Ravipäivän lähdöt:
Lähdön hevoset ja ohjastajat:
1. ponilähtö klo 09:00 A-Ponit tasoitusajo 1140 m Lyyski Fastigheter p. 3.06.0 + 20 m/ 3,3 s P. 50 e. (50-25-15-10) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Aarteen Rodolfo
/ Emil Uutinen
|
1140: 1 |
3.13,9aly |
3.07,1ly |
540 € |
2 |
Sören Chamören
/ Malvina Eriksson
|
1140: 2 |
|
3.09,3ly |
179 € |
|
|
3 |
Gläntans Stuart
/ Lycke-Li Lyyski
|
1180: 1 |
|
2.57,7ke |
264 € |
4 |
Danstorps Gandor*
/ Vera Jansson
|
1180: 2 |
3.04,6aly |
2.59,9ly |
377 € |
|
|
5 |
Lady's Blackwhite*
/ Tyra Westerloui
|
1220: 1 |
|
2.54,3ke |
280 € |
|
6 |
Nelly III*
/ Liza Miedl Ohlsson
|
1240: 1 |
2.59,7aly |
2.50,1ly |
602 € |
|
7 |
Tomtagårdens Wiking
/ Moa Lindfors
|
1260: 1 |
3.05,5ake |
2.46,3ke |
618 € |
3. ponilähtö klo 09:40 A-Ponit ryhmäajo 1640 m Avoin Jans Grävservice P. 50 e. (50-25-15-10) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Ratatas Mikedo
/ Thilia Wahlsberg
|
1640: 1 |
2.29,0ake |
2.27,3ly |
2 663 € |
2 |
Nordanåkers Iwin*
/ Tilde Hallviden
|
1640: 2 |
2.31,3ake |
2.33,7ly |
613 € |
3 |
Skotts Nalle*
/ Tyra Westerloui
|
1640: 3 |
2.23,1aly |
2.19,7ly |
1 757 € |
4 |
Tomtagårdens Widar 218 SH
/ Adele Kalenius
|
1640: 4 |
2.41,5ake |
2.38,1ke |
2 668 € |
5 |
Diaz Dark
/ Mikaela Hirvi
|
1640: 5 |
2.36,8ake |
2.36,8ke |
1 796 € |
4. ponilähtö klo 10:00 B-Ponit tasoitusajo 1640 m PreVet p. 2.25.0 + 20 m/ 1,8 s P. 100 e. (100-50-30-20) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Pandor*
/ Bea Forssten
|
1640: 1 |
2.27,3aly |
2.26,6ly |
133 € |
2 |
Rauken Stensson
/ Frida Palmqvist
|
1640: 2 |
2.28,4ake |
2.35,9ke |
69 € |
|
3 |
Extra Set
/ Nanny Eriksson
|
1660: 1 |
2.48,5ake |
2.17,9ke |
552 € |
4 |
Vala*
/ Linnea Högman
|
1660: 2 |
|
2.21,9ke |
202 € |
|
5 |
Wide
/ Adele Kalenius
|
1680: 1 |
2.14,1ake |
2.20,8ke |
462 € |
|
6 |
Ivar Set*
/ Johanna Bergström
|
1700: 1 |
|
2.20,3ke |
200 € |
|
|
7 |
Puzt*
/ Nellie Gradling
|
1740: 1 |
|
2.16,8ly |
418 € |
|
|
8 |
Catoki*
/ Isolde Piper
|
1780: 1 |
2.23,5ake |
2.13,3ke |
549 € |
6. ponilähtö klo 10:40 A-Ponit tasoitusajo 1140 m Finska Ponnytravrförbundet/SPY p. 2.49.0 + 20 m/ 3,0 s P. 50 e. (50-25-15-10-5) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Pihlajamäen Tuhkimo 1380 SH
/ Thilia Wahlsberg
|
1140: 1 |
2.48,1aly |
2.50,2ly |
1 093 € |
|
2 |
Gläntans Dobber*
/ Matilda Lamminen
|
1160: 1 |
2.55,4aly |
2.48,4ly |
812 € |
3 |
Tomtagårdens Wiking
/ Moa Lindfors
|
1160: 2 |
3.05,5ake |
2.46,3ke |
618 € |
|
4 |
Lurige Lage*
/ Britta Axmon
|
1180: 1 |
2.48,0aly |
2.42,9ly |
947 € |
|
|
5 |
Rino*
/ Bea Forssten
|
1220: 1 |
2.42,5aly |
2.38,3ly |
1 350 € |
6 |
Tomtagårdens Widar 218 SH
/ Adele Kalenius
|
1220: 2 |
2.41,5ake |
2.38,1ke |
2 668 € |
|
7 |
Diaz Dark
/ Mikaela Hirvi
|
1240: 1 |
2.36,8ake |
2.36,8ke |
1 796 € |
8 |
X-Man*
/ Nellie Gradling
|
1240: 2 |
2.33,9aly |
2.34,6ly |
2 126 € |
|
9 |
Nordanåkers Iwin*
/ Tilde Hallviden
|
1260: 1 |
2.31,3ake |
2.33,7ly |
613 € |
7. ponilähtö klo 10:55 B-Ponit ryhmäajo 1640 m Avoin Lekia P. 100 e. (100-50-30-20) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Eliza Wee
/ Esther Ståhl
|
1640: 1 |
55,9ake |
2.00,3ke |
1 840 € |
2 |
Gunnabo's Julius*
/ Isolde Piper
|
1640: 2 |
2.47,5ake |
2.30,1ly |
114 € |
3 |
Clarius*
/ Johanna Bergström
|
1640: 3 |
42,2aly |
45,9ly |
2 012 € |
4 |
Wide
/ Adele Kalenius
|
1640: 4 |
2.14,1ake |
2.20,8ke |
462 € |
5 |
Piri-Piri*
/ Nellie Gradling
|
1640: 5 |
42,8aly |
43,9ly |
4 216 € |
6 |
Bleckward C.C.
/ Amanda Ljung
|
1640: 6 |
53,0ake |
53,5ke |
5 891 € |
7 |
Björksta Ymer Dar*
/ Thilia Wahlsberg
|
1640: 7 |
52,5aly |
53,2ly |
3 186 € |
Alkuun