Ravipäivän lähdöt:
Lähtö (sarja) |
|
|
Matka |
Tasoitukset |
Palkinto |
Palk. summa |
Lisätiedot |
1. lähtö (5) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
enintään 800 e. |
500 €
|
1 100 €
|
|
2. lähtö (2) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
enintään 14 500 e. |
500 €
|
1 100 €
|
Toto4-1 |
3. lähtö (3) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
enintään 7200 e. |
500 €
|
1 050 €
|
Toto4-2 |
4. lähtö (4) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
enintään 2000 e. |
500 €
|
1 100 €
|
Toto4-3 Duo-1 |
5. lähtö (1) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
enintään 23 500 e. |
500 €
|
1 100 €
|
Toto4-4 Duo-2 Troikka |
1. koelähtö (21) |
tasoitusajo |
yhd |
2100 m: |
|
|
|
|
|
Yht. |
5 450 € |
|
Lähdön hevoset ja ohjastajat:
1. lähtö klo 12:07 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m enintään 800 e. Etus. ensisij. 3-4-v. Etus. toissij. Suom. synt. P. 500 e. (500-250-150-100-50-50) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Orvar Iver
/ Jarno Kallionpää
|
2100: 1 |
12,6aly |
15,0ke |
29 965 € |
2 |
Rullebackens Göta
/ Joni-Petteri Irri
|
2100: 2 |
16,1ake |
16,7ke |
5 610 € |
3 |
Callela Niceone
/ Heikki Laine
|
2100: 3 |
21,9ake |
20,8ke |
550 € |
4 |
Navarron Tornator
/ Timo Keto
|
2100: 4 |
17,9ake |
17,6ke |
1 540 € |
5 |
Nefernefernefer
/ Olli Koivunen
|
2100: 5 |
15,6aly |
16,7ke |
10 500 € |
6 |
MAS Classy
/ Mikko Huttunen
|
2100: 6 |
|
18,6ke |
160 € |
7 |
River King
/ Mika Taittonen
|
2100: 7 |
13,6ake |
15,5kp |
23 960 € |
8 |
Flirty Kick
/ Raila Järvi
|
2100: 8 |
17,5ake |
19,1ke |
1 560 € |
9 |
Real Treasure
/ Janne Niittonen
|
2100: 9 |
19,0ake |
20,1ke |
150 € |
10 |
The Special One
/ Rami Kangas
|
2100: 10 |
17,3ake |
19,6ke |
1 500 € |
11 |
Viggo Vice
/ Olli-Pekka Eräpuro
|
2100: 11 |
17,2ake |
18,4ke |
2 609 € |
12 |
Milagro
/ Toni Florin
|
2100: 12 |
18,9ake |
18,8ke |
890 € |
2. lähtö klo 12:22 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m enintään 14 500 e. P. 500 e. (500-250-150-100-50-50) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Bernetta
/ Jukka Torvinen
|
2100: 1 |
14,8aly |
16,4ke |
11 205 € |
2 |
Tibau
/ Toivo Niemi
|
2100: 2 |
12,0aly |
15,4ly |
19 482 € |
3 |
Who's Fabulous
/ Joni-Petteri Irri
|
2100: 3 |
14,8aly |
16,9ly |
11 310 € |
4 |
Callela Einstein
/ Olli Koivunen
|
2100: 4 |
12,5ake |
14,9ke |
53 030 € |
5 |
Chili Factor
/ Kimmo Keskinen
|
2100: 5 |
14,7ake |
17,5ke |
12 835 € |
6 |
El Senor Deo
/ Antti Teivainen
|
2100: 6 |
12,7aly |
15,5ke |
19 463 € |
7 |
Vigilant Stride
/ Tomi Ojanen
|
2100: 7 |
16,3ake |
16,7ke |
8 910 € |
8 |
Downtown Joey
/ Juha Lindroos
|
2100: 8 |
14,9ake |
17,6ke |
9 060 € |
9 |
Joe's Day Tripper
/ Jere Kiveinen
|
2100: 9 |
13,9aly |
16,4kp |
18 951 € |
10 |
King of Memory
/ Arto Hammar
|
2100: 10 |
14,0ake |
15,7ke |
14 155 € |
11 |
O.F.V.Prince*
/ Ari Moilanen
|
2100: 11 |
14,2ake |
15,3ke |
18 990 € |
12 |
M.T. Jerebko
/ Mikko Huttunen
|
2100: 12 |
13,8ake |
17,4ke |
18 162 € |
3. lähtö klo 12:37 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m enintään 7200 e. P. 500 e. (500-250-150-100-50) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Grace Pezzo
/ Arto Hammar
|
2100: 1 |
12,8aly |
12,9ly |
