein, Neljä Kilometriä Toto65  1     23.12.2020
to 31.12.2020 15:00 Forssa, Pilvenmäki , Uuden vuoden ravit Toto5  6     23.12.2020