Käsiohjelma, 12.9.2016 18:00 Turku, Metsämäki

1. nuoret-lähtö klo 17:20 Yhdistetty (nuoret) tasoitusajo 2100 m Avoin P. 300 e. (300-200)

Ratanumero = 05

Edellinen lähtö   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Koe1 Ope1 Poni1 Nuoret1   Seuraava lähtö

1

yht:10 0-0-0 16:0 0-0-0 0 € 15:0 0-0-0 0 €

Almailona

2100:1

35,9ke

300 €

3 v prt T I.P. Lento - P Isotalo Tk 11.07 25 2140/1 54,8 x ol c c   46,9 LovelySecr Onnenhumu Algot
Antsan Aurora - Tähti-Vokker J Kiveinen Tk 26.08 51 2100/6 50,0 x nr c c   hyv 16,0 Onnenhumu HuimaLento LillgårdsL
pun musta - pun        
Pauliina Kavander, Pöytyä        
( Pertti Isotalo )        
Jere Kiveinen (A)        
Yht:1 0-0-0 10 €        
16:0 0-0-0 0 €        

2

yht:32 5-1-2 16:1 0-0-0 39,5 0 € 15:0 0-0-0 0 €

Ihalempi

2

25,6aly

29,3ke

10.555 €

3 v rt T Liising - T Aronen Tk 11.07 25 2140/2 57,3 x ol c c   52,4 LovelySecr Onnenhumu Algot
Mepper - Mikker Tk 26.08 51 2100/3 nr c c   hll - Onnenhumu HuimaLento LillgårdsL
sin kelt - sin kelt        
Camilla Vanha-Similä, Forssa        
( Annmari Vanha-Similä )        
Mikko Huttunen (bA)        
Yht:2 0-1-0 40 €        
16:0 0-0-0 0 €        

3

yht:7 2-0-0 16:1 0-0-0 39,0 400 € 15:0 0-0-0 0 €

Lillgårds Liisi

3

30,9ke

2.500 €

3 v prt T Ture - P Isotalo Tk 21.06 25 2140/2 55,0  ol c c   53,2 LilysStar CallelaIbi LillgårdsL
Skärgårds Lina - Liising Tk 26.08 51 2100/1 43,6 x nr c c   hyv 2,7 Onnenhumu HuimaLento LillgårdsL
musta sin valk - musta        
Granqvist Jimmy & Stina, Väståboland        
       
Pertti Isotalo (aC)        
Yht:0 0-0-0 0 €        
16:0 0-0-0 0 €        

4

yht:8 0-1-0 16:0 0-0-0 0 € 15:0 0-0-0 0 €

Algot

4

39,1ke

660 €

3 v tprt R Kokeva - Toi Niemi Tk 11.07 25 2140/4 53,0  ol c c   43,2 LovelySecr Onnenhumu Algot
Ramalina - Rallaus Tk 26.08 51 2100/5 54,4 x nr c c   hyv 25,3 Onnenhumu HuimaLento LillgårdsL
valk sin kelt - sin        
Junninen Arto & Terävä Kaisa, Turku        
( Pertti Isotalo )        
Toivo Niemi (bA)        
Yht:121 18-13-14 3.424 €        
16:0 0-0-0 0 €        

Edellinen lähtö   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Koe1 Ope1 Poni1 Nuoret1   Seuraava lähtö