33 350 € |
2 |
Leemark's Ghost
/ Antti Teivainen
|
2100: 2 |
13,0aly |
16,6ke |
52 150 € |
3 |
Black Brego
/ Jukka Torvinen
|
2100: 3 |
14,5aly |
17,4ke |
5 430 € |
4 |
Chloe Hoo
/ Esa Ylilammi
|
2100: 4 |
15,8ake |
18,1ke |
7 415 € |
5 |
Mayflower*
/ Olli Koivunen
|
2100: 5 |
14,5ake |
15,3ke |
19 259 € |
6 |
Carat de l'Aa*
/ Ari Kurra
|
2100: 6 |
21,4ake |
18,0kp |
6 960 € |
7 |
Silent Wanderer
/ Mikko Huttunen
|
2100: 7 |
16,5ake |
16,5ke |
6 813 € |
8 |
Starlet Cloud
/ Johanna Säteri
|
2100: 8 |
16,6aly |
17,7ke |
6 690 € |
9 |
Luna Lovegood
/ Oiva Käsnänen
|
2100: 9 |
18,8ake |
18,2ke |
1 459 € |
4. lähtö klo 12:52 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m enintään 2000 e. Etus. ensisij. 3-4-v. Etus. toissij. Suom. synt. P. 500 e. (500-250-150-100-50-50) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Midnight Mile
/ Rami Kangas
|
2100: 1 |
16,5ake |
18,0ke |
2 850 € |
2 |
Mylvers Make
/ Bartolome Galmes Lorente
|
2100: 2 |
19,6ake |
19,3ke |
1 436 € |
3 |
Crossfire Of Life
/ Ari Moilanen
|
2100: 3 |
17,4ake |
m18,2ke |
4 572 € |
4 |
Maximus Wild
/ Joni-Petteri Irri
|
2100: 4 |
16,9ake |
18,2ke |
1 900 € |
5 |
Exceptional
/ Olli Koivunen
|
2100: 5 |
13,5aly |
15,0ke |
35 011 € |
6 |
Daisy Nash
/ Jukka Torvinen
|
2100: 6 |
14,4aly |
15,8ke |
19 770 € |
7 |
Kukamuumuka
/ Arto Hammar
|
2100: 7 |
16,4aly |
17,0ke |
3 313 € |
8 |
Ice Queen Birdland
/ Antti Teivainen
|
2100: 8 |
15,9ake |
17,1ke |
6 770 € |
9 |
Laurila's Gertrude
/ Tomi Ojanen
|
2100: 9 |
14,3aly |
17,5ke |
9 170 € |
10 |
Coastal Blue
/ Esa Ylilammi
|
2100: 10 |
16,0aly |
18,4ke |
4 010 € |
11 |
Royal Wictoria
/ Mika Taittonen
|
2100: 11 |
17,2ake |
17,1ke |
2 636 € |
12 |
Westcoast Mayday
/ Jere Kiveinen
|
2100: 12 |
16,1ake |
18,9ke |
3 625 € |
5. lähtö klo 13:07 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m enintään 23 500 e. P. 500 e. (500-250-150-100-50-50) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Scream Carambola
/ Jere Kiveinen
|
2100: 1 |
14,3aly |
16,8ke |
10 075 € |
2 |
Ex Gracy
/ Tommi Mattila
|
2100: 2 |
12,8aly |
16,6ke |
19 430 € |
3 |
Speak Of The Devil
/ Ari Moilanen
|
2100: 3 |
13,9aly |
17,7ke |
35 750 € |
4 |
Enderbest*
/ Joni-Petteri Irri
|
2100: 4 |
14,8aly |
15,8ly |
18 444 € |
5 |
Notable
/ Antti Teivainen
|
2100: 5 |
13,1ake |
15,4ke |
29 893 € |
6 |
Unequalled Stride
/ Mikael Pitkänen
|
2100: 6 |
12,9aly |
17,2ke |
19 305 € |
7 |
Expanse's Tornado
/ Olli Koivunen
|
2100: 7 |
12,9aly |
15,6ke |
26 214 € |
8 |
Spes Patriae
/ Toivo Niemi
|
2100: 8 |
12,9aly |
16,1ke |
21 007 € |
9 |
Wild Force
/ Mikko Aro
|
2100: 9 |
13,9aly |
14,6ke |
17 825 € |
10 |
Summer Prince
/ Maarit Kuuppo
|
2100: 10 |
13,1aly |
16,0ke |
20 750 € |
11 |
Power Age
/ Matti Paimander
|
2100: 11 |
13,8aly |
15,1ke |
22 251 € |
12 |
Boss
/ Jukka Torvinen
|
2100: 12 |
12,9aly |
m15,7ke |
19 084 € |
1. koelähtö klo 13:22 Yhdistetty tasoitusajo 2100 m Avoin P. 0 e. |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
Aikaraja |
1 |
Shagrath
/ Erkki Jänkälä
|
2100: 1 |
22,4ake |
19,1ke |
1 060 € |
1.23.0 |
2 |
Liberace
/ Teemu Toroska
|
2100: 2 |
14,9ake |
17,6pi |
11 790 € |
1.23.0 |
3 |
Sahara Nomorelies
/ Mikko Aro
|
2100: 3 |
17,0ake |
17,6ke |
1 630 € |
1.23.0 |
Alkuun