Lähtölistat, 23.9.2017 Tallinna
Ravipäivän lähdöt:
Lähtö (sarja) | Matka | Tasoitukset | Palkinto | Palk. summa | Lisätiedot | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. lähtö (1) | ryhmäajo | lv | 1600 m: | 0 € | 540 € | ||
2. lähtö (2) | ryhmäajo | lv | 1600 m: | 0 € | 0 € | ||
3. lähtö (3) | ryhmäajo | lv | 1600 m: | 0 € | 100 € | ||
4. lähtö (4) | ryhmäajo | lv | 1600 m: | 0 € | 195 € | ||
5. lähtö (5) | ryhmäajo | lv | 3100 m: | 0 € | 576 € | ||
6. lähtö (6) | ryhmäajo | lv | 1600 m: | 0 € | 100 € | ||
7. lähtö (7) | ryhmäajo | lv | 1600 m: | 0 € | 178 € | ||
8. lähtö (8) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | 0 € | 0 € | ||
Yht. | 1 689 € |
Näytä kaikki lähdöt | Karsitut hevoset, perutut sarjat ja mukaan päässeiden hevosten pisteet | Näytä poissaolevat hevoset ja ohjastajanvaihdokset |
Lähdön hevoset ja ohjastajat:
1. lähtö Lämminveriset ryhmäajo 1600 m P. 0 e. | |||||
---|---|---|---|---|---|
# | Hevonen / Ohjastaja | Matka:rata | Autoennätys | Tasoitusennätys | Voittosumma |
0 | Vincit Amor* / J Ivanov | 1600: 0 | 19,2ake | 436 € | |
0 | Already Hero / Jelena Tsezaks | 1600: 1 | 17,5ake | 17,9ke | 2 995 € |
0 | Rim Bay Juliet / Robert Lindgren | 1600: 3 | 16,3aly | 19,0ke | 2 275 € |
0 | Knows Lucia / Aleksandra Nikonorova | 1600: 4 | 16,4ake | 17,0ke | 9 397 € |
0 | Rullebackens Göta / Aimur Mets | 1600: 5 | 16,1ake | 16,7ke | 5 610 € |
2. lähtö Lämminveriset ryhmäajo 1600 m P. 0 e. | |||||
# | Hevonen / Ohjastaja | Matka:rata | Autoennätys | Tasoitusennätys | Voittosumma |
0 | Kingkong Tooma / J Ivanov | 1600: 0 | 16,2aly | 18,5ke | 6 210 € |
0 | Orzo / Jelena Tsezaks | 1600: 2 | 13,4aly | 16,1ke | 13 347 € |
3. lähtö Lämminveriset ryhmäajo 1600 m P. 0 e. | |||||
# | Hevonen / Ohjastaja | Matka:rata | Autoennätys | Tasoitusennätys | Voittosumma |
0 | Vasennah* / Liisa Lanki | 1600: 1 | 16,6ake | 17,7ke | 3 318 € |
0 | Snowline Storm / Robert Lindgren | 1600: 2 | 12,2aly | 15,1ly | 23 296 € |
0 | Eccentrico / Märt Pello | 1600: 4 | 17,0aly | 16,6ke | 6 473 € |
0 | Jamangjah / Jelena Tsezaks | 1600: 4 | 15,8ake | 18,1ke | 3 269 € |
4. lähtö Lämminveriset ryhmäajo 1600 m P. 0 e. | |||||
# | Hevonen / Ohjastaja | Matka:rata | Autoennätys | Tasoitusennätys | Voittosumma |
0 | Aga Khan Boko* / Jelena Tsezaks | 1600: 1 | 11,8aly | 14,7ke | 116 171 € |
0 | Proper Warrior / Aimur Mets | 1600: 5 | 16,2aly | 17,2ke | 8 896 € |
5. lähtö Lämminveriset ryhmäajo 3100 m P. 0 e. | |||||
# | Hevonen / Ohjastaja | Matka:rata | Autoennätys | Tasoitusennätys | Voittosumma |
0 | Gabriel Heel* / Maris Ezmalis | 3100: 1 | 15,5aly | 24,9ly | 8 599 € |
0 | Four Johannes / Jelena Tsezaks | 3100: 3 | 13,6aly | 15,7ke | 38 988 € |
0 | Coming Heart / Tatjana Martinsone | 3100: 4 | 14,3aly | 18,9ly | 20 381 € |
0 | Mack Swindler / Malin Kullberg | 3100: 5 | 14,9ake | m15,7ke | 19 235 € |
6. lähtö Lämminveriset ryhmäajo 1600 m P. 0 e. | |||||
# | Hevonen / Ohjastaja | Matka:rata | Autoennätys | Tasoitusennätys | Voittosumma |
0 | Yom Kippur* / J Novik | 1600: 0 | 16,4aly | 7 838 € | |
0 | Scotland Yard / Märt Pello | 1600: 1 | 14,2aly | 18,7ke | 10 805 € |
0 | Cosmos Playgirl / Jelena Tsezaks | 1600: 8 | 17,7ake | 19,4ke | 1 305 € |
7. lähtö Lämminveriset ryhmäajo 1600 m P. 0 e. | |||||
# | Hevonen / Ohjastaja | Matka:rata | Autoennätys | Tasoitusennätys | Voittosumma |
0 | Morime* / A Mets | 1600: 0 | 16,4aly | 20,0ke | 1 245 € |
0 | Archie Ride / Märt Pello | 1600: 1 | 11,8aly | 14,1ke | 149 555 € |
0 | Soul Fly / Jekaterina Misina | 1600: 4 | 15,2aly | 18,4ke | 3 171 € |
0 | Hypnotist* / Jevgeni Ivanov | 1600: 6 | 12,6ake | 17,2kp | 25 995 € |
0 | Rough Stuff / Jelena Tsezaks | 1600: 7 | 13,6aly | 17,8ke | 17 893 € |
8. lähtö Lämminveriset ryhmäajo 2100 m P. 0 e. | |||||
# | Hevonen / Ohjastaja | Matka:rata | Autoennätys | Tasoitusennätys | Voittosumma |
0 | Proper Warrior / Aimur Mets | 2100: 4 | 16,2aly | 17,2ke | 8 896 € |
0 | Aga Khan Boko* / Jelena Tsezaks | 2100: 6 | 11,8aly | 14,7ke | 116 171 € |