Käsiohjelma, 9.10.2021 12:00 Paikallisravit, Paikallisravit Keski-Suomessa

2. ponilähtö klo 12:15 A-Ponit tasoitusajo 1060 m p. 2.56.0 + 20 m/ 3,0 s P. 100 e. (100-50-30-20)

Edellinen lähtö   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poni1 Poni2 Poni3 Poni4 Poni5 Poni6   Seuraava lähtö

1

yht:49 6-4-6 21:9 0-1-2 2.55,5 160 € 20:7 0-0-0 2.53,2a 2.56,4 20 €

Korpikulman Salama

1100:1

2.53,2aly

2.52,2ly

1.195 €

7 v mrn R Golda Apache 75 SH - Pe Viskari Ph 23.8.2020 32 1200/1 hll c c   - PohjanVilm P.K.Purtti Ozzian
V.V. Apila - Kevin v. Bunswaard 157 SH Pp 6.9.2020 31 1100/2 3,09,3  5 c c   21,8 O.S.Kicken AarteenJuk PonikujanM
sin valk - sin Pi Puustinen Ps 11.10 31 1160/1 2,56,9  5 c c   7,6 BrigatinKa MagpiesBet RamaFareed
Pekka Viskari, Virrat Pe Viskari Pk 21.07 32 1020/2 3,05,9 x 3 c c   31,7 JokimäenCi PohjanVilm Korpikulma
( Hanna Jartti ) Pp 08.08 31 1080/1 2,55,5  3 c c   2,1 MagpiesArr LittleDrea Korpikulma
Pekka Viskari (P2) Ph 22.08 31 1200/1 2,57,9 x 7 c c   9,6 Ulfberht Berlioz PohjanVilm
Yht:31 1-1-5 465 € Ph 11.09 31 1160/1 2,57,7 x 6 c c   5,5 Sten-Johan AnjalanNic Valkeeojan
21:9 0-1-2 160 € J 20.09 31 1200/2 2,52,6 x hml2 c c   0,3 JokimäenCh Niittykorv JokimäenSa

2

yht:110 12-12-16 21:11 0-0-0 2.50,9 20 € 20:16 0-1-0 2.51,1a 2.52,6 70 €

Golden Pigasso

1140:1

2.40,4aly

2.38,2ly

2.821 €

13 v trn R Golda Apache 75 SH - I Laasanen J 13.06 32 1220/2 2,50,9  8 c c   15,7 SpikeComp ConeridgeB AhtilanHel
Pilke 853 SH - Rimo 6 SH J 13.06 40 1140/1 2,53,4 x 6 c c   13,4 KiikunVivi AarteenRin Ekekullens
t sin - vihr Hs 07.07 33 1060/3 hll c c   - AarteenEva GoldenJang Niemenpell
Iisa Laasanen, Konnevesi Pp 08.08 31 1120/2 2,57,4  7 c c   11,3 MagpiesArr LittleDrea Korpikulma
Pe 21.08 32 1040/1 3,08,4  5 c c   16,6 AarteenFla Sanquine JokimäenCh
Iisa Laasanen (P2) Ps 04.09 34 1180/1 2,55,5 x 5 c c   16,0 Usvaniityn JuliasJewe BeatIt
Yht:69 5-8-10 1.545 € M 11.09 34 1100/3 2,51,5  9 c c   10,3 Mosso KantolanWh RamaFareed
21:11 0-0-0 20 € Pk 19.09 31 1100/1 2,56,1 x 6 c c   11,6 Stinde LittleHole PippurinLu

3

yht:58 7-4-5 21:13 2-3-0 2.56,0a 2.45,4 410 € 20:12 0-1-1 2.51,1 120 €

Sanquine

2

2.56,0aly

2.41,8ly

1.282 €

13 v prt R Golda Apache 75 SH - M Ruotsalainen Li 22.06 31 1160/2 2,54,1 x 9 c c   13,9 SannikonZo GoldenJang DaconDark
Anjalan Ginuski Girl - Ulverscroft Walter GBR 52 SH Jo 05.07 31 1180/1 2,53,9 x 10 c ȼ   12,4 LaViulu Pioggia Bonobo
sin musta valk - sin Li 20.07 31 1180/1 2,56,3 x 1 c c   0,1 Sanquine Keijunen14 SannikonZo
Maija Ruotsalainen, Juva Ku 03.08 31 1100/1 hll c c   - JokimäenCh BeatIt SannikonZo
Pe 21.08 32 1000/2 3,03,0 x 2 c c   3,7 AarteenFla Sanquine JokimäenCh
Maija Ruotsalainen (P2) Jo 22.08 31 1140/1 2,53,7  2 c c   0,8 SannikonZo Sanquine CoruscateC
Yht:65 6-6-4 1.290 € M 11.09 37 1100/2 2,56,0a x 5 c c   12,9 PonikujanE JokimäenCh Usvaniityn
21:17 2-4-0 460 € La 25.09 31 1140/1 2,45,4 x 2 c c   0,8 CBPredator Sanquine JaloHerman

