Lähtölistat, 11.3.2018 16:00 Lappeenranta, Lappee
Ravipäivän lähdöt:
Lähtö (sarja) | Matka | Tasoitukset | Palkinto | Palk. summa | Lisätiedot | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. lähtö (10) | tasoitusajo | kv | 2100 m: | p. 600 e + 20 m/ 500 e. enintään 3100 e | 800 € | 1 760 € | |
2. lähtö (1) | Monte ryhmäajo | lv | 2100 m: | vähint. 10 000 e. | 800 € | 1 600 € | |
3. lähtö (2) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 29 000 e. | 1 000 € | 2 000 € | |
4. lähtö (8) | tasoitusajo | kv | 2100 m: | p. 13 500 e + 20 m/ 10 000 e. enintään 63 500 e | 1 000 € | 2 200 € | Toto4-1 |
5. lähtö (5) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 5250 e. | 800 € | 1 680 € | Toto4-2 |
6. lähtö (3) | ryhmäajo | lv | 2600 m: | enintään 16 000 e. | 800 € | 1 760 € | Toto4-3 Duo-1 |
7. lähtö (4) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 9000 e. | 800 € | 1 760 € | Toto4-4 Duo-2 Troikka |
8. lähtö (6) | tasoitusajo | lv | 2100 m: | p. 1400 e + 20 m/ 2600 e. enintään 4000 e | 800 € | 1 760 € | |
9. lähtö (9) | tasoitusajo | kv | 2100 m: | p. 3500 e + 20 m/ 2000 e. enintään 13 500 e | 800 € | 1 840 € | Troikka |
10. lähtö (7) | tasoitusajo | lv | 2100 m: | p. 0 e + 20 m/ 800 e. enintään 800 e | 800 € | 1 920 € | |
1. koelähtö (21) | tasoitusajo | yhd | 2100 m: | ||||
1. ponilähtö (31) | tasoitusajo | p | 1100 m: | p. 2.55.0 + 20 m/ 2,9 s | 100 € | 200 € | |
Yht. | 18 480 € |
Näytä kaikki lähdöt | Karsitut hevoset, perutut sarjat ja mukaan päässeiden hevosten pisteet | Näytä poissaolevat hevoset ja ohjastajanvaihdokset |
Poissaolevat hevoset
Lähtö | No | Hevoset | Lisätiedot |
---|---|---|---|
1. | 3 | Ysikymppi ( Markku Tonteri ) | |
2. | 1 | Maestro Kemp ( Mira Miettinen ) | |
2. | 8 | Mr Vida ( Martta Smura ) | |
4. | 1 | Aika-Sisu ( Timo Toiviainen ) | Toto4-1 |
4. | 5 | Savon Sutku ( Iikka Nurmonen ) | Toto4-1 |
5. | 9 | Adrienne's Ami ( Tapio Perttunen ) | Toto4-2 |
5. | 11 | Applehill's Lotte ( Jyrki Jauhiainen ) | Toto4-2 |
6. | 11 | Tireless Jacob ( Arto Laaksonen ) | Toto4-3 Duo-1 |
7. | 12 | Diamond Koks ( Jarmo Saarela ) | Toto4-4 Duo-2 Troikka |
8. | 2 | Ylva Lake ( Jarmo Saarela ) | |
8. | 4 | Hellsbells ( Tapio Perttunen ) | |
8. | 8 | Casper Frost ( Iikka Nurmonen ) | |
8. | 12 | True Giddy ( Matti Nisonen ) | |
9. | 10 | Humu Hotti ( Esa Holopainen ) | Troikka |
10. | 15 | Top Laros ( Markus Dahlström ) | |
1. koelähtö | 1 | Crazy Brat ( Jani Ruotsalainen ) |
Ohjastajanvaihdokset
Lähtö | No | Ohjastajanvaihdokset |
---|---|---|
5. | 2 | Sami Vehviläinen ( Mr Dave ) |
6. | 6 | Jani Ruotsalainen ( Löten's Nobody ) |
7. | 6 | Jani Ruotsalainen ( Menino Bonito ) |
8. | 13 | Tero E Mäenpää ( Reynold ) |
10. | 10 | Tero E Mäenpää ( Ruby Tuesday ) |
1. koelähtö | 4 | Esa Holopainen ( Hurjapuro ) |