4

yht:72 13-9-6 21:15 3-2-1 2.39,5 545 € 20:5 0-2-0 2.45,1a 2.43,2 100 €

Jokimutkan Jalo-Jalmari

1160:1

2.39,2aly

2.39,5ke

2.135 €

12 v rt R Golda Apache 75 SH - E Koskenvalta Km 6.9.2020 38 1100/8 2,45,1a x 7 c c   8,4 Ulfberht Serpentine AlfurinNor
Waradja v.d. Lageweg 1488 SH - Rivaldo v.d. Viersprong T 8.9.2020 31 1700/1 2,44,0 x 2 c c   1,2 KananojanR Jokimutkan BoogieWoog
pinkki musta hopea - musta pinkki hopea J 4.10.2020 32 1140/3 2,43,2 x 2 c c   1,2 PonikujanV Jokimutkan Moira
Katja Hyttinen, Jämijärvi Pt 15.08 31 1160/2 hll c c   - Demoni Pirttirann PonikujanL
( Katja Hyttinen ) T 31.08 31 1280/1 2,49,0 x 9 c c   8,2 JouppusenP AnjalanNic KonstilanC
Eerika Koskenvalta (P2) Ph 11.09 31 1220/1 2,51,6  9 c c   8,8 Sten-Johan AnjalanNic Valkeeojan
Yht:582 155-113-75 29.280 € S 18.09 34 1200/3 2,46,3 x 3 c c   1,1 SavonanUrp AarteenJuk Jokimutkan
21:98 27-19-12 5.182 € Tk 01.10 31 1200/1 hll c c   - MapleLeafs Maxius AnjalanRos

5

yht:51 5-5-6 21:8 0-1-3 2.43,6 160 € 20:10 2-3-0 2.51,5a 2.48,3 360 €

Magpie's Betty Bean

2

2.51,5aly

2.40,4ly

1.168 €

13 v prt T Diplomat SWE 50 SH - I Ikonen Hs 12.9.2020 40 1060/1 2,52,8 x 1 c c   4,0 MagpiesBet GoldenJang AhtilanHel
RP-Dark Diamond 984 SH - Vincent van Rijswijk 25 SH Jo 27.9.2020 31 1140/3 2,49,6 x 1 c c   0,8 MagpiesBet CoruscateC Eye-Catche
Harmaa, viininpunainen,valkea - Sininen J 4.10.2020 41 1180/4 hll c c   - Mosso Kaunisrann AarteenRin
Inca Ikonen, Rantasalmi Ps 11.10 31 1180/2 2,48,3 x 2 c c   1,0 BrigatinKa MagpiesBet RamaFareed
( Kati Suominen ) Su 08.06 31 1180/1 hll c c   - Sanquine
Inca Ikonen (P2) Hs 07.07 33 1060/1 2,52,4  6 c c   10,2 AarteenEva GoldenJang Niemenpell
Yht:55 3-6-6 1.083 € Su 13.07 31 1600/1 2,43,6  9 c c   5,4 Bonobo Maxelima Kotirintee
21:14 0-2-3 250 € Jo 22.08 31 1200/1 2,48,0  4 c c   4,4 SannikonZo Sanquine CoruscateC

6

yht:60 8-8-7 21:13 2-2-0 2.42,4a 2.41,3 390 € 20:7 2-1-2 2.55,7 310 €

Pioggia

3

2.36,2ake

2.29,0ly

1.747 €

4 v trt T Kallelan Nokkonen 206 SH - E Pussi Lo 14.06 31 1200/1 2,55,6 x 6 c c   15,3 AnjalanRos AarteenFla HakalanMel
Arancia 1179 SH - Almnäs Ulex SWE 55 SH V Pussi Ku 23.06 32 1600/1 2,59,4  6 c c   6,8 Kotirintee LaViulu Eye-Catche
sin valk hopea orans - sin E Pussi Jo 05.07 31 1140/2 2,50,2  2 c c   1,2 LaViulu Pioggia Bonobo
Annamaija Pussi, Imatra L 29.07 31 1140/3 2,43,7a x 1 c c   0,7 Pioggia Tomtagårde AarteenSan
Pe 14.08 35 1120/3 2,41,3  1 c c   9,5 Pioggia AarteenSan Tomtagårde
Elmeri Pussi (A) J 03.09 31 1140/1 hll c c   - AarteenEva PippurinLu Mosso
Yht:504 72-75-61 16.699 € La 16.09 31 1100/1 -a  hll c c   - AarteenFla SmedensMat Pirttirann
21:87 21-19-7 4.355 € T 02.10 31 1600/2 2,42,4a  4 c c   17,6 BrigatinKa Stinde JaloHerman